Тільки для справжніх пані!

До чого сняться червоні помідори? Сонник — червоний помідор уві сні

До чого сняться червоні помідори? Сонник - червоний помідор уві сні

Зміст:

Помідори уві сні частіше пов’язують з нашим ставленням до справах і особистому процвітанню. А до чого сниятся саме червоні помідори? Якщо вам сниться помідор, він стиглий, червоний, це може передвіщати щасливу звістку і радість у родині.

Якщо помідор снитися молодої дівчини, він може передвіщати вдале заміжжя. Для сім’янинів такий сон віщує якісь таємні відносини. Якщо людина хвора, такий сон передвіщає швидке одужання.

Красиві і пружні червоні помідори уві сні можуть говорити про те, що в побуті ви людина повний енергії, що на вашій діяльності позначиться позитивно. Якщо помідор червоний, а всередині прогнилий – це попередження про збитки і втрати, які ви можете понести в майбутньому.

Сонник Цвєткова — червоні помідори уві сні

Бачити червоні помідори уві сні – це знак таємницею любові.

До чого сниться червоний помідор по соннику Хассе

У сні ви бачите зняті золоті яблука (так раніше називали помідори) – хтось сильно закоханий у вас, але ре вирішується відкритися, чи можливо ви самі приховуєте свої почуття.

Сонник мандрівника

А до чого сняться червоні помідори по соннику Мандрівника? Якщо приснилися червоні помідори – потрібно з обережністю проявляти свої почуття, цей сон пророкує таємне потяг, несподівану для вас гарячу пристрасть, так само цей плід може попереджати про почуття сорому, яке вам доведеться випробувати.

Сонник цілительки Євдокії — червоні помідори уві сні

Бачити дівчини уві сні червоні стиглі помідори – провісник швидкого заміжжя або налагодження відносин з коханою людиною. Є помідори – обіцяє одужання або міцне здоров’я, бачити помідори ростуть – до радості в сімейному житті.

Сонник слов’ян

Дозрілі і соковиті помідори є символом хвороби, бачити їх у сні – попередження про те, що незабаром ви можете захворіти.

Томати у вашому сні передвіщають сильну і пристрасну любов, яку в подальшому ви будите приховувати від оточуючих. Так само, бачити уві сні червоні помідори – не добрий знак, ви можете потрапити в ситуацію, в якій можливо доведеться червоніти і відчувати почуття сорому.

До чого сняться червоні помідори — Сімейний сонник

Уві сні ви їсте червоні помідори – це хороший знак, що віщує просування у справах, для хворої людини – це знак швидкого одужання. Для дівчини стиглі помідори передвіщають удачу в шлюбі і щасливе сімейне життя.

Дитячий сонник

Бачити томати у сні – обіцяє приємне і цікаве знайомство з новою людиною.

Не важливо, як часто ви їсте помідори, найголовніше, щоб уві сні ці ягоди віщували вам тільки радісні речі. І не тільки за столом, але й уві сні для вас проявлялися тільки корисні властивості помідорів.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться незнайомий чоловік? Сонник — незнайомий чоловік у сні

Зміст: До чого сниться незнайомий чоловік – сонник Міллера Сон про незнайомому чоловікові – сонник Ванги Незнайомий чоловік у сні – сонник Нострадамуса До чого сниться незнайомий чоловік по соннику…

До чого сняться маленькі кошенята? Сонник — маленьке кошеня уві сні

Зміст: Загальне тлумачення До чого сняться маленькі кошенята певної забарвлення До чого сняться маленькі кошенята — сонник Міллера До чого сняться маленькі кошенята або один маленький кошеня? Побачити уві сні…

До чого сниться чорний кіт? Сонник — чорна кішка уві сні

Зміст: Особливості тлумачення Чорна кішка по соннику Гришиній Чорний кіт по соннику ХХІ століття Чорний кіт у сні — італійський сонник Розшифровка по іншим сонникам Позитивне тлумачення Кожен день ми…