Тільки для справжніх пані!

До чого сняться білі троянди?

До чого сняться білі троянди?

Зміст:

Білі троянди у сні обіцяють в реальному світі спокій, задоволення, а також символізують чисті помисли і піднесені почуття. Сонники підкажуть, як ще можна інтерпретувати сновидний образ.

До чого сняться білі троянди по соннику Міллера

Американський дослідник сновидінь відноситься до тлумачення снів про білих троянди з обережністю і попереджає, що вірне значення цього символу залежить від багатьох деталей.

Свіжі пелюстки білих троянд, вкриті краплями роси і осяяні сонцем, служать хорошим знаком. Дівчині це буде сигналом про зародження вірних, дружніх відносин, які можуть перерости в щось більше. Самотнім людям сон про білі рози обіцяє хороший вибір в особистому житті.

Білі троянди, снящиеся сімейному людині, віщують спокійні радості подружнього життя. Сон про білі рози змушує насторожитися, якщо троянди в’януть, приховані від сонця або просто виглядають тьмяними. Такі квіти застерігають про можливі проблеми зі здоров’ям, причому більш серйозних, ніж очікувалося.

Біла троянда – сонник Ванги

Живі троянди, на думку болгарської пророчиці, знаменують велике щастя. Білий колір символізує чистоту помислів і любов. Якщо дівчина милується букетом білих троянд у сні, то наяву вона може очікувати щирих слів любові і захоплення від шанувальника.

Приснилися білі троянди – тлумачення по Фрейду

За Фрейдом троянда являє собою образ жіночності, а її шипи є фалічними символами. Біла троянда для жінки означає її наївність у відносинах з протилежною статтю.

Безліч білих троянд показує приховане бажання нерозбірливих зв’язків, але також може служити сигналом згасання пристрасті, охолодження у відносинах. Чоловіка цей сон попереджає про можливість конфузу в сексуальному житті.

До чого сниться біла троянда у Любовній соннику

Білі троянди трактуються як знак відносин, переворачивающих всю вашу життя. Це може бути як тілесна так і духовна зв’язок, яка подарує вам можливість дивитися на світ новими очима і випробувати невідомі раніше почуття.

До чого сняться білі троянди по соннику Хассе

На думку міс Хассе, білі троянди передбачають щасливий вибір пари. Якщо ви зриваєте білі троянди, то ваш вибір буде винагороджений благополучним одруженням. Прийняти в дар білі троянди – впевнитися у вірній любові обранця. Але зів’ялі білі троянди можуть попереджати про серцевих розладах планів.

До чого приснилася біла троянда по соннику Азара (єврейський сонник)

Біла троянда у сні означає чисту любов до достойній людині. Повні свіжості білі троянди – достаток радісних почуттів. Біла троянда, зачеплена в’яненням – розчарування у виборі.

До чого сняться білі троянди Китайського імператорського соннику (сонник жовтого імператора)

Цариця квітів у багатьох народів уособлює гармонію та багатогранність світу. Біла троянда наповнена янської (чоловічу) енергію Неба. Білі троянди у сні знаменують устремління до неба, ілюструючи безсмертя людського духу і радісних почуттів.

Але в залежності від сезону і від того, хто бачить сон, а також від подробиць сну, тлумачення цього символу можуть змінюватися. Прийнятий у сні букет білих троянд вимагає відповідного дару: чи є ймовірність того, що в ім’я Неба потрібно буде принести жертву в земному житті, закріпити стійкість свого духу, випробувавши гостроту рожевих шипів.

Якщо троянди уві сні дарує сам сновидець, це служить важливим знаком: з трояндою віддається частину себе. Дівчина, що дарує білі троянди у сні, готова сама зробити пропозицію, чоловік, який дарує цей чоловічий символ жінці, – погоджується подарувати їй всього себе.

В осінній сезон прогулянки серед білих троянд, вдихання їх аромату в приємному настрої означає достатнє накопичення потрібної енергії, в інші сезони – отримання такої. Білі троянди, побачені в урочистій обстановці – до вчинку, який вимагає концентрації всіх душевних сил і отримання допомоги у сні.

Якщо білі троянди викликають огиду або інші неприємні емоції – в реальності ви не зможете правильно використовувати їх посилають вам знаки Неба. Для людини, що страждає серйозною хворобою, побачити себе уві сні серед білих троянд, означає, що Небо досить прожитого життям і невдовзі покличе його до себе.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться білий голуб? Сонник — білі голуби уві сні

Зміст: До чого сняться білі голуби по соннику Міллера Білий голуб — сонник Ванги Приснилися білі голуби — тлумачення по Фрейду Сучасний сонник до чого сниться білий голуб Білий голуб…

До чого сниться ананас? Ананаси у сні

Зміст: До чого сниться ананас по сімейному соннику Ананас — тлумачення по соннику Міллера Ананас уві сні по езотеричного соннику До чого сниться ананас — тлумачення по соннику Хассе Сонник…

До чого сниться жінка? Сонник — інша жінка, знайома, чорна, гола

Зміст: До чого сниться жінка по соннику Міллера Сонник Ванги – жінка Приснилася жінка — тлумачення сну по Фрейду До чого сниться жінка по тлумаченню Дворянського сонника Н. Гришина До…