Тільки для справжніх пані!

До чого сняться білі собаки? Сонник — біла собака уві сні

До чого сняться білі собаки? Сонник - біла собака уві сні

Зміст:

В житті собаку часто порівнюють з кращим другом людини за її відданість і доброту. Якщо вірити численним тлумачень сновидінь, то приснився пес аналогічним чином асоціюється з дружбою, вірністю, а в деяких випадках символізує любов. Але що може означати біла собака зі сну?

До чого сниться біла собака по соннику Міллера

Знаменитий Густав Міллер тлумачив сновидіння з наукової точки зору. Так, сама по собі біла собака, вважав учений, говорить про допомогу з боку давнього приятеля, зв’язок з якою урвався досить давно.

Випадкова зустріч двох старих друзів дозволить знайти вихід з непростої життєвої ситуації, давно мучить вас. Але якщо уві сні тварина викликає недовіру, варто підготувати себе до серйозних випробувань у майбутньому.

Біла собака – сонник Ванги

Тлумачення снів Вангою, пов’язаних з білою собакою, не сильно відрізняються від версії Міллера. Однак, на думку провидиці, ключовим моментом у снах є поведінка пса.

Якщо він поранений або хворий, можливо, хтось із близьких відчайдушно потребує вашої допомоги. А біла собака, яка приносить лише розчарування і біль, застерігає і вказує на зраду.

Приснилися білі собаки – тлумачення по Фрейду

Фрейд вважав, що біла собака символізує дитини. Грайливий і витка навколо ніг тварина вказує на надмірну опіку над дітьми. Можливо, пташенята давно виросли і їх пора випустити з-під крила.

Якщо уві сні чоловік вигулює білосніжного пса, значить, він біжить попереду паровоза. Тобто мрії про продовження роду не на часі і не відповідають жорстокої реальності. А от полювання в суспільстві білого друга говорить про можливі наслідки безладної статевого життя.

Сонник Нострадамуса: до чого сняться білі собаки

Побачити уві сні світлу або зовсім білу собаку, на думку Нострадамуса, означає погіршення економічної ситуації в країні. А оскільки тварина має колір снігу, то особливо постраждають північні регіони.

Спад в промислових галузях, фінансова криза на підприємствах, погіршення рівня життя в цілому – все це на нетривалий час виб’є північні народи з колії.

До чого сниться біла собака — народне тлумачення

У народі побутує думка, що зграя білих собак, кружащая біля людини, але не викликає страх, предзнаменует швидкий успіх і визнання в суспільстві. Крім того, якщо серед них є самка з цуценям, то десь неподалік ходить велика і чиста любов, яку залишається лише розгледіти в натовпі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться білі троянди?

Зміст: До чого сняться білі троянди по соннику Міллера Біла троянда – сонник Ванги Приснилися білі троянди – тлумачення по Фрейду До чого сниться біла троянда у Любовній соннику До…

До чого сниться білий голуб? Сонник — білі голуби уві сні

Зміст: До чого сняться білі голуби по соннику Міллера Білий голуб — сонник Ванги Приснилися білі голуби — тлумачення по Фрейду Сучасний сонник до чого сниться білий голуб Білий голуб…

До чого сниться ананас? Ананаси у сні

Зміст: До чого сниться ананас по сімейному соннику Ананас — тлумачення по соннику Міллера Ананас уві сні по езотеричного соннику До чого сниться ананас — тлумачення по соннику Хассе Сонник…