Тільки для справжніх пані!

До чого сняться білі кошенята? Білий кошеня уві сні

До чого сняться білі кошенята? Білий кошеня уві сні

Зміст:

До чого сняться білі кошенята або кошеня білого кольору? Здавалося б, що можна очікувати від маленьких пухнастих кошенят, від яких так і віє чистотою і невинністю. Але різні версії тлумачів сходяться в одному, такий сон не випадковість – варто бути напоготові.

До чого сняться білі кошенята по соннику Міллера

На думку Міллера, білі кошенята попереджають вас про майбутній випробуванні. Уважність, розсудливість і спокій – ось головні якості, які повинен пробудити в вас застережний сон.

Якщо поставитися до ситуації халатно, то навіть не велика частка наївності здатна зіграти з людиною шкідливу жарт. Вас не тільки обдурять через душевної простоти, але і зроблять загальним об’єктом насмішок.

Біле кошеня – сонник Ванги

Ванга бачила в білосніжних кошенятах, грають з клубком, підступні і заплутані інтриги. Чим сильніше сплутуються нитки, тим складніше буде розібратися в ситуації і викрити кривдника в обмані.

Ці милі створіння немов грають з долями людей, збиваючи вас з протоптаного шляху. І тільки від вашої пильності залежить, куди нелегка виведе на цей раз.

Приснилися білі кошенята – тлумачення по Фрейду

Велика кількість білих кошенят навколо, з точки зору Фрейда, кажуть про тиск конкурентів. Вони плетуть інтриги, руйнують все те, що ви так відчайдушно намагалися побудувати останні роки. Без рішучих дій ситуацію не врятувати. Крім того, якщо вчасно не зреагувати на випади кривдників, існує ймовірність цілковитого краху.

До чого сниться білий кошеня — французьке тлумачення

Французьке суспільство вважає, що кошенята доставляють купу неприємностей своїм господарям. І навіть у сні з ними потрібно бути напоготові. Оскільки білий кошеня з вираженим чорною плямою на обличчі обіцяє неприємності на роботі. А якщо білосніжність розбавлять відтінки рудого, значить, проблеми прийдуть з боку коханої людини.

Що означає, якщо приснилися білі кошенята (сонник Лоффа)

Всім давно відомо, що кішки є символом магії і чаклунства. Містичне бачення, яке хочуть донести до вас білі кошенята через сон, говорить про втручання у ваше життя заздрісників.

Щоб хоч якось насолити і відлякати удачу, на думку Девіда, вони готові вдатися навіть до сил темних. Будьте уважні з незнайомими людьми і, тим більше, нічого не беріть з рук.

Сонник Гришина – білі кошенята уві сні

Незважаючи на негативні наслідки, про які тлумачать попередні версії, знатна дворянка Гришина, бачить у такому сні лише хороші моменти.

На її думку один кошеня здатний піднести приємний сюрприз своєму господареві. А цілий виводок білосніжних грудочок передбачають значну фінансову прибуток в сім’ї.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться білі собаки? Сонник — біла собака уві сні

Зміст: До чого сниться біла собака по соннику Міллера Біла собака – сонник Ванги Приснилися білі собаки – тлумачення по Фрейду Сонник Нострадамуса: до чого сняться білі собаки До чого…

До чого сняться білі троянди?

Зміст: До чого сняться білі троянди по соннику Міллера Біла троянда – сонник Ванги Приснилися білі троянди – тлумачення по Фрейду До чого сниться біла троянда у Любовній соннику До…

До чого сниться білий голуб? Сонник — білі голуби уві сні

Зміст: До чого сняться білі голуби по соннику Міллера Білий голуб — сонник Ванги Приснилися білі голуби — тлумачення по Фрейду Сучасний сонник до чого сниться білий голуб Білий голуб…