Тільки для справжніх пані!

До чого сняться банани, сонник – банани у сні

До чого сняться банани, сонник – банани у сні

Зміст:

Банани уві сні символізують чоловічий початок, влада, лідерство і цілеспрямованість. До чого сняться ці екзотичні фрукти? На думку сонників це залежить від різних деталей.

Розшифровка від сонника Міллера

Якщо уві сні трапилося бачити банани, то наяву доведеться спілкуватися з дуже неприємним і можливо зарозумілою людиною. Є банан – до ризикованої підприємству і виконання нав’язаних зобов’язань.

Приснилися гнилі фрукти? Належить виконувати роботу, яка виявиться не «по душі». Торгувати екзотичними плодами, на думку сонника, до марного захопленню.

Інтерпретація по Фрейду

До чого сняться банани по соннику Фрейда? Тлумачення сну призначене переважно для жінок, так як цей фрукт є символічним відображенням чоловічого початку.

Якщо дама їла стиглий бананчик, то вона цілком задоволена своїм сексуальним партнером. Якщо чоловікові приснився зелений плід, то сонник вважає, що у нього намітилися проблеми зі здоров’ям.

Зривати уві сні фрукт означає, що ви прагнете підкорити собі іншу людину або зайняти лідируючу позицію в суспільстві, на роботі, в стосунках. Іноді банан попереджає про образу або образі.

Сонник подружжя Зими

Якщо спілий банан приснився жінці, то вона явно налаштована на романтичні пригоди. Крім того, це вірна ознака відмінного здоров’я та веселої вдачі. Гнилий або зелений плід знаменує незадоволеність і починається депресію.

Бачити уві сні цілу банановий гай – до неймовірного успіху у протилежної статі. Іноді сонник вважає бачення натяком на таємне протистояння. Чоловікові є банан – погано. Скоро у нього з’явиться явно більш успішний і заповзятливий суперник.

Не пощастило посковзнутися на банановій шкірці? Будьте готові до суперництва і серйозної конкуренції. Це ж бачення попереджає, що ваша необґрунтована ревнощі не доведе до добра.

Думка жіночого сонника

Якщо уві сні сталося є стиглий банановий плід, то в сексі все в порядку. Вас повністю влаштовують наявні відносини, і ви не замислюєтеся про зміни.

До чого сниться зривати стиглий банан з дерева? Це означає, що ви намагаєтеся підкорити собі партнера. Приблизно таку ж трактування має сон, у якому довелося очищати плід від шкірки.

Приснилося, що ви продавали екзотичні продукти? Сонник вважає, що затія, яка зайняла всі ваші думки, виявиться марною та безперспективною.

Що означають банани на дереві

До чого сниться бананова пальма? Несвідомо ви прагнете до влади і при кожному зручному випадку намагаєтеся командувати іншими, диктувати свої умови і т. д.

Приснилося, що ви вирощували пальмочка будинку? Скоро ви постараєтеся втілити ідею, яка зажадає від вас максимальної вкладення всіх ресурсів. Це також ознака того, що майбутній чоловік буде з екзотичної країни.

Уві сні сидіти на пальмі і є банани – буквально означає, що вам негайно потрібно відпустку, інакше ви просто не витримаєте напруженого ритму життя.

Стиглі банани, зелені та гнилі

До чого сняться жовті й зовсім стиглі банани. Це ознака абсолютної задоволеності життям, зокрема – інтимному. Крім того, це відображення міцного здоров’я, благополуччя та удачі.

Злегка перестиглі плоди попереджають про сварку, яка трапиться через непорозуміння, але звинувачувати саме вас.

Приснилися зелені банани? Вам належить зайнятися справою, яке буде пов’язане з ризиком і вимагає максимальної відповідальності. Гнилі фрукти уві сні явна вказівка на те, що в особистому житті відбулися великі зміни, причому не в кращу сторону.

Трактування: багато бананів

До чого сниться багато бананів, наприклад, в ящиках? Це ознака того, що вас долає смуток і туга, але вам не з ким поділитися власними переживаннями.

Бачити уві сні велику в’язку бананів – до непостійності і можливому обману людей, яким ви намагалися довіряти. Це також ознака зради.

Приснилося, що ви тримали бананову гроно в руках і відчували сильний аромат? Є ймовірність, що ви будете працювати в злагодженій і дружній команді.

До чого сниться купувати банани

Якщо уві сні сталося купувати екзотичний продукт, то наяву ви не можете визначитися з первоочередностью рішення некскольких проблем. Зробити вибір допоможе тверезий погляд зі сторони або мудру пораду.

Купувати банани – до великої активності в бізнесі і на роботі. Але це жодним чином не пов’язано з отриманням прибутку. Приснилося, що ви купили фрукти, а вам підсунули самі гнилі? Ви дуже довірлива людина і цим із задоволенням користуються оточуючі.

Самому торгувати бананами у сні означає, що ви закохаєтесь, але це захоплення принесе одні страждання. Крім того доведеться виконувати роботу, яка абсолютно не принесе прибутку або хоча б задоволення.

Є банани в нічних мареннях

Найпопулярніше тлумачення сну – нова справа, пов’язана з багатьма клопотами. Якщо при цьому банани були перезрілим, то візьміть на себе провину в тому, чого ви не робили.

Якщо зелені, то не варто квапити події, які повинні розвиватися повільно і послідовно. Бачити, як хтось інший насолоджується фруктами – близька людина візьме якесь зобов’язання, але виконувати його найімовірніше доведеться вам.

До чого сниться дівчині, жінці

Для жіночої статі банани мають особливе значення. До чого сняться? Згідно з різними сонникам, уві сні ці фрукти відображають задоволеність в інтимі і амурних відносинах. Але тільки в тому випадку, якщо плоди зовсім стиглі і якісні. Будь-які вади вказують на труднощі різного характеру.

Іноді банани символізують нічого незначащий флірт, захоплення, яке не переходить у серйозні відносини, а також нудьгу, смуток, розчарування та турботи.

Найчастіше негативне тлумачення обіцяють бачення, в яких довелося бачити лише банани здалеку відчувати їх аромат. Це натяк на те, що ідеальні відносини поки ще залишаються для вас бажаною мрією.

Банани у сні – приблизний тлумачення деталей

Щоб отримати правдиву трактування, намагайтеся пригадати якомога більше деталей. Важливий зовнішній вигляд, смак, аромат, і, звичайно ж, власні дії і відчуття.

Якщо приснилися сушені банани, то ви легко піддаєтеся песимістичним настроєм. Щоб домогтися бажаного, варто відкинути сумніви і почати діяти вже зараз.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бандит, сонник – бандит уві сні

Зміст: Бандити по соннику Фрейда Думка сонника Медеї Інтерпретація сонника XXI століття Тлумачення за різними сонникам Приснився бандит зі зброєю Бандити ломляться в будинок – що значить Уві сні бандит…

До чого сниться баклажан, сонник – баклажан уві сні

Зміст: Сучасний суміщений сонник і його трактування Інтерпретація жіночого сонника Думка сонника XXI століття До чого сниться баклажан в городі, на грядці Що означає купувати баклажани Страви, ікра з баклажанів…

До чого сниться блоха, сонник – блоха у сні

Зміст: Інтерпретація по соннику Міллера Трактування від сонника Езопа Думка жіночого сонника Блоха уві сні по іншим сонникам До чого сняться блохи у кішки або собаки Що означає блоха на…