Тільки для справжніх пані!

До чого сниться зрада дівчини? Сонник — зрада дівчини уві сні

До чого сниться зрада дівчини? Сонник - зрада дівчини уві сні

Зміст:

Сон – одна з найважливіших складових нашого життя. Адже одну третину людина проводить уві сні. Але, прокидаючись, ми приходимо в реальність дещо з іншого світу, який накладає відбиток на наше подальше життя. Нам сняться сни, і це прекрасно.

Але виникає питання: раз вони сняться, значить, це для чогось потрібно? У свій час багато хто з великих людей намагалися пояснити значення снів, проводячи свої дослідження. Але, треба сказати, до єдиного думку вони все одно не прийшли, так що остаточні висновки про значення того чи іншого сну доведеться робити тому, хто його побачив.

Повернемося до нашої головної теми – до чого сниться зрада дівчини. Незважаючи на те, що сонники складені абсолютно різними людьми, в основному, вони всі дуже схожі.

До чого сниться зрада дівчини уві сні — сонник Міллера

По соннику Міллера, наприклад, зрада дівчини уві сні пояснюється страхами чоловіки. Значить, він настільки дорожить цими відносинами, що дуже боїться втратити їх у майбутньому.

Можна сказати, що такий сон говорить про справжні почуття, про кохання, і немає ніякої підстави підозрювати свою половинку в чомусь неналежному, якщо звичайно, вона не подавала такого приводу в реальному житті.

І. навіть якщо з її боку траплялося якесь кокетство – це теж не показник. Все сновидіння такого роду означають страх втратити свою дівчину, іншими словами – це коктейль з любові і ревнощів. Крім того, якщо подібний сон сниться в період суперечки і сварки з коханою дівчиною, він, навпаки, обіцяє швидке примирення і подальший розвиток любовних відносин.

Зрада дівчини — сонник Юрія Лонго

Сонник Юрія Лонго також говорить про те, що найчастіше що сниться зрада своєї коханої дівчини буває безпідставною. Просто дівчатам від природи притаманне кокетство, а хлопці, в свою чергу відчувають від цього занепокоєння.

І саме той, хто по — справжньому закоханий, дуже боїться втратити свою половину. Але якщо такий сон повторюється не один раз, Лонго радить поговорити зі своєю дівчиною серйозність відносин і розставити всі крапки над i.

Можливо, найкращим рішенням для знищення страхів подібного роду є одруження. І якщо сни такого роду хоча б зрідка будуть продовжувати вам снитися, то вони будуть означати тільки одне – ви абсолютно щасливі зі своєю дружиною.

До чого сниться зрада дівчини — сонник Фрейда

Якщо слідувати соннику Фрейда, то побачивши уві сні зраду коханої, слід неодмінно обговорити це питання безпосередньо. Як відомо багатьом, Фрейд у будь-якій гілці дерева або коренеплоді умів бачити щось особливе, що відноситься до відносин між чоловіком і жінкою, так що для нього не існувало нічого на світі, що б мало якийсь інший сенс. Тому він не виключає зв’язку зради дівчини уві сні з реальним її поведінкою в житті.

Сонник Нострадамуса — зрада дівчини уві сні

За сонником Нострадамуса, чоловік, якому сниться зрада дівчини, не довіряє їй повністю. Значить потрібно або краще розібратися в собі, або краще дізнатися свою дівчину.

У всіх сонники при тлумаченні сну до чого сниться зрада дівчини червоною ниткою проходить одна думка – сон, де дівчина зраджує, не обіцяє нічого поганого, навпаки, він говорить про те, як вона дорога і любима, про те, що її страшно втратити. І, якщо вже так страшно, то, може, нехай ця дівчина стане вашою дружиною, і тоді буде вже набагато спокійніше.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться червоні яблука? Сонник — червоне яблуко уві сні

Зміст: Червоні яблука по соннику Міллера Червоні яблука — сонник Ванги Сонник Цвєткова — до чого сняться червоні яблука? Сонник Хассе — що значить наснилися червоні яблука Сонник Езопа До…

До чого сниться червона троянда? Сонник — червоні троянди у сні

Зміст: Жіночий сонник до чого сниться червона троянда До чого сниться червона троянда чоловікові Тлумачення Вангою снів про троянди Сонник імператора і червона троянда у сні Червоні троянди по соннику…

До чого сниться чуже весілля? Сонник — приснилося чуже весілля

Зміст: Чуже весілля у сні — сонник Міллера До чого сниться чуже весілля? Сонник Ванги Сонник Цвєткова — приснилася чуже весілля До чого сниться чуже весілля по Фрейду Сон чуже…