Тільки для справжніх пані!

До чого сниться зрада чоловіка? Сонник — чоловік змінив уві сні

До чого сниться зрада чоловіка? Сонник - чоловік змінив уві сні

Зміст:

До чого сниться зрада чоловіка? Насправді нічого хорошого — сон, в якому вам приснилася зрада чоловіка, символізує вашу втому від сімейних розладів і незгод з коханою людиною. У такій ситуації вам просто необхідний емоційний і фізичний відпочинок. До того ж цей сон вказує на те, що ваші взаємини з супутником життя вимагають якогось оновлення.

До чого сниться зрада чоловіка – сонник Міллера

Якщо уві сні вам змінив чоловік – знак того, що ви досить довірливий і наївний чоловік. Вашим простодушністю користуються оточуючі люди. Сон, де чоловік вчинив зраду, а потім серйозно в цьому кається, обіцяє вам незадоволення стан ваших справ.

Для того щоб поліпшити ситуацію в цьому плані, ви будете робити все можливе і неможливе. Якщо друга половина змінила усвідомлено, щоб вам помститися, сниться до благополуччя в сімейному житті.

Сон чоловік змінив – сонник Ванги

Побачити уві сні невірність чоловіка – до неминучого краху планів, які приведуть вас довго непрохідну депресію. Сон, в якому у чоловіка було бажання зробити зрада по відношенню до вас, але в самий останній момент він зміг утримати в руках і не змінити, означає неймовірну силу волі, завдяки якій ви зможете пройти крізь будь-які перепони.

Змінив чоловік — сонник Фрейда

Зрада коханої у сні означає, що в реальності ви підсвідомо стурбовані тим фактом, що чоловік насправді може змінити і піти до іншої жінки.

До чого сниться зрада чоловіка по соннику Нострадамуса

Сни про шлюбних зради означають швидкі зміни у вашому житті. Виявити уві сні близькість чоловіка зі сторонньою жінкою, означає, що наяву консервативна у своїх переконаннях чоловіка ні як не бажає брати владу чоловіка, вказуючи на свою незалежність. До того ж із-за частих суперечок і сварок, дружина затаїла на свого чоловіка образу.

Соннику Лоффа – зрада чоловіка

Сон, у якому чоловік змінив з помсти, обіцяє вам щасливий і міцний шлюб. Якщо він змінив і каятися в цьому – до незадоволеності в своєму нинішньому становищі. Такий сон говорить про те, що заради того, щоб змінити ситуацію і направити її в правильне русло, ви готові йти на різні хитрощі і витівки.

До чого сниться зрада по соннику Цвєткова

Побачити уві сні зраду чоловіка – знак того, що ви задумали спритний план, але при цьому занадто переоцінили свої можливості. Цілком можливо, що ваше задумане може моментально зруйнуватися через відсутність важливих деталей і тонкощів.

Сонник Хассе — до чого вам змінив чоловік уві сні

Сон, у якому чоловік вам зраджує з сестрою або з вашою подругою – до краху всіх очікувань та подальших перспектив. Зрада зі сторонньою особою, обіцяє вам приємну і вимірювану життя без смутку і печалі.

Зрада чоловіка по соннику Лонго

Будь-яка зрада під час сну висловлює навмисне або ненавмисне бажання, випробувати заборонене і в реальності. Якщо ви побачили уві сні подружню зраду – це говорить про те, що ви дуже страждаєте із-за безпідставних підозр.

Тлумачення сну про зраду чоловіка за езотеричного соннику

Сон про зраду другої половини обіцяє вам сприятливі відносини всередині сім’ї. Наяву ви повинні перестати ревнувати власного чоловіка, дорікати в невірності і навчитися довіряти йому в усьому.

Сон чоловік змінив — англійський сонник

Бачити уві сні невірність благовірного, означає, що наяву вас очікує відданість і міцна любов вашого супутника життя.

Сонник Медеи

Зрада уві сні може стосуватися не тільки сімейних відносин. Подружня невірність може розповідати про змови і зрадах, які спрямовані проти вас. Зрада чоловіка – до серйозних життєвих труднощів. Встояти у сні проти спокуси — до успіху у всіх починаннях і досягнення.

Зрада еротичного соннику

Якщо чоловік зраджує вам з кимось з ваших спільних знайомих – до провалу всіх ваших надій і сподівань.

Зрада чоловіка — сонник Білого мага

Якщо вам приснилося, що вам змінив близька людина, значить, ви досить сильно стурбовані тим, що в реальності ваш чоловік може содеять зрада по відношенню до вас, при цьому вас мучать необдумані і безпідставні підозри.

Сонник XXI століття — до чого змінив чоловік?

Якщо уві сні ви доведались, про те, що чоловік мав близькість на стороні, то такий сон обіцяє вам значні перешкоди і труднощі, з якими ви не зможете впоратися самостійно. Подолати їх у вас вийде, тільки вдавшись до допомоги своїх друзів.

Змінив чоловік — Сонник Мандрівника

Невірність чоловіка – до постійності і щирої любові в сімейних відносинах.

Уві сні змінив чоловік — по соннику Симона Кананіта

Якщо уві сні ваш чоловік піддався спокусі чужого тіла – знак того, що незабаром прийде кінець ваших печалей і настане гармонія.

Ведичний сонник

Сон, у якому чоловік вам змінив, обіцяє вам наближення не вирішених проблем. Ймовірно, ви можете втратити повагу серед знайомих і при цьому впасти в стан глибокого відчаю.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться п’яний чоловік? Сонник — п’яний чоловік

Зміст: П’яний чоловік — сонник Міллера Сонник Фрейда — п’яний чоловік уві сні До чого сниться п’яний чоловік — сонник Мандрівника Світ снів — неоднозначний і розпливчасті, але, правильно витлумачивши…

До чого сниться чоловік? Сонник — чоловік уві сні

Зміст: До чого сниться чоловік по соннику Міллера Чоловік уві сні – сонник Фрейда Сонник Ванги – сниться чоловік, що це означає До чого сниться чоловік, як трактують цей сон…

До чого сниться вода? Сонник — вода у сні

Зміст: До чого сниться вода по соннику Міллера Вода у сні — сонник Ванги Сонник Юнони – вода До чого сниться вода на думку Фрейда До чого сниться вода —…