Тільки для справжніх пані!

До чого сниться зозуля, сонник – зозуля уві сні

До чого сниться зозуля, сонник – зозуля уві сні

Зміст:

Зозуля уві сні найчастіше нагадує про невирішені проблеми. Ймовірно, ви закинули якісь справи і можете упустити потрібний момент. Популярні сонники зроблять детальний аналіз сновидного персонажа і підкажуть, до чого сниться.

По соннику Міллера

Приснилася зозуля? Ваші надії і плани зваляться відразу. Найімовірніше, це відбудеться через трагічного випадку зі знайомою людиною.

Уві сні довелося кування чути, але не бачити саму птицю? На думку сонника, вам уготовані душевні страждання з-за серйозної недуги близької людини.

За сонником для всієї родини

До чого сниться кукующая зозуля? Жити будете довго, але не означає – безбідно. Погано бачити, що зозуля кує, але не чути її голосу. Вам загрожує буквально захворювання вух і погіршення слуху.

Приснилася летить у небі птах? Бережіться, може статися пожежа. Уві сні з’явилася зозуля з кукушатами? Бути особливо холодної зими. Якщо зозуля привиділася в ніч вівторка, то сонник пророкує період суцільних клопоту і проблем.

Бачити зозулю в неділю означає, що раптово виникли фінансові труднощі вирішаться практично самі собою.

За сонником Езопа

В реальному світі вважається, що зозуля пророкує долю. До чого ж вона сниться? Сонник вважає, що її поява означає безцільну витрату життєвих ресурсів і часу. Якщо в ночі намагалися зловити зозулю, то наяву бажаєте дізнатися чужий секрет.

Приснилася зозуля, яка сидить на яйцях? Ви намагаєтеся задовольнити власні потреби та амбіції, використовуючи інших. Довелося бачити зозуленят в гнізді? Негайно зверніть увагу на своїх дітей.

До чого уві сні з’являється відразу багато пернатих? Це ознака отримання шокуючого известия. Привиділася мертва або вбита кимось зозуля? Ви не отримаєте інформацію, на яку розраховували, і справа зайде в глухий кут.

До чого сниться зозуля в будинку, в руках, в годинах

Якщо в ночі зозуля з’явилася в будинку, що діти шокують вас несподіваною новиною. Домашні годинник з зозулею зазвичай нагадують у мріях про обов’язки перед сім’єю і символізують довголіття. Якщо вам подарували такі годинники, то витратите час, займаючись нісенітницею. Приснилася зозуля в руках? Досягнете мети нахабством і брехнею. Якщо вона сиділа в клітці, то вам не вдасться дізнатися те, про що задумали.

Що значить зозуля в лісі, гнізді

До чого сниться зозуля, яка підкладає свої яйця в чуже гніздо? Будьте готові до того, що дітлахи доставлять масу проблем. І жах, ви навіть задумаєтеся над питанням: а чи не віддати їх в притулок? Бачити в лісі зозулю, яка уві сні забралася в чуже гніздо, що означає – в реалі належить займатися справами оточуючих, забувши про власні потреби.

Приснилося, як зозуля кує

До чого сниться якщо зозуля кує? Тлумачення сну досить суперечливе, одночасно воно може вказувати на трагедію і кінець щасливого життя або ж на довголіття при відносно міцне здоров’я.

Чути кукушечье кування уві сні можна перед смертю людини, який відсутній в поточний момент. Приснилося, що зозуля кукувала з перервами? Починається період тотального невезіння. Для сімейних людей це ознака скорого вдівства.

Зозуля уві сні – зразкові значення

Щоб отримати найбільш точну інтерпретацію образу, необхідно пригадати якомога більше деталей.

Якщо уві сні ви вирішили запитати у зозулі про термін свого життя, то в найближчий час занедужаєте з важкою недугою.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться косметика, сонник – косметика уві сні

Зміст: За суміщеного сучасному соннику За сонником XXI століття За сонником подружжя Зими До чого сниться косметика в магазині, вибирати косметику Що означає уві сні косметикою фарбуватися Косметика у сні…

До чого сниться кум, кума, сонник – кум, кума уві сні

Зміст: По соннику Міллера По сучасному суміщеного соннику За сонником від А до Я Що символізують кум і кума живі До чого приходять кум, кума небіжчики До чого сниться кум,…

До чого сниться кущ, сонник – кущ уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником для всієї родини За загальним соннику За сонником XXI століття За сонником від А до Я До чого сниться кущ з ягодами, квітами Кущ…