Тільки для справжніх пані!

До чого сниться золото? Сонник — золото уві сні

До чого сниться золото? Сонник - золото уві сні

Зміст:

Золото обіцяє сновидінню приємні речі, якщо людина уві сні його знайшов. Втрата ж пророкує неприємності. Сон з придбанням золота пророкує успіх і багатство, а також величезну радість.

Золото може поставати в снах в різних видах. Це можуть бути золоті гроші, вироби із золота, золоті злитки. По суті золото – це символ найвищої цінності в людському житті.

Всі маніпуляції з ним у сні означають, як людина може розпорядитися тими задатками і можливостями, які надає йому життя. Навіть просто тримати в руках щось, зроблене з золота, означає успіх у починаннях.

До чого сниться знайти золото

Цей сон говорить про те, що ви незабаром просунетеся на життєвому шляху до почестей і багатства. Однак слід звернути увагу на ваші уві сні, коли ви побачили золото. Якщо ви відчули радість і задоволення, то і в житті вас порадують прийдешні зміни. Ви отримаєте заслужену вами нагороду, зароблений чесною працею і благородством.

Якщо ж знаходження золота викликає у вас прикрість або занепокоєння, то в реальному житті шану і достаток не принесуть вам бажаного задоволення собою. Можливо, що ви досягнете почестей за чужий рахунок або ввівши в оману тих, хто довіряв вам.

Також варто згадати, як виглядало знайдене вами золото. Якщо воно було чистим і сяючим, то чекайте радості. У тому ж випадку, коли золото виглядає тьмяним або воно брудне, вас спіткає розчарування в тому, що ви вважали надзвичайно важливим для себе.

Втрата золота у сні означає, що ви за свою необачність і недалекоглядності пропустіть чудову можливість, яку вам дасть доля.

Що значить вкрасти золото уві сні

Крадіжка золота обіцяє сновидінню, що він зрозуміє невідповідність свого становища в суспільстві бажаного їм. Такий сон говорить людині, що в житті він займає чуже місце, бере ті блага, які по праву належать не йому. Можливо, що він видає бажане за дійсне, з-за чого скоро сам же і постраждає.

Якщо ж золото вкрали у вас уві сні, то чекайте неприємних сюрпризів. Ви не можете знайти свого місця в житті, намагаєтеся відповідати тому, що вам чуже. Проте всі ваші зусилля будуть марні. Такий сон говорить про те, що слід переосмислити свою життєву позицію і погляди на навколишню дійсність.

Відштовхуватися у власних діях потрібно від своїх схильностей і потреб. Не потрібно намагатися підлаштовуватися під диктуються суспільством умови, слід шукати свої шляхи для самореалізації. Інакше можна позбутися чогось дуже цінного і важливого.

Багато золота у сні

Такий сон говорить про «золоту» пору в житті. Ви знайдете нові можливості для вирішення своїх проблем. Те, на що ви навіть не розраховували, буде подаровано вам долею. Але пригадайте про власні відчуття під час сну.

Радість і захоплення говорять про те, що ці зміни будуть для вас корисними, ви будете почувати себе в новому статусі як риба у воді. Смуток і пригніченість обіцяють розчарування. Незважаючи на удачі і нові можливості, ви будете відчувати розгубленість і станете тужити за минулим.

Золоте кільце уві сні

Золоті кільця уві сні пророкують швидке одруження. Якщо ж ви раптом втратите кільце уві сні, то чекайте розставання з коханою людиною. Якщо ви хочете купити золота обручка, то цей сон є провісником нових знайомств, відносин з протилежною статтю.

Якщо вам дарують золота обручка уві сні, але ви сумніваєтеся, чи приймати його, значить, час весілля ще не настав. Навіть якщо в реальності вам запропонують укласти шлюб, від нього краще відмовитися.

Якщо золота обручка уві сні вам не за розміром, занадто велике чи мале, значить, той партнер, з яким ви зараз, не той чоловік, який призначений вам долею. Щасливого життя з ним не вийде.

До чого сниться золотий ланцюжок

Золотий ланцюжок, надіта на вас, означає радісні події, якщо вона вам подобається. Якщо ж ланцюжок некрасива і заважає вам, то, можливо, ви взяли на себе занадто багато зобов’язань, з якими не можете впоратися, щоб виглядати в очах людей добре.

Буквально ж ланцюжок символізує причинно-наслідкові зв’язки, ланцюг подій. Особливо це вірно, якщо у ланцюжки були добре помітні ланки. Довжина ланцюжка вказує на ступінь важливості для вас цих подій.

Якщо вам приснилася ланцюжок, у якій пошкоджені ланки, то якийсь процес у вашому житті перерветься. Цей сон пророкує згасання палких почуттів, конфлікти, якісь перешкоди при досягненні бажаної вами мети.

Проте якщо в реальному житті ви дуже чекаєте настання якоїсь події, то порвана ланцюжок пророкує швидке виконання вашого бажання. Ваше очікування скоро закінчиться, може бути, це відбудеться і раптово, несподівано для вас.

Якщо приснився ланцюжку різні ланки, але вони всі з’єднані, то ваше життя буде сповнене різноманітними подіями. У тому ж випадку, коли ланцюжок з’єднується нитками або будь-яким іншим матеріалом, то це показує, що в якомусь процесі будуть складнощі, які можуть у будь-який момент призвести до розриву і зупинці. Наприклад, якісь важко складаються відносини можуть перерватися, якщо ви не докладете зусиль до їх збереження.

Коли сниться, що ви рвете або рубайте самостійно золотий ланцюжок, то це означає, що наяву ви відмовитеся від чогось, що було для вас дуже цінним. Знайдена у сні ланцюжок пророкує початок нової справи або відносин.

Якщо уві сні дівчина отримує золотий ланцюжок у подарунок від незнайомої людини, то вона вийде заміж за багатого і корисливого людини.

Сонник — злитки золота

Злитки золота уві сні пророкують далекі поїздки, лист, який давно очікувалося. Можливо, що сновидець отримає нову добре оплачувану роботу. Знайдений злиток золота пророкує, що до багатства будуть вести працю і завзятість. Зусилля будуть прикладені не даремно, вони принесуть успіх і зміну обставин на краще.

Якщо уві сні ви знайшли золоту жилу, то вам довірять в реальності дуже нелегка для вас, але вельми почесна справа. Також це може означати, що скоро ви знайдете нового хорошого друга.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться халат? Сонник — халат уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам — халат уві сні До чого сниться — приміряти, купувати халат Наснилося — прати халат Якщо вам приснився халат, то таке сновидіння може бути розтлумачено по-різному….

До чого сниться нижня білизну? Сонник — спідня білизна

Зміст: До чого сниться купувати білизну, нове, старе білизна Білизна у сні — розшифровка особливостей Приснилося чисте, брудне спіднє Що значить — прати білизну, складати Нижня білизна уві сні символізує…

До чого сниться диван? Сонник — диван

Зміст: До чого сниться диван взагалі? Уві сні купувати диван Приснився старий, непривабливий диван До чого уві сні відпочивати на дивані Диван уві сні відображає поточні або тільки можливі взаємини,…