Тільки для справжніх пані!

До чого сниться золота обручка? Сонник — золота обручка уві сні

До чого сниться золота обручка? Сонник - золота обручка уві сні

Зміст:

До чого сниться золота обручка і як розгадати цей образ? Так, одним з досить поширених снів є картина, коли вам або дарують золота обручка, або ви самі його вручаєте у відповідній обстановці. Однак, якщо розглядати цей сон по різних напрямах, то можна виявити безліч протилежностей.

До чого сниться золота обручка — сонник Фрейда

Практично в усіх наукових працях психолога і психоаналітика Фрейда З. золота обручка відноситься до одного з показників жіночого начала, а точніше жіночих статевих органів. Відповідно, він описує появу у сні золотого кільця, а саме його зняття і надягання, тільки прагненням сторін до вчинення статевого акту.

В ситуації, коли чоловік або жінка дарують золоті кільця, Фрейд говорить про те, що в даний момент вони дозріли для більш серйозних і тривалих відносин, а значить, настав час робити пропозицію про вступ у шлюб.

У теж час, якщо уві сні чітко промальовується момент, коли золота обручка дарують саме вам, то це свідчить про те, що в найближчому вашому оточенні є люди, які готові стати до вас значно ближче, ніж звичайні друзі.

Приснилося золота обручка — сонник Ванги

А до чого сниться золота обручка згідно соннику Ванги? Віщунка Ванга сприймає золоту обручка як символ відданості і вірності, коли дане людиною обіцянку підлягає виконанню в будь-якому випадку незалежно від обставин і невирішених проблем.

Тому, якщо золота обручка вам надягають на палець, це означає, що друга половина дорожить вашими відносинами і клянеться бути завжди поруч. У випадку, коли кільце уві сні спадає з руки або випадково втрачається, це є показником того, що для вас клятвені обіцянки, дані другій половині, не настільки істотні, і ви можете їх легко порушити або обійти стороною.

До чого сниться золота обручка — сонник Міллера

У даному тлумаченні снів золота обручка є символів удачі і сприятливих поворотів долі. По Міллеру, будь-який сон з кільцем означає реалізацію поставлених цілей і отримання хорошого «врожаю» результатів.

Коли уві сні ви надягаєте золоті кільця або бачите їх на інших людей, це означає, що сміливо можна приступати до роботи по досягненню намічених цілей. Єдиним винятком у тлумаченні сновидінь Міллера є зламане кільце, яке говорить про поганий кінець подій (повний провал у робочих справах, подружню зраду, про розрив відносин тощо).

Золоте кільце уві сні — сонник Лоффа

Ще одним доповненням до тлумачення сновидінь є сонник Лоффа, за яким бачити уві сні золоті прикраси, зокрема золота обручка, означає володіти якимсь невидимим заступництвом вищих сил.

Іншими словами, коли вам дарують або надягають на руку прикраса, це свідчить про «вручення» вам величезної відповідальності і відповідних зобов’язань над тією людиною, яка це робить.

Випадок, коли золоті кільця просто знаходяться поруч з вами, Лофф розцінює як наявність у вас якогось дару передбачення і почуття неймовірної інтуїції з одночасним проявом магічних здібностей. Також сонник Лоффа говорить і те, що золото – це завжди розкіш і багатство.

В цілому ж, якщо брати більш сучасні уявлення про тлумачення сновидінь, то практично більшість з них двояко ставиться до золотих кілець. З одного боку, вони безумовно вважають їх символом успіху і неймовірного багатства, з іншого – приводом для обману і деяких помилок. І лише сама людина самостійно визначає для себе, що він найбільше хоче побачити у сні.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться збирати гриби? Сонник — збирати гриби у сні

Зміст: До чого сняться гриби — знаменитий сонник Міллера Сонник Ванги Збирати гриби — сонник філософа Фрейда: Великий Нострадамус — тлумачення сну, в якому ви збираєте гриби Сонник Лоффа —…

До чого сняться воші? Сонник — воша уві сні

Зміст: До чого сняться воші по соннику Міллера Воші уві сні сонник Ванги Воша — сонник міс Хассе До чого сниться воша — сучасний сонник Воша уві сні — сонник…

До чого сниться нова квартира? Сонник — нові квартири у сні

Зміст: Езотеричний сонник до чого сняться нові квартири Нова квартира по соннику Фрейда Нова квартира у сні – сонник Міллера До чого сниться нова квартира — сучасний сонник Сонник Менегетті…