Тільки для справжніх пані!

До чого сниться знайомий, сонник – знайомий уві сні

До чого сниться знайомий, сонник – знайомий уві сні

Зміст:

Якщо уві сні ви зустріли знайомого людини, то готуйтеся до несподіваної новини. Цей же персонаж попереджає про те, що вас будуть буквально вести за життя, оберігаючи від всіляких бід, або ж, навпаки, ви марно витратите масу часу. Як розібратися, до чого сниться настільки неоднозначний образ? Шукайте підказки в популярних сонники.

Думка інтерпретатора Міллера

Приснилося, що зустріли знайомого чоловіка і мирно з ним розмовляли? У справах намітилася стабільність, а от вдома можливі незначні розбіжності. Якщо ж ви посварилися зі знайомим на вулиці, то сонник обіцяє постійні приниження і конфлікти.

До чого сниться, що ви відчули деяку незручність при зустрічі зі знайомим людиною? Прийміть участь в якомусь сумнівному дільце, за що пізніше буде жахливо соромно.

Молодій жінці добре бачити уві сні численних знайомих. Сонник гарантує кілька легких романів і одну любов на все життя. Але нагадує: за щастя доведеться поборотися. Якщо ж у дівчини уві сні дуже мало друзів і знайомих, то її життя буде нудна й одноманітна.

Трактування сонника подружжя Зима

До чого сниться знайомий чоловік? Уві сні він ототожнюється з якимось звичним заняттям або справою. Якщо ви мило розмовляли з ним, то наяву справи підуть як по маслу. Але якщо примудрилися посваритися зі знайомим, то чекайте цілу купу проблем.

Приснилося, що зустріли знайомого, якого наяву не бачили вже багато років? Сонник вважає, що незабаром зіткнетеся з тим, що відомо з минулого досвіду.

Інтерпретація сонника від А до Я

До чого сниться розмову зі знайомим у сні? В особистому житті виникнуть складності буквально на рівному місці, зате справи порадують своїм успішним течією. Якщо уві сні ви говорили зі знайомою людиною занадто голосно або сперечалися, то в реальності може статися те ж саме.

Приснилося, що ви боялися зустрітися зі знайомим, так як повинні йому кругленьку суму грошей? В реальності вас втягнуть в сумнівну аферу і ви ризикуєте заплямувати свою добру репутацію. Уві сні запросили в гості, де ви побачили багато знайомих людей? Скоро зустрінете найбільшу свою любов. Але якщо з дивної причини ви не змогли поспілкуватися ні з ким із знайомих, то шлях до щастя виявиться важким і довгим.

До чого сниться, якщо зіткнулися зі знайомим, скупим в реальності, але підозріло щедрим уві сні? Сонник обіцяє, що ви дізнаєтеся багато нового про своє оточення і заслужите загальну повагу. Приснилося, що знайому даму зґвалтували в ночі? Друзі потраплять у біду і у ваших силах їм допомогти.

Розшифровка сучасного суміщеного сонника

До чого сниться знайомий, нерухомо стоїть високо на пагорбі? Наяву досягнете всього, про що мріяли і навіть більше. Якщо людина стоїть нижче вас, то успіх закрутить вам голову. Якщо на одному рівні, то вас спіткає невдача.

Приснилося, що знайомий ніби віддаляється? Сонник впевнений: ви зважитеся на кардинальні зміни, навіть якщо багато від цього втратите. Уві сні довелося тиснути руку знайомого, якого ви недолюблюєте? Наяву втратите близького товариша.

До чого сниться знайомий, з яким не спілкуєшся, про який не думаєш

Приснився знайомий, з яким давно не спілкувалися і навіть не згадували? Гряді розлука з близькою людиною. Цей же сюжет символізує пошук нових вражень і горизонтів для освоєння. До чого сниться старий знайомий, якого ви давно забули? Зіткнетеся з проблемою, і вона нагадає про минуле. Зустріч уві сні зі знайомим, з яким давно не спілкуєтеся, означає, що належить взятися за відкладені або забуті справи і заняття.

До чого чується знайомий голос в ночі

Найчастіше голос уві сні попереджає про поганих зміни і погані події. Так, якщо приснилося, як знайомий голос волав про допомогу, то наяву ця людина неодмінно захворіє. До чого сниться застережливий голос знайомого? Зберіться з духом, вас чекає серйозне випробування.

Чути знайомий голос, який плаче або скаржиться означає, що висловивши своє неупереджене думку, ви ризикуєте образити когось. Якщо голос знайомого був сердитим і роздратованим, то готуйтеся до невдачі. Якщо веселим і задоволеним, то тлумачення сну цілком протилежне.

Знайомий уві сні – конкретні розшифровки

Не знаєте, до чого сниться знайомий? Уві сні він може уособлювати якусь сторону особистості сновідящого. Причому як хорошу, так і погану. Це цілком залежить від особистого ставлення до людини і того, що з ним асоціюється. Крім того:

Приснилося, що ви чинно кланялися знайомому людині? Це означає, що вам доручать очолити групу людей або якесь відповідальна справа.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться родичі, сонник – родичі уві сні

Зміст: Що думає поєднаний сучасний сонник Інтерпретує сонник Езопа Тлумачить сонник Мандрівника Думка сонника для всієї родини До чого сняться родичі живі Приснилися покійні родичі, померлі живими Уві сні родичі,…

До чого сняться черв’яки, сонник – черв’яки уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Д. і Н. Зими За новим сімейним соннику За сонником Деніз Лінн По сучасному суміщеного соннику За сонником від А до Я За еротичного…

До чого сниться земля

Зміст: По соннику Міллера За сонником Ванги За сонником подружжя Зима За сонником Медеї За сонником Фрейда За сонником Езопа До чого сниться земля в городі, будинку, на підлозі Що…