Тільки для справжніх пані!

До чого сниться змія у воді, сонник – змія у воді у сні

До чого сниться змія у воді, сонник – змія у воді у сні

Зміст:

До чого сниться змія у воді? Найчастіше у сні це вказівка на те, що ваші мрії втіляться в життя. Ось тільки станеться це дуже незвичайним чином. Популярні сонники і конкретні сюжети підкажуть, з чого почати тлумачення.

Що символізує змія у воді: думка сонників

Побачили змію у водоймі, який переходили у сні? Сонник 21 століття впевнений: після тривог прийде успіх. Довелося спостерігати, як плазун занурюється у воду або випливає з неї? Найімовірніше, найближчим часом займете нову посаду або переїдете в інше житло. Сонник Мандрівника пов’язує персонажа з небезпекою, яка йде з минулого.

Дворянський сонник Н. Гришина стверджує, що після такого сновидіння ви поринете в тугу і меланхолію. Ненавмисно впала в річку, що кишить гадами? Сонник від А до Я гарантує складності у відносинах з коханою людиною. Якщо побачили пливущую зміюку, то сонник Езопа вважає, що витримаєте випробування в непростій ситуації.

До чого сниться: змія в воді пливе

Приснилася змія, яка плаває у водоймі? До вас, нарешті, прийде щастя. Якщо ви опинилися у воді, та змеюка підпливла до вас, то після тривалої відсутності повернеться старий друг.

Хворому сновидінню змія, що пливе в річці, обіцяє швидке одужання. Всім іншим бачити цей сюжет теж добре. Досягнете багатства і влади. Але якщо водиця була каламутною, то готуйтеся до неприємностей, хвороби і невдачі.

Іноді цей образ підказує: не погоджуйтеся на сумнівні угоди, інакше втратите більше, ніж придбаєте. Бачити пливущую в річці змію можна до народження дитини, який благими справами прославить весь свій рід.

Що значить: піймати у воді змію

До чого сниться, що зуміли вхопити голими руками склизкую зміюку? Підготуйтеся до тяжкої хвороби та інших важких випробувань. Якщо після убили гадину, то злостивці потраплять у пастку, яку для вас та приготували.

Більш того, завдяки випадковому везінню, зможете зробити те, на що раніше навіть не наважувалися. Не змогли втримати гада, і випустили його? Допустите помилку і не зможете використовувати рідкісний шанс.

Уві сні ловили рибу, а зловили? Бажаючи зробити добру справу, натворите дурниць і осложните собі життя. Якщо дівчина зловила у воді зміюку, то закрутить роман чи навіть вийде заміж за абсолютно аморальним, але дико багатої людини.

Приснилося, як змія у воді нападає

Привиділося, що величезна змеища напала під водою? Постарайтеся тримати свою думку при собі, інакше надмірна прямолінійність закінчиться для вас великими проблемами. або ж навпаки, в реальності піддастеся жорсткій критиці там, де найменше очікували.

До чого сниться, що змійка нападає у воді на жаб? Бережіться: якийсь сильний чоловік хоче на вас вплинути. Найімовірніше, йому це вдасться, а ось вам стане тільки гірше. Спостерігали, як одна змія напала на іншу? Якщо будете діяти хитро і продумано, то зможете розвіяти недобрі чутки і приборкати ворогів.

Бачити у воді мертву змію до чого

Якщо виявили дохлу гадину, то відмовтеся від своїх намірів. Особливо, якщо вони носять негативний характер. Іноді мертва змія у воді символізує занепад духу або бажання, які неможливо реалізувати. Ще раз подумайте, а чи варто ваша мрія того, щоб до неї прагнути?

До чого сниться змія у воді чоловікові, жінці

Уві сні випадково торкнулися змії, але не злякалися і не постраждали? Найближчим часом вас своєю неадекватною поведінкою сильно розбудують близькі, але ви зумієте утримати себе ви руках і не піти на відкритий конфлікт.

Якщо дівчині привиділася змія в річці, то її чекають переживання через коханого. Не виключено, що вас будуть терзати муки ревнощів. Якщо чоловікові приснилася змія, яка прямо у воді поїдає жабу чи вужа, то ви неодмінно досягнете проставленою мети. Тільки от від цього сильно постраждають оточуючі.

Змія у воді – що ще означає

Щоб отримати найбільш точне передбачення, необхідно в першу чергу враховувати, у якому саме водоймі з’явилася змія і який за якістю була вода.

До чого сниться змія, яка немов завмерла в воді? Настав сприятливий момент: якщо докладете зусиль, то зможете досягти те, що задумали. Але постарайтеся не розпорошувати сили на другорядні цілі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться маленькі змії, сонник – маленькі змії уві сні

Зміст: До чого сняться маленькі змії за різними сонникам Маленькі змії уві сні в будинку, лісі Що означає, якщо маленькі змії кусають До чого сняться маленькі змії в руках Приснилося…

До чого сниться нападниця змія, сонник – нападниця змія уві сні

Зміст: Що символізує нападниця змія по сонникам До чого є нападаюча на тебе змія Змія, нападаюча на іншу людину Уві сні змія нападає на дитину – до чого До чого…

До чого сниться біла змія, сонник – біла змія уві сні

Зміст: До чого сниться біла змія по сонникам Бачити білу змію у сні – що значить До чого сниться біла змія жінці, чоловікові, дівчині Біла змія в домі – до…