Тільки для справжніх пані!

До чого сниться зима? Сонник — зима уві сні

До чого сниться зима? Сонник - зима уві сні

Зміст:

Люта холоднеча, снігопади і заметілі – це головні атрибути зими. Рідкісні відлиги, казна-звідки налетів циклони і накривають величезні території антициклони – це те, без чого зими не буває.

У холодну пору року життя ніби зупиняється. Але як можна витлумачити сон, в якому приснилася зима у всій своїй красі? Виявляється, існує декілька трактувань, і завдання сновидця – вибрати ту, що йому більше сподобається. А вибрати є з чого.

До чого сниться зима по соннику Міллера?

Коли сниться зима, то нічого хорошого від такого сну можна не чекати, бо подібне бачення обіцяє клопоти, ослаблення здоров’я і неприємності у фінансовій сфері. Щоб не впасти у відчай і не малювати собі похмурі перспективи, потрібно просто вірити не тільки свою долю, але й у себе. Ймовірність того, що виконана робота не принесе моральне задоволення, досить висока, і сновидінню буде шкода витраченого на неї часу і докладених зусиль.

Коли сниться затяжна зима, коли людині здається, що холоди ніколи не закінчаться, то це означає, що на нього звалилася низка проблем, яким немає кінця-краю. Але це не так. Просто потрібно взяти себе в руки і знайти вихід зі сформованої ситуації, і цей вихід має бути нестандартною, а простіше сказати – геніальним.

Зима у сні — сонник Ванги

Людині, який побачив у сні зиму, болгарська віщунка настійно радить змиритися зі своєю долею, бо все вирішено на Небі ще до його народження. Мирного, безтурботного існування чекати не варто, але і тимчасових труднощів боятися не потрібно, адже в житті все можна виправити, крім смерті.

Якщо на дворі стоїть прекрасна, казкова зима, а сновидець збирається зустрічати з родиною Новий рік, то попереду його чекають лише позитивні зміни. Інша справа, коли зима сльотава і вогка, як пізня осінь, бо це передвіщає сварки з рідними і близькими людьми, а також з колегами по роботі.

Прогулянка по зимовому цвинтаря у сні, в реальності передбачає розлуку, чужину, злидні та всілякі нестатки. Заблукати в зимовому лісі, значить наяву серйозно захворіти. Не виключено, що хтось спробує чинити перешкоди в роботі. Заметіль є провісницею несподівано виниклих перешкод, які все ж таки можна подолати.

Що значить приснилася зима по Фрейду

Тепла і сніжна зима є символом спокою та затишку в особистому житті. Не варто чекати нових знайомств і бурхливих романів – їх просто не буде, тому доведеться задовольнятися тим, що є. Жінок такий сон може попереджати про прийдешні гінекологічних захворюваннях.

Що стосується чоловіків, то приснився зима – це сигнал про те, що скоро прийде пора рішучого наступу, мета якого – завоювання серця прекрасної дами. Але це тільки стосується тих, хто впевнений у собі і здатний на даний навіженість.

Якщо людина спить і бачить, що він потрапив у самий епіцентр зимової стихії, наприклад, хуртовини, то його чекає бурхливий, але короткостроковий роман, який ні до чого доброго не призведе, а лише роз’ятрить розтривожить душу і серце.

До чого сниться зима по соннику Юрія Лонго

Людина, що розгулює взимку в літньому одязі, дуже часто незадоволений тим, що слова інших людей розходяться з їхніми справами. Він розуміє, що навколишній світ далекий від ідеалу, але нічого вдіяти з собою не може, що істотно псує йому не тільки настрій, але і життя.

Якщо приснилася справжня російська зима, такою, якою вона повинна бути — з морозами та високими кучугурами, то сновидінню пощастить буквально у всьому. А сльотава зима без снігу та холодів має протилежне трактування. Тобто, від такого бачення нічого хорошого чекати не потрібно, а нові справи можна і не затівати – все одно нічого не вийде.

До чого сниться зима по соннику чаклунки Медеї

Зима є символом емоцій, які виникають не в найкращу пору життя людини в старості, у депресивному стані або при хворобі. Якщо приснився сніг або лід, то це вказує на те, що в реальності не вистачає позитивних емоцій і світлих, добрих почуттів, одним з яких є любов. Саме брак любові викликає подібні сновидіння.

Коли сниться пейзаж, в якому фігурують такі образи, як ясний, морозний день і блискучий на сонці сніг, то це обіцяє одержання прибутку. Протилежна картина – похмурий день і сніг, не відрізняється білизною, сигналізує про те, що скоро сновидця відкинутий найближчі люди.

Зійшла снігова лавина – це застереження. Сновидінню слід чекати якоїсь несподіванки, яка навряд чи буде приємною. Коли сниться зима в теплу пору року, причому, дуже сувора, то це означає, що відбудуться якісь зміни в здоров’ї сновидця. Якщо він хворий, то видужає, якщо здоровий, той захворіє.

Зима по соннику Цвєткова

Коли зима сниться в холодну пору року, то сновидця чекає довгоочікуваний душевний спокій, а коли в тепле він може несподівано стати мільйонером, настільки добре покращиться його матеріальне становище. Грати уві сні уві сніжки – сварка на порожньому місці. Всякий, хто при цій грі впаде сніг, може очікувати розриву з другою половиною.

Приснився сильна холоднеча обіцяє молодій людині стати чоловіком сварливою і злої жінки, а якщо чоловік вже одружений, то сильний мороз віщує йому переляк або нервове потрясіння. Коли йде сніг – то це до побачення, а коли людина йде по снігу уві сні, то це значить, що наяву його хтось чи щось сильно здивує.

До чого сниться зима — варіанти снівДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться гітара? Сонник — гітара уві сні

Зміст: До чого сниться гітара по соннику Міллера Гітара по соннику Фрейда Приснилася гітара — тлумачення по соннику Ванги До чого сниться гітара по Сучасному соннику Гітара — сонник О….

До чого сниться піаніно або фортепіано? Найбільш повне тлумачення!

Зміст: Піаніно або фортепіано по соннику Ванги Побачити піаніно уві сні. Трактування по Фрейду До чого сниться фортепіано по Сімейному соннику До чого сниться піаніно по соннику Морозової До чого…

До чого сниться баян? Сонник — баян уві сні

Зміст: До чого сниться баян по соннику Міллера Баян: трактування по Фрейду Баян по соннику Ванги До чого сниться баян по соннику Ю. Лонго До чого сниться баян по Жіночому…