Тільки для справжніх пані!

До чого сниться жовте плаття, сонник – жовта сукня у сні

До чого сниться жовте плаття, сонник – жовта сукня у сні

Зміст:

Уві сні жовте плаття відображає брехня і заздрість, а також пророкує славу і багатство. Сонники проаналізують цей суперечливий сновидний образ і допоможуть зрозуміти, до чого сниться він у конкретних випадках.

Трактування по соннику Міллера

Приснилося жовте плаття? Готуйтеся до численних розваг та фінансового успіху. Якщо ж в ночі довелося бачити привид в жовтій сукні, то гряду погані зміни. Носити гарну сукню з жовтого шовку уві сні – куди краще. Це ознака безумовної удачі і загального везіння.

Тлумачення за іншим сонникам

До чого сниться жовте плаття? Сонник закоханих пророкує нове знайомство і свято. Якщо дівчині приснилося, що вона носить жовту сукню, але уві сні їй явно не подобається вбрання, то її чекають інтриги і суперництво. Іноді це попередження про швидку розлуку з коханою людиною із–за підступів недоброзичливців.

Середньовічний сонник Данила після такого бачення обіцяє задоволення. Східний жіночий сонник гарантує успіх, радість і благополуччя.

Приснилося жовте плаття? Новий сімейний сонник впевнений: попереду фінансове благополуччя і якесь свято. Але якщо уві сні плаття виявилося брудним або рваним, то бережіться обману, необдуманих вчинків і знайомств на вулиці.

До чого сниться жовте плаття на собі, на кого–то

Уві сні довелося бачити на собі розкішне жовте плаття, яке в реалі вам явно не по кишені? Бачення має протилежне значення і обіцяє численні труднощі. Більше того, можливо гряде настільки складне становище, що вам буквально нічого буде надіти.

Приснився елегантний жовтий сарафан або відкрите плаття? Для жінки це ознака недовіри з боку коханої людини. Для чоловіка – любовна інтрижка, яка завершиться бурхливим скандалом.

Приснилося, що жовте плаття явно незручне або не модне? Вам належить дізнатися про те, що у вас з’явилася таємна суперниця в любові. Бачити чудове жовте плаття уві сні на комусь ще означає, що ви будете підозрювати в зраді свого обранця.

Гірше всього, якщо привиділося, що на незнайомій дівчині надіто неймовірно красиве жовте плаття. Це ознака того, що ваша конкурентка виявиться більш вдалою, а ви залишитеся в гордій самоті.

До чого уві сні надягати жовте плаття

Що означає, якщо в ночі ви приміряли жовте плаття? Заробите проблеми власними необережними діями. Якщо плаття з оборками, то вам уготовано абсолютно неймовірне романтичну пригоду. Якщо у сукні був пояс уві сні, то позбудетеся матеріальної незалежності або особистої свободи.

До чого сниться, якщо довелося надягати жовту модель з мереживом та іншими модними штучками означає, що слідування власним примхам доведе до біди. Сукня з жовтого оксамиту обіцяє численних шанувальників, а виріб з блискітками гарантує знайомство з зарозумілим і самовдоволеним чоловіком, якого ви без сумнівів відкинете.

Жовта сукня у сні – ще більше деталей

До чого сниться жовте плаття? Відповідь дадуть додаткові деталі образу. Намагайтеся пригадати якомога більше деталей.

Приснилося, що ви примудрилися порвати абсолютно нове жовте плаття? В реальності доведеться поборотися за свого обранця. Довелося купити новий платьюшко? Помиріться з одним або коханим після довгої розлуки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться тапки, сонник – тапки уві сні

Зміст: Розшифровка по Міллеру Що думає сонник подружжя Зима Відповідь сонника для всієї родини До чого сниться тапки міряти, купувати Що означають уві сні тапки старі, подерті, нові Тапки уві…

До чого сниться тарілка, сонник тарілка уві сні

Зміст: Тлумачення образу по Міллеру Що думає збірник сонників Думка сонника від А до Я До чого сниться тарілка порожня, повна, з їжею Що означає уві сні тарілка розбита, з…

До чого сниться телефон, сонник – телефон у сні

Зміст: Тлумачення по Міллеру Думка сонника Д. Лоффа Трактування за сонник Нової Ери Що думає сонник подружжя Зима Відповідь сонник від А до Я Розшифрування образу по соннику Деніз Лінн…