Тільки для справжніх пані!

До чого сниться живіт, сонник – живіт у сні

До чого сниться живіт, сонник – живіт у сні

Зміст:

Живіт у сні обіцяє великі зміни, але одночасно попереджає: якщо ви не стримуєте свої пристрасті і зараз же не візьметеся за роботу, то зайдете в глухий кут. Сонники допоможуть розшифрувати сновидний образ і зрозуміти, до чого сниться.

За сонником Деніз Лінн

Живіт у сні символізує енергетичний центр сновидця. якщо він привидівся, то є захворювання або проблеми з енергетикою саме в цій області. Приснився живіт? Зазначений спосіб має зв’язок з захищеністю або, навпаки, вразливістю. Іноді живіт натякає, що існують проблеми з засвоєнням не лише звичайною, але й духовної їжі. Можливо, ви щось навчаєте, але не можете запам’ятати. Це ж тлумачення вказує на розуміння або, навпаки, нерозуміння життєвих уроків.

По сучасному суміщеного соннику

До чого сниться власний живіт? Перед вами відкриваються широкі перспективи, але надмірна тяга до задоволень і розваг може пустити життя під укіс. Приснився втягнутий, зморщений животик? Бійтеся лицемірства і наклепу.

Бачити роздувся живіт погано. Це означає, що наближаються якісь неприємності. Але сонник впевнений: якщо ви встигнете прийняти заходів, то уникнете їх і зможете досхочу насолодитися результатами своєї праці. Приснилося, що з пуза йде кров? Це ознака великої сімейної біди.

До чого сниться, якщо в ночі у дитини болить животик? Наяву ризикуєте підхопити інфекційне захворювання. Відчувати уві сні біль в своєму животі можна перед провалом чітко спланованого справи. Приснилося, що у вас на животі немає пупка? Готуйтеся до серйозного потрясіння, від якого справитеся лише через тривалий час. Жінці сонник обіцяє важка хвороба або навіть смерть чоловіка.

Уві сні з’явився чоловік з величезним пузцом? Діти доставлять масу проблем, а до них додадуться ще домашні клопоти. Якщо вагітній наяву жінці привиділося, що у неї немає живота, то сонник обіцяє успішну вагітність і настільки ж вдалі пологи.

За сонником Мандрівника

До чого взагалі сниться живіт? Уві сні він асоціюється з самим життям. З його вигляду можна визначити, що чекає в найближчому майбутньому: достаток чи злидні, благополуччя або тяжке становище. Живіт також вказує на найпростіші інстинкти (агресію, голод, виживання) і відображає такі якості, як обжерливість, лінь, прагнення до сексуального задоволення.

Приснився дуже великий, але строго не вспухший живіт? На думку сонника, вам уготована сите життя, повагу, високе положення. Довелося бачити худий, втягнутий живіт? Тлумачення сну цілком протилежне: готуйтеся до втрати репутації, грошей, здоров’я, положення. Якщо уві сні не пощастило вдарити або поранити живіт, то існує загроза заробітку, авторитету і навіть життя.

За сонником від А до Я

До чого сниться абсолютно голий живіт? Готуйтеся до короткочасних тривог. Якщо привидівся дуже товстий живіт, то отримаєте гідну прибуток. Уві сні худий, худий живіт сигналізує про велику кількість справ, брак часу, постійних заворушеннях. Трапилося бачити пупок на власному животі? Ввяжетесь в любовний роман чи нову справу. Хворобливі відчуття в пупку вказують на втрату зв’язку з батьківщиною, смерть батьків.

До чого сниться власний красивий, засмаглий і підтягнутий животик? Сонник обіцяє повну реалізацію задуманого, але радить трохи напружитися і налаштуватися на роботу. Привиділося, що живіт збільшився до неймовірних розмірів? Протягом майбутнього дня обставини складуться не найвдалішим чином.

Приснилося, що колись товстий живіт обвис або став дуже худим? Чекайте розчарувань, сварок з друзями, розриву відносин. Погано бачити, як по пузі повзають мерзенні комахи. Це означає, що захворіє або потрапить в катастрофу близька людина.

До чого сниться, що на животі зяє величезна рана і крізь неї видно внутрішні органи? Сонник пророкує різке погіршення самопочуття, важку хворобу. Але якщо уві сні ви відчували страшний біль, то готуйтеся до повного благополуччя в любові і справах. Уві сні сталося нетравлення шлунка? Сонник радить відкласти на деякий час будь-які поїздки.

До чого сниться живіт свій, чужий

Приснився свій живіт? Відмовтеся від розваг і задоволень і віддавайтеся повністю роботі. У цьому випадку вас чекають фантастичні перспективи. Якщо уві сні свій живіт виявився худим і втягують всередину, то постраждаєте від лицемірства уявних друзів. Цей образ вказує на безгрошів’я і невдачі.

До чого сниться чужий живіт? Аналогічне тлумачення, але воно може стосуватися як самого сновидца, так і власника живота. Якщо по дивній причині звернули увагу на чужій живіт, то хтось свідомо вам заважає. У цьому випадку необхідно отримаєте більш точну розшифровку.

Що означає в ночі великий, товстий живіт

Якщо приснився чоловік з товстим пузом, то готуйтеся до клопотів, які будуть пов’язані з дітьми. Товстий, дебелий, але строго не опуклий живіт символізує достаток, повагу, благополуччя.

Але якщо живіт був великим, то чекайте періоду неприємностей і життєвих випробувань. Якщо наснилося. що живіт буквально спухло від голоду, то наяву вам загрожує даний ожиріння. Навіть якщо зараз для цього немає передумов, постарайтеся стежити за харчуванням.

Бачити, як живіт став товстим і жирним означає, що скоро отримаєте пристойні гроші. До чого сниться великий і товстий живіт ще? Щоб домогтися успіху, необхідно запастися терпінням. Але в гіршому варіанті тлумачення цей образ вказує на надмірну лінь, відсутність прагнень, пасивність, бездіяльність.

Приснився худий живіт, впалий

До чого сниться худий і впалий живіт? Це ознака поганого здоров’я, втрати грошей, репутації. Бачити, що живіт у сні сильно схуд можна перед розлукою з коханою людиною, другом. Це ознака звуження кола спілкування, втрати старих зв’язків.

Приснився дуже худий, впалий живіт? Вас чекають великі витрати. Цей спосіб попереджає про період невдач, незадоволеності, безгрошів’я, недоброзичливого ставлення оточуючих і навіть невзаємну любов.

Найгірше бачити в сновидном дзеркалі, що товстий наяву живіт сильно схуд. Це провісник серйозної травми, каліцтва. Привидівся впалий, сильно втягнутий всередину животик? В реальності страждання принесе наклеп людей, яких вирахували своїми друзями.

До чого з’являється волохатий живіт

Якщо приснився волохатий живіт, то чекайте фантастичного везіння і великого прибутку. Але якщо волоссячко на животі були рідкісними, то ризикуєте потрапити під чужий тиск, вплив. Волохатий живіт уві сні може обіцяти велике щастя або відображати повний безлад у душі й прагнення до плотських насолод.

До чого сниться, що живіт обріс кучерявими волоссям? Наяву ви переоцінюєте свої можливості, у тому числі й сексуальні. Бачити на животі білі, сиве волосся означає боятися смерті або стати ясновидцем. Іноді волохатий живіт вказує на вчинення боягузливого вчинку.

Що символізує живіт, як у вагітної

До чого сниться, якщо живіт раптом виріс і став, як у вагітної? Для молодої дівчини це означає невірність чи обман коханої людини, сімейної дамі образ обіцяє поповнення клопотів і турбот. Чоловікові мати живіт як у вагітної можна до небезпеки, хвороби або ж великому успіху.

Приснилося, що у знайомого людини живіт став як у вагітної? Досягнете неймовірних успіхів у реалізації задуманих планів. Якщо ж у сні людина незнайома, чекайте неприємностей.

Вагітної в реалі жінці бачити себе уві сні без живота означає, що вона благополучно народить. Живіт немов у вагітної жінки також вказує на виникнення в голові планів та ідей, які ще потрібно добре продумати, буквально – виносити.

До чого сниться живіт в крові, болячки, розтяжках

Шрами, поранення та інші болячки вказують на заслужене покарання, інколи попереджають про те, що зусилля будуть винагороджені. Приснилося поранення живота і кров на ньому? Існує загроза доходів, справах, репутації і самого життя.

В ночі з’явився поранений у живіт чоловік, у якого навіть кишки вивалилися назовні? Гучний сімейний скандал стане причиною відходу одного з подружжя. Живіт в крові також символізує біду з близькими людиною.

До чого сняться розтяжки і інші шрами на животі? Наяву відбудеться подія, про яку будете пам’ятати всю решту життя. Іноді наявність кровоточивих шрамів і ран на тулубі сигналізує про те, що вас не відпускає мертвий чоловік.

До чого уві сні живіт гладити, цілувати

Якщо в ночі хворому сновидінню довелося гладити свій живіт, то він незабаром одужає. Здоровій людині це ж дію обіцяє хвороба. Приснилося, що гладили живіт? Обставини складуться якнайкраще, а в любові намітиться сприятливий поворот. Гладити чужий живіт можна до втіхи або необхідності проявити турботу.

До чого сниться, якщо довелося гладити й цілувати живіт іншої людини? Наяву поругаетесь з ним з-за якоїсь дрібниці. Причому чим більш пристрасними і частими були уві сні поцілунки, тим довше триватиме сварка.

Цілувати живіт незнайомця означає – отримання подарунка, сюрприз, несподіванка. Якщо гладять і цілують вас, то наяву буквально облагородять. Уві сні довелося лизати чуже тіло? Доведеться когось «догоджати». Якщо облизували ваш животик, то наближається комфортний і сприятливий життєвий період.

Що означає, якщо живіт болить

Приснилося, що болить живіт? Приготуйтеся до домашніх негараздів. До того ж ви можете зробити велику дурість. Коли уві сні болить живіт, то означає, що ви наблизилися до вирішення нагальної проблеми. До чого сниться, що живіт болить у дитини? Остерігайтеся підхопити інфекцію.

Біль в своєму животі вказує на провал справи. Якщо уві сні були дуже сильні больові відчуття в області живота, то наяву відчуєте тиск на роботі чи вдома. Іноді біль у животі вказує на наближення нещастя, але це відчуття може мати цілком природну причину, що сигналізує про нетравленні в реальності.

Живіт у сні – ще більше прикладів

Розглянутий спосіб має багато тлумачень, які безпосередньо залежать від особливостей і особистих відчуттів у сні.

До чого сниться операція на животі? Найближчим часом відбудуться вимушені великі зміни, і ви не зможете щось змінити. Якщо привиділося, що на животі ростуть квіти або дерево, то розбагатієте і будете шановані.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться кліщі, сонник – кліщі уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зима За загальним соннику За дворянського соннику Гришиній До чого сняться кліщі на собі, що упилися в тіло Приснилися кліщі в будинку, на…

До чого сниться бруд, сонник – бруд у сні

Зміст: По соннику Міллера За загальним соннику До чого сниться бруд на дорозі, йти по бруду Що означає бруд у будинку Приснилася бруд на обличчі, одязі, взуття Бруд у сні…

До чого сниться хлопець, молодий чоловік, сонник – молодий чоловік, хлопець уві сні

Зміст: За сонником Мандрівника За сонником Фрейда За сонником Деніз Лінн За еротичного соннику За сонником від А до Я До чого сниться хлопець, який подобається, хлопець, якого любиш До…