Тільки для справжніх пані!

До чого сниться жива риба. Що значить бачити живу рибу уві сні?

До чого сниться жива риба. Що значить бачити живу рибу уві сні?

Зміст:

Споконвіку риба символізувала удачу і щастя, адже навіть середовищем існування, з якою нерозривно пов’язана риба, була вода – символ сили, невичерпною енергії, життєвого початку для всього живого.

Так, навіть у казках виконували бажання золоті рибки. Тому і побачити живу рибу у сні – напевно хороший знак. Але докладніше дізнатися, до чого сниться жива риба, допоможе стаття.

Жива риба у сні — привабливу пропозицію, хороша перспектива

Якщо вам приснилося, що ви бачите перед собою прозорий водойма, в якій хлюпочеться жива риба, то чекайте, що незабаром від кого-то вам надійде дуже приваблива, багатообіцяюче пропозицію, що обіцяє чималі бариші і вигоду з багатьох точок зору.

Якщо це одна велика риба, типу сазан або сом, то швидше за все така пропозиція буде стосуватися чогось одного, але тим не менш неймовірно важливого і суттєвого для вас.

Якщо ж ви побачили уві сні безліч живої риби, то чекайте, що пропозиція буде цікавим не тільки в одній області.

Бачити рибу уві сні і намагатися зловити її – не варто квапити події, вони відбудуться і без вашої участі, а ви можете тільки все зіпсувати своїм втручанням.

Але якщо уві сні ви побачили рибу, яка невдовзі перейшла від вас або те, що ви так і не змогли зловити, швидше за все, такий сон передвіщає про відсутність для вас сприятливого результату наміченого справи, того, що отримане вами спокусливе пропозицію було порожнім.

До нових знайомств, захоплюючих пригод і подорожей сниться акваріум, у якому ви бачите багато живих блискучих і яскравих рибок. До того ж, такі сни зазвичай говорять про те, що у нових знайомств буде продовження і, можливо, навіть дуже несподівана, але приємна і радісна розв’язка.

Успіх наміченого підприємства, виграш, прибуток і слава

У багатьох сонники побачити уві сні живу рибу означає отримати хороший дохід від задуманого вами справи, всілякі вигоди від розпочатого підприємства. Так, побачити уві сні цілий косяк риб – до швидкого багатства.

Якщо ви вже зловили і тримайте живу рибу в руках – це символічне значення удачі, яку вам вдалося зловити.

Сон, у якому жива риба у ваших руках готується до нересту, з ікрою, може свідчити про те, що в майбутньому ваше підприємство дасть несподівані додаткові дивіденди або допоможе вам в якомусь іншому ділі.

Бачити хижу рибу в деяких зібрання тлумачень означає боротьбу з сильними конкурентами за виграш, і в цій боротьбі вам доведеться чимало попрацювати.

Якщо ви бачите живих рибок зі свого акваріума, то швидше за все сон показує, що вихід із важкої ситуації, з якою ви зіткнетеся в процесі, буде перед самими вашими очима, варто тільки простягнути руку.

Побачити ж у сні ще живу рибу, спійману на вудку, означає, що благополучне закінчення вашої справи буде варто вам досить великих зусиль, праці та кмітливості.

Але якщо в сновидінні риба була в сачку або мережі, то ймовірно, що для того, щоб дочекатися сприятливого результату задуманого підприємства, ви не докладете ні найменшого зусилля і все-одно залишитеся у виграші.

Також до успішного вирішення справ сниться жива риба, що летить над водою.

Сниться жива риба — щастя в любові, мирне сімейне життя

Це одне з найстаріших і класичних тлумачень сну з живою рибою, яке зустрічається у багатьох сонники. Але і в ньому є свої нюанси.

Так, молодий дівчині побачити живу рибу – до побачення з коханою людиною, який теж відповідає їй взаємністю. Бачити уві сні живу рибу у себе в руках означає, що спляча особа, яка бачить цей сон, скоро вийде заміж, предмет її мрій збирається покликати її вод вінець.

А сон, в якій дівчина бачить дуже велику, блискучу живу рибину – до того, що наречений буде багатим і вона в новій сім’ї не буде ні в чому не потребуватимуть.

Бачити уві сні живих дрібних рибок, відкладають ікру означає, що скоро у вас в житті буде несподівана, але велике щастя.

Молодій жінці жива риба сниться до вагітності, причому якщо вона побачила живого коропа, сазана, ляща або сома, то швидше за все, вагітність вирішиться пологами хлопчика, а якщо уві сні була жива щука, то жінка повинна народити дівчинку.

Якщо дівчина чи жінка уві сні бачить багато яскравих, строкатих рибок, то такий сон можна витлумачити, як швидке сватання, причому женихів буде досить багато і вибір буде не з легких, так як дівчина ще не визначилася з тим, хто їй подобається найбільше.

А от чоловіку такий сон з безліччю рибок говорить про те, що вже пора вибрати з усіх подруг ту, з якою варто пов’язати життя і створити сім’ю.

Обман, неправдиві обіцянки, порожні надії обіцяє нам жива риба у сні

Таке значення має сон, у якому ви бачите, як жива риба вихлюпується у вас з рук, як міцно ви б не тримали її і як спритно б не підсікали. До обману і розчарування сниться стара, хвора риба.

Сон про живій рибі як відображення вашого душевного стан

Деякі зборів, наприклад, написані в фрейдистської традиції, тлумачать сни, в яких ви можете побачити живу рибу, як повідомлення про те, що людина не може звільнитися від нав’язливих думок про роботу і майбутніх справах, не вміє розслаблятися і знаходиться в стані емоційної кризи, так як тривалий час придушував в собі прояви всіх емоцій.

До речі, такі сонники у своїх тлумаченнях також говорять про те, що людина, у якого було це сновидіння, не може отримувати повне задоволення від статевого життя зі своїм партнером в силу суб’єктивних, часто порожніх причин, страхів і внутрішніх стопорів.

Біди, що стосуються не тільки вас, катастрофи, природні катаклізми

Багато сонники тлумачать сни, в яких ви бачили живу рибу, що падає з неба дощем, викопану з землі або взагалі здобуту якимось неприродним шляхом, як провісники швидких і невідворотних лих, природних катаклізмів, кризи і т. д..

Бачити уві сні живу рибу до слави, широкої популярності

За деякими сонникам, тлумачення сну, у якому ви побачили живу велику рибу, бьющуюся у вас в руках, обіцяють людині швидкий прихід слави, популярності, загального визнання. Ті ж люди, які уникали і сторонилися вас, звернуться до вас за допомогою, підтримкою, слушною порадою.

Ваші вороги, недоброзичливці, ті, хто зводив наклепи на вас, щиро покаються, попросять вибачення у вас і захочуть жити з вами в світі. Ваші ж друзі та кохані будуть цінувати і любити вас ще міцніше.

До чого сниться жива риба у сні? До ворогів!

Вороги, конкуренти активізуються, проти вас збирається змова, хтось пліткує у вас за спиною. Деякі сонники тлумачать сни, у яких ви бачите живу рибу, яку тільки що спіймали своїми руками, як знак того, що проти вас хтось лжесвидетельствует, наговорює на вас, обмовляє перед вашими друзями і колегами.

Бачити ж живих рибок, витягнутих з акваріума – до того, що в такому відношенні до вас буде доля вашої вини, тобто ви наживає ворогом усвідомлено, сварячись з людьми, навіть розуміючи, що це може обернутися проти вас і якимось чином відгукнутися у майбутньому.

Хвороба, нездужання, провал підприємства, невдачі в справах

Хоч бачити живу рибу у сні – знак хороший, але все ж у деяких зборах такі сни тлумачаться і в досить поганому значенні. Так, бачити живу рибу уві сні і не могти її зловити, може означати, що незабаром у вас трапиться якась біда, сильна неприємність, на роботі чи вдома, також такий сон передвіщає хворобу.

Якщо ви побачили до того ж, як риба спливає від вас, то недуга, здолав вас буде сильним і небезпечним, а його лікування – майже безуспішним. Побачити уві сні плаваючу в колодязі живу рибу – знак того, що перед вами скоро стане необхідність поміняти місце вашої служби, причому ви зробите це не по своїй волі.

Жива риба уві сні і сварки з коханою людиною, неприємності в сім’ї, особистого життя

Побачити уві сні себе, плаваючим поруч з рибами, означає, що наяву вас чекають конфлікти вдома, нерозуміння близьких, сварки з ними і агресія з боку рідних людей.

Якщо біля вас плаває одна велика риба – швидше за все у вас незабаром відбудеться розлад у відносинах з вашою половиною.

Сон, у якому жива риба, що плаває біля вас, має яскравий, строкатий забарвлення або хитромудрі візерунки, то спершу вас будуть чекати радість і веселощі, які і зміняться сварками і чварами.

Сон, у якому ви не просто бачите, але і їсте живу рибу, також сниться до страждань в любові, нерозділеності або навіть до зради вашого улюбленого людини.

Якщо ви уві сні нагодували кота живою рибою, то такий сон можна розтлумачити, що ви самі станете причиною конфліктів будинку або у вашій парі, навіть, можливо, вашою поведінкою підштовхнете свою половину до невірності, або спровокуєте розпад відносин.

Щоб правильно витлумачити сон про живій рибі, одного символічного зображення мало, необхідно вдивлятися в інші знаки, але і навіть запам’ятовувати відчуття, які прийшли до вас у сні, адже тлумачення можуть бути суперечливі. Ось тоді вам відкриється справжній сенс вашого сновидіння.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться велика риба? Що значить бачити велику рибу уві сні

Зміст: Велика риба уві сні — хороші новини, світлі події, приємні події Велика риба сниться до матеріального благополуччя, достатку, успіху в справах Велика риба уві сні — вагітність, легкі благополучні…

До чого сниться риба жінці? Риба уві сні

Зміст: Риба у сні — добробут і влада Приємні, радісні моменти і щастя в особистому житті Риба сниться жінці до фінансового благополуччя Вагітність і легкі роди Сниться риба? Чекайте на…

До чого сниться смажена риба? Що означає, якщо приснилася смажена риба?

Зміст: Смажити рибу у сні — отримати свіжі новини, стати свідком цікавої події Бачити уві сні смажену рибу — суперечка з колегами, друзями, кимось з родні Приснилася смажена риба —…