Тільки для справжніх пані!

До чого сниться жираф? Сонник — жираф уві сні

До чого сниться жираф? Сонник - жираф уві сні

Зміст:

Милуватися уві сні жирафом – знак того, що ваші цілі недосяжні, так як для їх реалізації потрібно досить довгий період часу. До чого сниться це дивовижне тварина, підкажуть сонники.

До чого сниться жираф по соннику Міллера

Сон, у якому ви ходили в зоопарк і розглядали жирафа – передвіщає, що в реальності ви зробите якийсь нерозважливий і норовливий вчинок.

Гладити або годувати уві сні жирафа – обіцяє вам неймовірний успіх у всіх починаннях. Якщо жінка побачила жирафа, що знаходиться в дикій природі – значить, їй буде складно завоювати прихильність свого коханого.

Жираф уві сні — сонник Ванги

Якщо ви підійшли близько до жирафа, і він схилив перед вами голову – виходить, у реальному житті людина з яким у вас були складні відносини, змінить свою враждующую позицію недруга і стане поводитися прихильно по відношенню до вас.

Спостерігати уві сні за стадом жирафів – означає, що незабаром ви зіткнетеся обличчям до обличчя зі своїми кривдниками. Ця зустріч буде складною і напруженою, так як вам доведеться з’ясовувати з ними стосунки, доводячи свою правоту.

Сидіти верхи на жирафі або кататися на ньому – це відображення вашого неприпустимого гордовитого поведінки. Ви одним миттю закреслили все своє минуле життя, забувши про колишню оточенні.

До чого сниться жираф по Сучасному соннику

Побачити жирафа в своєму сні – символ приходять змін. Вам набридла монотонна і одноманітна життя, і ви хочете отримати від неї нові та невипробувані відчуття, тому будете шукати різного роду авантюри, з-за яких понесете значні фінансові витрати.

Для чоловіка побачити кількох жирафів знаходяться поруч – відображає його суворе ставлення до другої половинки. Для холостого цей сон означає, що він занадто перебірливий у виборі своєї обраниці. Якщо подібне сновидіння про двох жирафів жінці присниться – значить, вона потребує ніжних романтичних стосунках.

Гладити у сні жирафа – сприятливий знак, що вказує на білу смугу везінь і удач. Для ділових людей подібний сон передвіщає виграшну угоду.

Сновидіння, в якому ви полюєте на жирафа – означає, що в реалії своїми необдуманими вчинками ви можете заподіяти біль дорогій для вас людині. Для жінки цей сон відображає її вимогливість.

Сонник Фрейда З. – що значить приснився жираф

Спостерігати уві сні за жирафом – знак того, що наяву ви прийняли в своє оточення занадто гордовитого і амбітного людини, яка не хоче мати з вами жодних особистих відносин, так як вважає спілкування з вашою персоною нижче його гідності.

До чого сниться жираф по Сімейному соннику

Побачений у сні жираф – символ майбутніх пригод і великих витрат, які пов’язані між собою. Незважаючи на отримане насолоду, ви будете відчувати розчарування через відсутність матеріальних благ, так як витрати будуть набагато вище, ніж ви розраховували.

Якщо вам приснилося, що ви гладите жирафа – значить, найближчим часом ви зможете домогтися розташування людини, про яку мріяли досить довгий період.

До чого сниться жираф по соннику Менегетті

Побачити це африканська тварина уві сні – передвістя швидкої зустрічі з привабливим, але не душевною людиною. Такий сон також може означати безглузде розвага.

До чого ще може снитися жирафДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сонце? Сонник — сонце уві сні

Зміст: До чого сниться сонце по соннику Міллера Сонце уві сні — сонник Ванги Сонник Езопа – до чого сниться сонце уві сні Сонник Хассе — до чого сниться сонце…

До чого сниться дощ? Сонник — дощ уві сні

Зміст: До чого сниться дощ – по соннику Міллера До чого сниться дощ – по соннику Ванги Дощ — сонник Фрейда Що значить якщо приснилося дощ — Малий сонник До…

До чого сниться сніг? Сонник — сніг уві сні

Зміст: До чого сниться сніг по соннику Міллера Сніг у сні по соннику Ванги Сонник Езопа – що значить приснився сніг До чого сниться сніг — трактування сну в сімейному…