Тільки для справжніх пані!

До чого сниться жінка? Сонник — інша жінка, знайома, чорна, гола

До чого сниться жінка? Сонник - інша жінка, знайома, чорна, гола

Зміст:

Образ жінки висловлює турботу, ласку, ніжність і любов. Сни, в яких є жінка, дуже складно тлумачити поза контекстом кожного сновидіння, так як всі навколишні люди є особами жіночої і чоловічої статі. Тому щоб визначити таке значення, потрібно враховувати, що для вас означає приснилася жінка, що вона робить і які емоції викликає.

До чого сниться жінка по соннику Міллера

Сонник Ванги – жінка

Пояснити конкретне значення жінки по соннику Ванги складно, все залежить від випадку.

Якщо жінка, яка явилася уві сні, ваша мати, — то за її вчинками і словами можна прочитати своє майбутнє. Якщо ваша мама приснилася вам в такому ж вигляді, як виглядає зараз, — означає, що ви можете контролювати свої сімейні відносини, і незабаром ніяких значних змін не наближається. Якщо мама плаче уві сні – вас чекають розчарування, розбіжності в сім’ї, які можуть призвести до розлучення. Але такий сон дає можливість все виправити. Мама в сльозах – це тільки попередження неприємностей, яких ви ще можете уникнути.

Якщо жінка уві сні народжує, і ви допомагаєте їй, перебуваєте поруч – вас незабаром чекають незначні зміни, які призведуть до несподіваних і масштабних наслідків. Якщо вам приснилося, що жінка під час пологів помирає – це означає, що ви будете намагатися поліпшити атмосферу в сім’ї, намагатися подружитися з її членами, але такий план не увінчається успіхом.

Якщо жінка уві сні народила швидко і безболісно – незабаром ви позбудетеся від складних наболілих справ, якими займалися тривалий час.

Приснилася жінка — тлумачення сну по Фрейду

Якщо дівчата бачать уві сні неясний образ жінки, це свідчить про наявність суперниці, сильної конкурентки. Швидше за все, в такому випадку всі ваші побоювання — марні, і ревнощі викликана тільки плодами вашої уяви.

Якщо ж жінка приходить у сні до чоловіка, це свідчить про його неясних бажань і фантазії сексуального плану, можливо, дає сигнал організму про сексуальне збудження і необхідності розрядки.

До чого сниться жінка по тлумаченню Дворянського сонника Н. Гришина

До чого сниться жінка — тлумачення по соннику Цвєткова

Сонник Хассе – що значить приснилася жінка

До чого сниться інша жінка

Якщо уві сні ви побачили іншу жінку, тлумачень може бути багато, усі вони залежать від конкретного випадку. Якщо інша жінка сниться дівчині, це означає біду незабаром, несподівану хворобу або сору з близькою людиною. Якщо уві сні така жінка в руці тримає якусь вашу річ, можливо, незабаром у вас з’явиться конкурентка. Якщо ви бачите іншу жінку уві сні з вашим хлопцем (чоловіком), не виключено, що така особина існує і в реальному житті, яка поступово підбирається до нього і бажає завоювати його серце. Придивіться в такому випадку до вашого коханого, не виключено, що незабаром він почне віддалятися від вас. Цей сон – це не символ розлуки, інша жінка є вам у сні для того, щоб запобігти вчасно виникла неприємність.

Якщо ж чоловік, який має кохану, бачить уві сні іншу жінку, з якою просто тісно спілкується, сперечається і обмінюється думками, значить незабаром його можуть обумовити і розпустити про нього плітки. Якщо ж його супутниця уві сні викликає у нього симпатії, значить, що в реальному житті йому не вистачає ласки і любові від його обраниці, яка більшу частину часу приділяє собі.

Сонник — знайома жінка

Здавна вважалося, що побачити знайомого людини уві сні – означає зайнятися улюбленою справою. Щоб правильно розтлумачити такий сон, необхідно звернути увагу на те, ким вам ця жінка доводиться. Якщо ви побачили сусідку, саме час зайнятися домашнім господарством, особливо прибиранням у домі.

Якщо ж вам приснилася жінка знайома, але звідки ви її знаєте, згадати не вдається, — чекає великий успіх у ваших починаннях. Якщо ви уві сні несподівано зустрічаєте милу молоду дівчину, яку в реальному житті не бачили досить давно, чекайте на приємний сюрприз. Якщо ж ви зустріли знайому жінку – все тлумачення сну відносяться до вашого минулого. Подруга у сні означає неприємні плітки і чутки, також це може говорити про швидкої важливої зустрічі, що кардинально змінить ваше життя.

Якщо знайома жінка, яка з’явилася у вашому сні, знаходиться в труні, не лякайтеся, це не свідчить про смерть цієї людини наяву. Швидше за все, в реальності вам належить почути історію успіху даної людини.

Якщо вам наснилася знайома жінка, на якій одягнене біле весільне плаття, — чекайте на несподівані зміни.

Побачити уві сні знайому, яка завагітніла – відмінний знак, незалежно від віку жінки, оскільки він свідчить про багатство, можливості заробити великі гроші, підвищення зарплати.

Побачити знайому дівчинку означає те, що скоро вам нагадають про події вашого минулого, причому чоловік, який молодший за вас.

Також багато що залежить і від атмосфери сну. Побачивши сестру уві сні, чекайте на невеличку сварку, колегу по роботі — чекайте на деякі труднощі, вирішити їх ви зможете тільки нестандартним чином. Якщо чоловік уві сні обіймає малознайому дівчину, він у підсвідомості готовий до нових стосунків. Якщо ж йому сниться його колишня дівчина – він шкодує про розставання або ж знаходиться в активному пошуку нової супутниці.

До чого сниться чорна жінка

Побачити чорну жінку означає відчувати глибокі переживання, хвилювання, боятися якихось неприємностей. Не дивлячись на те, що образ чорної жінки лякає, такий сон не означає наближення якихось неприємностей. Швидше за все, ви перевтомилися і багато часу віддавали одній справі. Після такого сновидіння необхідно більше часу виділити відпочинку, добре виспатися, більше гуляти на свіжому повітрі.

Побачити жінку в темній вуалі, яка прикриває все обличчя – до смерті знайомого людини.

До чого приснилася гола жінка

На думку експерта Єлизавети Данилової, образ голої жінки уві сні супроводжується негативними емоціями, які з’являються з-за незадоволеності, причому не сексуальною, як може здатися на перший погляд. Як правило, це незадоволеність фінансова. Можливо, ви мрієте придбати ту чи іншу річ, яка на даний момент вам не по кишені, і тому переживаєте, вважаючи, що з такою річчю ваше життя стало б набагато комфортніше. Чоловікам таке сновиденье може привидітися з-за матеріальної нестабільності, через комплексу неповноцінності, що викликано відсутністю просування по кар’єрних сходах або низьким рівнем заробітної плати. Наприклад, всі друзі та знайомі можуть похвалитися високим заробітком або цікавою роботою, в той час як ви змушені працювати з ранку до вечора, отримуючи копійки.

Якщо таке сновидіння побачила жінка, це означає, що вона дуже хвилюється за немодного гардеробу. Вона соромиться з-за того, що виглядає не красиво. Іноді навіть змушена відмовляти собі в найнеобхіднішому через відсутність грошей. У такому разі підсвідомість посилає жінці тривожний сигнал. Щоб перестати переживати з цього приводу, необхідно змінити життєві цінності, розставити правильно всі пріоритети і просто заспокоїти себе. Важливо зрозуміти, що життя – прекрасна, і за такою чорною смугою обов’язково прийде біла, яка подарує світле майбутнє.

Побачити уві сні своє оголене тіло означає багато різних тлумачень. Часто прагнення оголиться властиво людям під час неспання, які переживають невроз або ж вважають власне тіло непривабливим. Наприклад, такі сновидіння часто бачилися Бріджит Бардо під час неврозу, яка у себе вдома любила ходити голою.

До чого сниться багато жінок у сні

За сонником побачити багато жінок у сні означає зародження світлих і теплих почуттів між коханими, новий етап відносин, якому властива доброта і взаєморозуміння. Якщо такий сон приснився немолодої людини, це означає повернення до пристрасної і безтурботним любові, про яку вони так давно забули.

До чого ще може снитися жінка

Якщо жінці присниться, що вона п’яна, в реальному житті навколо неї плетуть інтриги і розпускають плітки, тому їй потрібно бути дуже уважною до свого оточення. Якщо чоловік уві сні побачив свою кохану в п’яному стані, його чекає багатство і успіх в робочих моментах. Також побачити п’яну жінку означає, що незабаром ви дізнаєтеся чужий секрет, і ще довго будете переживати з-за цього.

Побачити співучу жінку у сні означає радість, удачу і взаємовигідну дружбу. Також це може означати отримання довгоочікуваних звісток від старого знайомого. Якщо жінка співає сумні пісні, незабаром вас може здивувати невигідний оборот важливих справ.

Якщо жінка бачить вуса у себе, це свідчить про її неспокій, порушення душевної гармонії. Також жінка з вусами означає нові стосунки, кохання. Але в такому разі придивляйтеся до партнера, так як він може діяти виключно у своїх інтересах.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться заміжня жінка? Сонник — заміжня жінка приснилася уві сні

Зміст: Заміжня жінка по соннику Міллера До чого сниться жінка заміжня – сонник Хассе Заміжня жінка уві сні – французький сонник Сонник майя – до чого сниться заміжня жінка До…

До чого сниться сиве волосся? Сонник — приснилися сиве волосся

Зміст: До чого сниться сиве волосся по соннику Міллера Сиве волосся – сонник Ванги До чого приснилися сиве волосся у сні – сонник Фрейда До чого сниться сиве волосся –…

До чого сняться волосся? Сонник волосся у сні

Зміст: До чого сняться волосся по соннику Міллера Волосся — сонник Ванги Волосся у сні — сонник Фрейда Сняться волосся – інтимний сонник До чого приснилися волосся уві сні по…