Тільки для справжніх пані!

До чого сниться жаба, сонник – жаба уві сні

До чого сниться жаба, сонник – жаба уві сні

Зміст:

Жаба уві сні дуже своєрідний символ. В один і той же час вона обіцяє прибуток або перешкоди в справах, плітки або суперництво, вдалий переїзд або сумнівне пригода. Крім того образ може бути пов’язаний з певною людиною, найімовірніше з жінкою. Більш точну трактовку дасть детальний аналіз бачення.

Жаба за снотолкователю Міллера

Бачити уві сні жабу означає, що задумане підприємство зіткнеться з низкою труднощів. Якщо жабка приснилася жінці, то вона буде втягнута в скандальні розбірки.

Вбити істоту у сні – до засудження суспільством. Якщо ж у сні вам довелося накрити жабку долонькою, то вас запідозрять в неприємності, пов’язаних з одним.

Жаба уві сні – думка Фрейда

На думку пана Фрейда, будь-які негативні емоції при вигляді жаби (відраза, страх, невдоволення) вказують на те, що ви вважаєте сексуальне насолоду чимось ганебним. Сам образ він вважає символом грубого сексу. Якщо уві сні земляна жаба сиділа на овочевій грядці, то це ознака одностатевої любові.

Сонник подружжя Зими – до чого сниться жаба

Якщо приснилася чорна земляна жаба, то ви вважаєте, що якийсь розмова виявиться неприємним, а більше того марним. Зелена жабка вказує на охолодження відносин внаслідок пліток і пересудів. Убити уві сні жабу – до конфлікту, який спричинить вкрай небажані наслідки.

Тлумачення Білого мага

Якщо уві сні з’явилася жаба, то це вірна ознака того, що вам належить взятися за малоприємне справу. Однак відмова від нього принесе ще більші неприємності. Якщо при цьому ви злякалися, то в реалі зазнаєте поразки на любовному фронті. Вас просто обійдуть більш нахабні суперники.

А от вбити жабу буквально означає позбутися власних комплексів і страхів, які вже давно не дають спокійно жити. У свою чергу, це спричинить ряд сприятливих змін у долі.

Сонник для всієї родини – що означає жаба

Як це не дивно, але найбільша земляна жаба обіцяє насправді благополуччя і достаток. Якщо уві сні вона стрибнула на вас, то нічого не варта інтрижка може принести проблеми. Тому сонник рекомендує свідомо відмовитися від стосунків на стороні.

Приснилося, що жабка навпаки намагається від вас ускакать? Ви ризикуєте пропустити дуже значуще знайомство, якщо будете сидіти вдома. Якщо подібне бачення довелося побачити в ніч на вівторок, то воно знаменує весілля відомої вам обличчя.

До чого сниться велика жаба

Особливо велика жаба уві сні символізує раптове відраза до близькій людині. Однак це почуття скоро пройде і все налагодиться. Гігантське за розміром істота передрікає нахабне спокуса і спокуса, перед яким ви не зможете встояти.

Крім того велика жаба може уособлювати хвороби верхніх дихальних шляхів, наприклад, ангіну. Це також вірний знак того, що на вас навмисно наведена порча, пристріт чи інша негативна програма.

В останньому випадку особливо уважно придивіться поточних подій. Якщо в житті різко відбулося погіршення в якійсь області, а то й відразу у всіх або ж з’явилася непереборна тяга до чого–, кого–небудь, то саме час звертатися до фахівця в області магії.

До чого сниться жаба в руках

Якщо уві сні сталося тримати жабу в руках, то ваша блискуча ідея або якась думка виявляться не подобатися оточуючим. Чіпати жабу руками – до шкірних захворювань.

Якщо уві сні довелося накрити її долонею, то вас безпідставно звинуватять у трагедії, яка трапиться з одним. Ловити жабу руками – до пересичення, потреби зупинитися. Якщо ж у сні вдалося зловити її, то в реалі отримаєте величезний грошовий куш.

До чого сниться жаба в будинку

Приснилося, що жаба залізла в хату або просто сидить на дорозі? Будьте обережні, хто бажає вас підставити або скомпрометувати. Бачити багато жаб у своєму домі – до новим друзям, які захочуть заподіяти шкоду. Якщо ви злякалися, побачивши їх, то вляпаетесь у халепу зі скандальними наслідками. Якщо ні, то зумієте запобігти всі неприємності.

До чого сниться жаба дівчині, жінці

Згідно з тлумаченням низки сонників, жаба жінці сниться до вагітності. Найімовірніше, небажаною. Це також вказівку на візит несподіваних і вкрай балакучих гостей.

Якщо дівчині або молодій жінці наснилося жаба, то її репутація постраждає від злої наклепу і пліток. Після чого їй доведеться розлучитися з коханим. Якщо земляна лягуха з’явилася дівиці, то обранець покаже себе з найкращого боку, обдурить і зрадить.

Жаба уві сні – що означає

Загальне тлумачення образу наводить на думку, що бачення несе виключно негатив. Однак у деяких випадках жаба передрікає сприятливі події. Все залежить від конкретних трактувань.

Взагалі, жаба досить суперечливий образ у сні. Після її появи можна чекати проблем у справах, так і поліпшення у всіх сферах життя. Для правдивої розшифровки потрібно врахувати деталі бачення, реальні події і особисте ставлення до подій.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться вино, сонник – вино уві сні

Зміст: Вино уві сні по Міллеру Думка пана Фрейда Що значить вино по соннику Езопа Розшифровка по соннику Нострадамуса Сонник XXI століття – що означає вино уві сні Трактування Англійської…

До чого сниться ліс. Сонник – ліс уві сні

Зміст: Ліс – на думку Міллера сонника Сонник подружжя Зими – що означає ліс Як тлумачити ліс по соннику Д. Лоффа Інтерпретація Деніз Лінн До чого сниться заблукати в лісі…

До чого сниться бійка. Сонник – бійка у сні

Зміст: Бійка у сні по снотолкователю Міллера Трактування сонника чаклунки Медеї Інтерпретація Фрейда Приснилася бійка – по соннику Езопа Трактування сонника подружжя Зими Бійка у сні – думка сонника Білого…