Тільки для справжніх пані!

До чого сниться земля

До чого сниться земля

Зміст:

Земля уві сні досить звичний символ, але найчастіше він виступає в ролі фону для основного сновидного дійства і нічого сам по собі не означає. Якщо ж по дивній причині ви звернули увагу на землю, то обов’язково слід зрозуміти, до чого вона сниться. Сонники пропонують найбільш актуальні тлумачення.

По соннику Міллера

Приснилася родюча земелька? Це добрий знак, що обіцяє благополуччя і успіх. Бачити кам’янисту і безплідну землю уві сні куди гірше. Сонник пророкує провали планів і невдачі в справах.

До чого сниться земля, яку ви побачили з борту корабля після тривалого плавання? Найближчим часом на вас чекають блискучі перспективи і нові зустрічі.

Приснилася перекопанная земля власного городу? Сновидіння відображає достаток і стабільність. Трапилося бачити одяг, забруднений уві сні землею? Рятуючись від закону або інших неприємностей, вам доведеться покинути рідні краї.

За сонником Ванги

Як зазвичай, тлумачення сну по Вангу носить глобальний характер і стосується всього людства, хоча може бути застосовано і до життя окремого сновидця.

До чого сниться земля за цим сонником? Якщо вона родюча і жирна, то чекайте безбідного життя і щедрого врожаю. Приснилася суха, пустельна земля? Наближаються голодні часи з-за неймовірної посухи. Ще гірше у сні бачити землю з тріщинами. Гряде найсильніший землетрус, яке зруйнує багато міст і віднесе людські життя.

До чого сниться, що до землі летить непізнаний об’єкт? Невдовзі ви (або хтось) зробите неймовірне відкриття. Сонник вважає, що ви встановите контакт з інопланетними жителями, які розкажуть про щось неймовірне. Якщо приснилася земля, вкрита льодом, то зима ніколи не закінчиться і станеться тотальне обледеніння на кілька років.

Уві сні довелося побувати на безлюдному острові в компанії інших людей? У світі відбудеться серйозна демографічна криза. Якщо в ночі ви особисто примудрилися відкрити невідому досі землю, то небачена удача буде супроводжувати у всьому.

За сонником подружжя Зима

До чого сниться земля? Сонник впевнений: вона передає стан поточних справ і пророкує майбутні перспективи. Добре у сні бачити шматок родючої землі. Якщо ви не будете лінуватися і байдикувати, то все задумане реалізуєте найкращим чином.

Приснилася земля, заросла бур’янами? Треба багато і наполегливо працювати, але результати перевершили найсміливіші очікування. Що значить, якщо у сні незнайомі люди чистять землю від бур’янів? Незабаром до вас прийде грандіозний успіх, але не без допомоги однодумців і помічників. Якщо земля була з ямами і вибоїнами, то намічене справа має масу недоробок, а їх розподіл займе час і віддалить вас від повного тріумфу.

За сонником Медеї

Земля у сні є відображенням звичного життя, включаючи відносини в сім’ї і на роботі, а також поточні прагнення, звички, закладені ще в дитинстві.

Погано бачити кам’янисту висушену землю. Вона означає, що наближається період невдач. Приснилася скопана земелька? Готуйтеся до великих змін, для жінок це ознака швидкого заміжжя.

До чого сниться, якщо довелося самостійно копати землю? Сонник впевнений: життєвий успіх буде заслужений тільки невпинним працею.

За сонником Фрейда

Згідно з цим сонником, земля символізує уві сні жіночі статеві органи, а її обробляння, відповідно, статевий акт.

Якщо приснилася безплідна земля, то наяву простежуються серйозні конфлікти батьків з дітьми. Родюча земля відображає відмінне здоров’я всіх членів родини. Додаткове тлумачення сну можна отримати, якщо врахувати значення рослин, які ростуть на землі.

За сонником Езопа

До чого сниться земля? Уві сні вона з’являється, якщо в реальності вдалося поспілкуватися з самостійною і незалежною людиною. Тим, хто буквально «стоїть ногами твердо на землі». Іноді земля виступає основою всіх основ, особливо якщо сновидець зайнятий духовними практиками.

Приснилося, що сиділи на землі? Наяву відбудеться несподіване і, можливо, страшна подія, після якого ви без сумнівів повірите в Бога. Ще гірше, якщо уві сні сталося лежати на землі. Це означає, що наяву відчуєте справжній шок, який надовго вишібет зі звичного життя.

До чого сниться, якщо довелося самостійно копати землю у сні? Сонник впевнений: ви дуже господарський і розважливий чоловік, який, не сумніваючись, впорається з будь-яким завданням. Приснилося, як садили рослини в землю? Якщо серйозно займетеся сільськогосподарським бізнесом, то можете реально досягти успіху на цьому терені, а по ходу вирішити усі свої матеріальні труднощі.

Уві сні довелося робити величезний вал із землі? Незабаром зустрінете надійного і благородної людини, який вплине на вашу подальшу долю та, можливо, стане вірним супутником. Приснилося, що ви тримали в руці жменю землі? Сонник вважає, що після якогось трагічного ви стали замислюватися про смерть.

До чого сниться земля, якою ви кидалися в інших персонажів бачення? Не варто звинувачувати і взагалі думати погано про близьку людину. Приснилося, як перемазались в землі? У найближчому майбутньому зробите цінне придбання або виграєте пристойну грошову суму. Їсти землю уві сні буквально означає отримати спадщину, укласти грандіозну угоду, яка принесе чималий прибуток, або ж отримати відповідальну посаду.

До чого сниться земля в городі, будинку, на підлозі

Приснилася земля в городі? Наяву належить зайнятися цікавою роботою. Від її виконання ви отримаєте не тільки гроші, але і моральне задоволення. Погано бачити чужу земельну ділянку у сні. Наяву невдало вкладіть гроші або без користі витратите їх.

До чого сниться свежевспаханная земля у власному домі? Незабаром розбагатієте. Якщо на підлозі в будинку була розсипана земелька, то настає період бідності. Бачити землю в полі, підталу по весні, означає удачу після тривалого застою. Якщо ж привиділася покинута земля, то готуйтеся до неприємностей і втрат.

Що означає уві сні, якщо земля горить

Вид палаючої землі не віщує нічого доброго. В глобальному сенсі може статися війна або серйозний катаклізм з безліччю жертв. Приснилося, що земля навколо вас раптом почала горіти? Подібним чином передаються нав’язливі страхи та переживання сновидця.

Одночасно сюжет натякає уві сні на масу ідей, новин і знань, яким немає застосування. При цьому вони буквально розбурхують вас і штовхають на дивні вчинки. До чого сниться, якщо в ночі ви впали на землю і серйозно вдарилися? Неодмінно відвідайте батьків, навіть якщо вони вже померли. Просто, сходіть на кладовищі.

Приснилося, що земля рухається

До чого сниться, що земля рухається? Найчастіше це вказує на зміну місця проживання або роботи, короткочасне щастя. Уві сні погано бачити землю в тріщинах. Це ознака хвороби і великої біди. Якщо земля рухається внаслідок землетрусу, то вам доведеться покинути будинок через небезпеку, війни або побутових проблем.

Приснилося, що земля сиплеться і буквально провалюється під ногами? Чекайте серйозних труднощів при спілкуванні з офіційними організаціями або властями. Уві сні земля йде з-під ніг? Наяву належить відстоювати свою думку і довго боротися за виживання.

Що означає земля без трави, рослинності

Суха, безплідна земля без трави і рослинності найбільш негативний знак уві сні. Вона символізує занепад життєвої енергії, численні втрати, відсутність умов проживання, застій у відносинах, бідність. Приснилася квітуча земля? В реальності вас чекає сімейне щастя, стабільний достаток і загальне процвітання.

Бачити потріскану землю, позбавлену всілякої рослинності, означає, що життю загрожує смертельна небезпека. Таке тлумачення має сюжет, в якому присутня тільки що скопана, чорна, вогка земля. Особливо, якщо уві сні з’являється характерний для неї аромат. Це вірна ознака чиєїсь або навіть власної смерті.

До чого в нічних мареннях копати землю

Це, мабуть, самий неоднозначний сюжет. Тлумачення сну в цьому випадку досить суперечливе. Бачити і копати чорну сиру землю уві сні можна до тяжкої хвороби і навіть смерть (для себе або близьких). Цей же образ віщує важкий і низькооплачувану працю. Приснилося, що ви копали землю на міському кладовищі? Будете страждати через безчесного вчинку.

Одночасно копати землю можна до успішного завершення великої справи з гідною прибутком. Якщо довелося копати землю, то скоро, навпаки, почнете грандіозний проект, який принесе визнання і гроші. Уві сні невтомно копати землю буквально означає проявляти в житті завзяття і підвищену активність. До чого сниться, якщо сталося щось закопувати в землю? Найімовірніше, мова йде про ощадливості, економії, збиранні грошей.

Земля у сні – ще більше розшифровок

Нижче наведено конкретні розшифровки, що враховують той чи інший сновидний символ.

Приснилося, що вас закопали в землю проти волі? В реальності розбагатієте, ніж викличте безсилу заздрість недоброзичливців. Причому чим глибше ви опинитеся в ґрунті, тим більші зваляться на голову кошти.

Якщо уві сні ви опинилися в підземній печері, то подібним чином проявляються духовні пошуки. Вам необхідно повернутися подумки в минуле, знайти допущені помилки і переосмислити їх. Подібний самоаналіз допоможе розібратися, чому ж у цьому відбулися ті чи інші події, і зажити по-новому, використовуючи наявний досвід.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ніж, сонник – ніж у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Ванги За сонником від А до Я За сонником XXI століття З англійської соннику За сонником Фрейда До чого сниться ніж і бійка, в…

До чого сняться птахи, сонник – птиці уві сні

Зміст: Відповідає новий сімейний сонник Розповідає сонник Міллера Інтерпретує дворянський сонник Н. Гришина Розшифровує сонник Мандрівника До чого сняться птахи в небі, летять Уві сні птиці в руках, в клітці…

До чого сниться: розбити, сонник – розбити уві сні

Зміст: За сонником Медеї За східним жіночого соннику За збірником сонників Розбити посуд в ночі – до чого До чого в мріях розбити дзеркало Що значить: у сні розбити телефон…