Тільки для справжніх пані!

До чого сниться зелений лук? Сонник — зелений лук у сні

До чого сниться зелений лук? Сонник - зелений лук у сні

Зміст:

Зелений лук у сні обіцяє незначні зміни і події, які тільки починають розвиватися. Що ще символізує зазначений спосіб. допоможуть розібратися популярні сонники.

До чого сниться цибулю зелений — сонник Міллера

Якщо вам сниться цибулю у великій кількості, то незабаром ви досягнете успіху. Якщо вам сниться, що ви його їсте – це означає, що ви позбудетеся від ворогів.

Якщо вам сниться, що він зростає – на вашому шляху буде достатньо ворогів, з якими ви будете боротися. Різати цибулю – говорить про те, що ви досягнете успіху в бізнесі. Якщо ви бачите уві сні цибулю і плачете, то це означає, що на вашому шляху будуть присутні суперники.

Зелена цибуля – Ассірійський сонник

Цибуля зелена – це знак довгої роботи, яка призведе до винагороди. Якщо уві сні ви чистите цибуля – означає перемогу у важкій роботі. Збирати врожай – отримання винагороди, на яке ви не претендували. Вживати в їжу цибулю – до погіршення відносини з близькими людьми.

Цибуля зелена уві сні – сонник Фрейда

Побачити уві сні на грядці зелений лук – означає, що найближчим часом у вашому житті буде сексуальний партнер набагато молодше вашого віку. Великі цибулини, побачені уві сні, говорять про те, що ваша сексуальна життя дуже насичена. Якщо ви побачили, що цибулини проросли, то в реальному житті ви мрієте про дитину.

До чого сниться зелений лук – сонник XXI століття

Це рослина зазвичай сниться до сліз або поганого настрою. Якщо уві сні ви вживаєте в їжу цибулю – означає, що незабаром буде ваша таємниця відома всім. Якщо уві сні ви чистите – означає, що вас чекає успіх. Садити цибулю в грядку – погіршення здоров’я або втрата грошей.

Що значить якщо приснилося зелений лук– сучасний сонник

Зелений цибулю зазвичай сниться до того, що вороги будуть заздрити вашим успіхам. Якщо уві сні ви їли, то на вашому шляху будуть попадатися хороші люди. Якщо уві сні ви готуєте зелений лук – означає вам незабаром більший прибуток. Якщо уві сні ви бачите, що ріжете цибулю, і у вас при цьому течуть сльози – означає, що в майбутньому підете розважатися.

Якщо ви уві сні варіть цибуля – це до відмінного здоров’я. Якщо ви смажите, то на своєму шляху зустрінете ворогів. Уві сні побачили, що садите цибуля – незабаром чекайте винагороди. Дивилися на квітучі в горщиках цибулини – до витрат.

До чого сниться цибулю зелений – сонник цілительки Євдокії

Бачити уві сні зелена цибуля – до зустрічі ворогів. Якщо ви уві сні варіть цибулю – до багатства. Різати зелена цибуля – до сварки із-за спадку. Садити цибулю – до турбот і переживань. Якщо уві сні ви торгуєте цибулею – вас переманять на свою сторону недоброзичливці. Купували цибулю – будуть неприємності у ваших друзів.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться млинці? Сонник — млинці смажити, пекти, їсти

Зміст: До чого сняться млинці по соннику Міллера Млинці — сонник Цвєткова Млинці — трактування сну по Фрейду Сон «млинці» за Великим соннику Фебе До чого сняться млинці по соннику…

До чого сниться петрушка? Сонник — петрушка приснилася уві сні

Зміст: До чого сниться петрушка — сонник Міллера Сонник Хассе — петрушка Дитячий сонник до чого приснилася петрушка Сонник «Їжа» — петрушка уві сні Кулінарний сонник що значить якщо приснилося…

До чого сниться персик? Сонник — персик приснився уві сні

Зміст: До чого сниться персик по соннику Міллера Персик — сонник Хассе До чого сниться персик по соннику цілительки Євдокії Що значить якщо приснилося персик за великим соннику До чого…