Тільки для справжніх пані!

До чого сниться зелена змія, сонник – зелена змія уві сні

До чого сниться зелена змія, сонник – зелена змія уві сні

Зміст:

Зелена змія уві сні асоціюється з позитивними змінами, ідеями, вимагають втілення, а також початком нового шляху. Щоб зрозуміти, до чого сниться образ більш точно, потрібно згадати подробиці бачення і заглянути в різні сонники.

Зелена змія – тлумачення з відомим сонникам

З’явилася змія салатового відтінку? Сонник Хосе впевнений: ви точно розумієте, чого хочете від життя. А ось Сонник Езопа вважає особина такого кольору символом мудрості, цілительства і переходу на новий рівень свідомості.

До чого сниться зелена змія по Соннику від А до Я? Це ознака надії, далеких поїздок, ділового успіху і прибутку. Не виключено, що скоро виповниться якась заповітна мрія.

Сонник Мандрівника повністю згоден з цим висновком, а також додає, що така змеюка обіцяє позитивні зміни і виправдання очікувань. Езотеричний сонник впевнений: образ описує повноту почуттів, які б вони не були. А заодно обіцяє позбавлення від негативних емоцій.

До чого сниться зелена змія на голові, на плечі, поруч

Зелена змія уві сні наділена позитивними значеннями: оптимізм, надія, благополуччя, здоров’я. Тому бачити змію такого кольору на власному плечі завжди добре. Приснилося, що змійка повзала навколо? Чекайте грошової прибутку, тривалого успіху і щастя. Хоча не виключено, що на якийсь час вас здолають філософські роздуми про сенс буття.

До чого сниться, що змії виявилися на голові замість волосся? Ваш розум зайнятий безкінечними мріями і фантазіями. Постарайтеся повернутися до реального життя, інакше все пропустіть. Цей же сюжет обіцяє незначне на перший погляд, подія, які принесе незвичайні наслідки.

Приснилася зелена змія велика, маленька

У сні з’явилася велика змія? Уважно придивіться до оточуючих вас людям, деяким з них не можна довіряти. Невелика за розміром змеючка, яка відноситься досить доброзичливо, символізує романтичні домагання відомої обличчя.

Чоловікам велика особина, греющаяся на сонці, обіцяє високий сексуальний тонус. Якщо маленька змійка лащиться, то закрутіть роман з чарівною дамою. Агресивна змія незалежно від розмірів підказує: настає ситуація, коли хороший друг стане найлютішим ворогом.

Що означає, якщо зелена змія намагається вкусити

До чого сниться, що зелена гадина нападає і намагається вкусити? Хтось мріє ближче з вами познайомитися і навіть вступити в інтимний зв’язок. Бачити, що змія кусає знайомого означає, що ви самі бажаєте приблизно те ж саме з цією людиною.

Якщо це був незнайомець, то тлумачення колишнє, але загальна: простіше кажучи, ви хочете завести коханця. Уві сні довелося тікати від гадюки, яка намагалася вкусити? З якоїсь причини ви не бажаєте або боїтеся вступати у близькі відносини. Якщо змеюка таки вкусила, то ризикуєте постраждати від злих пліток.

До чого в ночі вбити зелену змію

Незважаючи на те, що змії будь-якого кольору частіше негативний знак, вбивати їх у сні погано. Якщо, приміром, примудрилися вбити особина зеленого кольору, то власними руками погубите свою мрію, щастя.

Цей же сюжет пророкує, що заради поставленої мети, ви підете на будь-які жертви. Але пізніше гаряче про це пошкодуєте. Випадково вбили зелененьку змійку? Готуйтеся до вкрай болючого конфлікту.

Зелена змія уві сні – ще трохи значень

Приснилося, як боролися з зеленим «змієм»? Наяву реально доведеться битися з власними поганими звичками або суперечливими емоціями. Крім того:

Уві сні зелена змія ніби захищала вас від небезпеки? Ви живете в гармонії з вселенськими силами, і вони частенько оберігають вас наяву. Не відходьте від свого способу життя і буде вам щастя.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться трава, сонник – трава у сні

Зміст: Тлумачення по сонникам – що обіцяє трава уві сні До чого сниться трава висока, по пояс, суха Приснилася трава зелена, жовта, густа, рідка Що символізує уві сні лікарська трава,…

До чого сняться гриби жінці, сонник – гриби жінці уві сні

Зміст: Гриби уві сні жінки: тлумачення з популярним сонникам До чого сняться гриби жінці в лісі, на дереві, багато Жінці наснився гриби отруйні, неїстівні, різні Що означають для жінки гриби…

До чого сниться вчитель, сонник – вчитель уві сні

Зміст: До чого сниться образ за різними сонникам Приснився колишній вчитель, якого давно не бачили Уві сні вчитель з’явився вдома, в школі Що значить — самому бути вчителем До чого…