Тільки для справжніх пані!

До чого сниться завагітніти, сонник – завагітніти у сні

До чого сниться завагітніти, сонник – завагітніти у сні

Зміст:

Уві сні сталося завагітніти? Настає сприятливий період – можете сміливо втілювати самі ризиковані ідеї. Але пам’ятайте, будь-який відступ від задуманого плану призведе до поразки. Сонник пропонують ще ряд цікавих розшифровок.

Тлумачення сонника доктора Фрейда

До чого сниться жінці, що примудрилася завагітніти? Наяву вона зустріне людину, відносини з якими виявляться більш продуктивними, ніж минулі райдужні зв’язку.

Якщо ж подібний сюжет приснився чоловікові, то навпроти його чекають неприємності на любовному фронті. Більш того сновидная вагітність подруги обіцяє небажані наслідки поточної зв’язку.

Думка сонника Білого мага

До чого сниться чоловікові, що завагітніти сталося його дружині або постійної подруги? Сонник вважає це добрим знаком. Навіть без особливих зусиль починання принесе певні плоди, а при належних зусиллях воно обернеться справжнім тріумфом.

Але якщо дружина насправді в положенні і наснилося, що вона завагітніла, то не варто шукати в сновидінні містичного сенсу. Це лише відображення реальних подій, і пов’язаних з ними клопоту.

А ось для молодої дівиці розглянутий спосіб є серйозним попередженням. Пора приступати до рішучих пошуків людини, який стане другою половиною, і реалізовувати цілі, закладені самою природою.

Що говорить сонник закоханих

Завагітніти у сні добре для будь-якої жінки. Це вірна ознака того, що надії на сім’ю і народження потомства здійсняться в найближчому майбутньому.

Якщо чоловікові приснилася власна вагітність, то йому слід приступити до реалізації прийшла в голову ідеї. До чого сниться, що вийшло завагітніти у подруги? Поточні відносини і справи принесуть масу сюрпризів, і не всі вони будуть приємними.

До чого сниться завагітніти жінці, чоловікові

Сновидная вагітність завжди хороший знак. Він відображає зрілість, багатство, творчий сплеск. Але іноді сюжет вимагає більш докладного пояснення.

До чого, наприклад, чоловікові сниться, що він ухитрився завагітніти? У деяких варіаціях це може бути ознакою сумнівів. Зазвичай це продиктовано досить заплутаними ситуаціями, або душевними переживаннями. У свою чергу бачення закликає відкинути страхи і невпевненість, а просто діяти.

Що означає завагітніти у сні для статевозрілої жінки? Подібний сюжет практично ніколи не вказує на реальну вагітність. Він лише натякає на те, що ви вже виросли і дозріли для свого справжнього призначення. Якщо в плани жінки вагітність не входить, то сновидное положення відображає страх і справді «залетіти».

Що значить – завагітніти уві сні від коханого, друга, незнайомця, колишнього

Тлумачення сну гранично чітке: сюжет відображає або пристрасне бажання мати дитину від того чи іншої людини, або, навпаки, побоювання цього.

Вагітність від колишнього натякає, що зв’язок на духовному рівні все ще залишається в силі. Більш того будьте впевнені, що він, як і раніше, можливо, глибоко в душі любить вас. Якщо приснилося, що сталося завагітніти від абсолютно незнайомої людини, то чекає великий успіх на вибраному поприщі.

Уві сні завагітніти і народити

До чого сниться, що в одному сновидінні ми примудрилися не тільки завагітніти, але ще й народити? Це ознака готовності до кардинальних змін. Ви повністю дозріли для якихось відносин або тотальної зміни світогляду. Більш того сновидние пологи закликають розкрити творчий потенціал на повну силу.

Приснилося, що ви завагітніли і народили? Точна розшифровка залежить від відчуттів у сні і того, як проходили пологи. Якщо ви народили легко і швидко, то наяву зможете позбутися від чогось зайвого або дозволити раптово виниклі проблеми. Якщо ж народжували важко і довго, то не варто розраховувати на удачу. Крім того клопітка і складна справа ймовірно підходить до свого логічного завершення.

До чого завагітніти у сні, але зробити аборт

Приснилося, що ви завагітніли і вирішили позбутися від малюка? Нічого поганого в цьому сновидном рішенні немає. Ви лише передчуваєте, що настають події з серйозними, і часом непередбачуваними наслідками. Однак подібний сюжет прямо говорить про те, що ви приречені на неуспіх і провал.

До чого сниться, що ви передумали робити аборт? В реальності ви не можете зробити важливий вибір і буквально мечетесь між двома вогнями. Якщо уві сні ви все ж таки зробили аборт, але сильно про це пошкодували, то насправді потрібно здобути більшу спрямованість до мети і неухильно слідувати їй.

Завагітніти у сні – конкретні розшифровки

Подальше тлумачення сну вимагає більш конкретного підходу і в першу чергу до особистості сновидца.

Приснилося, що завагітніла власна мати? Готуйтеся до відчайдушного положення або цього дива. Бачити вагітну сестру – до достатку, а дочка – до сварки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться заблукати, сонник – заблукати у сні

Зміст: Думка доктора Фрейда Тлумачення по соннику від А до Я Що думає сонник Жовтого імператора До чого сниться заблукати в будівлі Що значить – заблукає в метро, лабіринті Заблукати…

До чого сниться захворіти, сонник – захворіти уві сні

Зміст: Тлумачення сонника Міллера Що говорить сонник від А до Я Думка сонника доктора Фрейда Розшифровка сонника Нової Ери Відповідь древнеперсидского сонника Тафлиси Захворіти на рак, Снід, смертельною хворобою До…

До чого сниться дружина, сонник – дружина уві сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Що думає сонник Надія і Дмитра Зими Думка сонника для всієї родини Відповідь сонник від А до Я Уві сні дружина своя, чужа, начальника До…