Тільки для справжніх пані!

До чого сниться заміжня жінка? Сонник — заміжня жінка приснилася уві сні

До чого сниться заміжня жінка? Сонник - заміжня жінка приснилася уві сні

Зміст:

Заміжня жінка уві сні найчастіше натякає на якісь зобов’язання, її поява обіцяє швидкі зміни та непередбачені події. Сонники допоможуть розгадати, що означає сновиденний персонаж.

Заміжня жінка по соннику Міллера

Просто побачити уві сні заміжню жінку веде до незавершених справах. Якщо ж жінка дуже привітна, то чекайте прибуток від якоїсь угоди.

До чого сниться жінка заміжня – сонник Хассе

Якщо вам приснилася жінка, яка вийшла заміж, то чекайте приємних, радісних новин.

Заміжня жінка уві сні – французький сонник

Ви отримаєте які-небудь звістки про людей, з якими зв’язок давно урвався, якщо уві сні будете обіймати свою дружину. Також такий сон обіцяє успіх у справах.

Якщо ж жінка уві сні красива і щаслива, то попереду чекає підступність, обман, брехня. А якщо вона веселиться, то чекайте радості і, навпаки, якщо плаче – до проблем.

А ось ображена заміжня жінка уві сні свідчить про поразку ваших недругів. Смерть же дружини означає чиюсь невдячність.

Сонник майя – до чого сниться заміжня жінка

Якщо заміжня жінка лягає спати, то значенням цього буде міцна сім’я. А якщо уві сні жінка готує, то варто чекати проблем з травленням.

До чого сниться заміжня жінка в соннику Зэдкиеля (старий англійський сонник)

Сон чоловіка своїй дружині попереджає його про хворобу, яка може спіткати його жінку. При цьому від цієї недуги вона швидко позбутися.

А от якщо жінка побачить у сні себе дружиною абсолютно незнайомої людини, то вона ніколи не буде самотньою.

Заміжня жінка на сучасному соннику

Побачити уві сні заміжню жінку означає, що в родині будуть недомовленості, а в роботі невдачі. Якщо ж жінка ласкава уві сні, то варто чекати прибуток від угоди.

Сонник Цвєткова — що значить, приснилася заміжня жінка

Якщо уві сні заміжня жінка вас пестить, то чекайте великий дохід. Якщо ж ви з нею б’єтеся, то буде перемир’я. А сваритися з жінкою – хвороба чоловіка.

Єгипетський сонник фараонів і заміжня жінка

Якщо чоловік бачить у сні себе, займаються любов’ю з заміжньою жінкою при денному світлі, то всі його злочини відкриються богу.

А ось якщо дружина уві сні має стосунки з одруженим чоловіком, то все погане, яке супроводжує її справжнього чоловіка, піде.

До чого сниться заміжня жінка в еротичному соннику Данилової

Одруженому чоловікові сниться його власна дружина, а холостяку заміжня жінка – обоє зустрінуть жінку, яку захочеться домогтися будь-якими способами. І таке бажання цілком можливо відтворити в реальність, тільки потрібно багато зусиль. Однак результат порадує обох партнерів.

Заміжня жінка уві сні – Китайський сонник (Чжоу — гуна)

Подорож із заміжньою жінкою веде до втрати багатства. А якщо з нею йти кудись, то це призведе до нещастя.

Сидіти поруч із заміжньою жінкою – радість, залучати в обійми свою дружину означає радісну ситуацію. Дружина вагітна – значить у неї зв’язки на стороні.

А от побачити уві сні оголене тіло своєї дружини призведе до великого щастя. Заміжня жінка подає склянку води, на вас також чекає щастя.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сиве волосся? Сонник — приснилися сиве волосся

Зміст: До чого сниться сиве волосся по соннику Міллера Сиве волосся – сонник Ванги До чого приснилися сиве волосся у сні – сонник Фрейда До чого сниться сиве волосся –…

До чого сняться волосся? Сонник волосся у сні

Зміст: До чого сняться волосся по соннику Міллера Волосся — сонник Ванги Волосся у сні — сонник Фрейда Сняться волосся – інтимний сонник До чого приснилися волосся уві сні по…

До чого сниться лимон? Сонник — лимон уві сні

Зміст: Тлумачення за новітнім соннику До чого сниться лимон по соннику Хассе Лимон приснився — тлумачення по соннику Цвєткова До чого сниться лимон з англійської соннику Що означає, якщо приснилися…