Тільки для справжніх пані!

До чого сниться захворіти, сонник – захворіти уві сні

До чого сниться захворіти, сонник – захворіти уві сні

Зміст:

Уві сні сталося захворіти? В реальному світі відчуєте негативні емоції або ж відчуєте недолік уваги з боку близьких людей. До чого сниться цей дивний сюжет? Відповідь шукайте в сонники та конкретних прикладах.

Тлумачення сонника Міллера

Захворіти уві сні буквально означає, що наяву ви відчуєте легке нездужання. Це ж сновидіння вказує на неприємну розмову.

Якщо дівчині приснилося, що вона невиліковно хвора, то незабаром вона зрозуміє, що самотнє життя набагато зручніше у всіх відносинах.

Бачити уві сні довелося захворіти близькому родичу погано. Несподівана подія геть зруйнує ваше спокійне і розмірене існування.

Що говорить сонник від А до Я

Наяву можна випробувати легку головний біль і загальне нездужання, якщо уві сні не пощастило захворіти. Крім того сонник пророкує гучну лайку.

Приснилося, що довелося дуже серйозно захворіти і майже безнадійно? Ваше суспільне становище значно краще і зручніше, ніж ви думаєте. Хвороба родичів у сні попереджає про гостя, який заявиться без запрошення.

До чого сниться матері, що не пощастило захворіти на її власній дитині? Не турбуйтеся – в реальному світі чадо буде абсолютно здоровим і щасливим. Зате переживати змусять інші, зовсім не пов’язані зі здоров’ям проблеми.

Лише в рідкісних випадках сновидний недуга попереджає про те, що дитина і справді захворіє. Але це повинно бути підтверджено іншими знаками.

Думка сонника доктора Фрейда

До чого сниться чоловікові, що він примудрився захворіти? На жаль, сонник передбачає зниження статевої активності аж до повної імпотенції.

Якщо жінці приснилося, що злягла з якоюсь хворобою, то вона ще не зустріла свого судженого. І це та причина, по якій дама відчуває незадоволення від життя, а зокрема від сексу.

Уві сні захворіти невиліковною хворобою означає, що в реалі є проблема, яку ви не можете вирішити, незважаючи на численні зусилля. Бачити і відвідувати в мріях людей, яким не пощастило захворіти – до повноцінного і різноманітного життя.

Розшифровка сонника Нової Ери

До чого сниться, якщо ви примудрилися захворіти особисто? Сонник вважає, що з’явилася гостра необхідність переглянути власні погляди і поведінку. Сновидний недуга символізує якусь проблему, від якої слід використати негайно. Шукайте підказки в нічних мареннях.

Приснилося, що ви страшенно боїтеся захворіти? Це відображення небажання змінюватися, що явно веде до складнощів. Іноді підсвідомість подібним чином дійсно вказує на зароджується недугу.

Відповідь древнеперсидского сонника Тафлиси

Будь сновидное захворювання означає, що ви відмовляєтеся від віри. Більш того сюжет обіцяє реальні біди наяву.

Приснилося, що довелося захворіти і успішно одужати? Тлумачення сну досить незвичайне. Якщо уві сні ви розмовляли з іншими персонажами, то в реальності повториться приблизно така ж ситуація. Якщо ви вперто мовчали, то бережіться – вам судилася важка хвороба, від якої ви ніколи не излечитесь.

До чого сниться, що при сновидном недугу якийсь персонаж був без одягу. Сонник вважає, що результат очевидний – це провісник його швидкої смерті.

Приснилося, що список хвороб, якими ви примудрилися захворіти уві сні, неймовірно величезний? Насправді вас обійдуть будь-які біди. Краще всього, якщо у сні ви змогли змиритися зі своїм смертельним діагнозом. Сонник пророкує довге і відносно спокійне життя.

Захворіти на рак, Снід, смертельною хворобою

Уві сні сталося захворіти на Снід? Власні безглузді дії послужать причиною гострого невдоволення оточуючих. Розберіться нарешті в собі і подорослішайте! Але пам’ятайте: будь-яка невиліковна хвороба у сні є символом руйнування, будь–то старі стереотипи, життєві позиції або навіть реальні справи та плани.

До чого сниться, якщо довелося захворіти на рак? Сон попереджає про сварку з коханим. Це знамення депресії, гірких переживань і занепаду в справах. Однак найчастіше подібні сюжети відображають лише необгрунтовані страхи. Приснилося, що ви успішно вилікувалися від смертного недуги? Отримаєте гроші і довгоочікуваний успіх.

До чого сниться захворіти на застуду, ангіну

Уві сні ангіна вважається ознакою довгої і дуже нудної роботи. Не пощастило підхопити ангіну? Належить виконувати вкрай неприємне доручення або вести важка розмова. Приснилося, що ви примудрилися захворіти на ангіну, але ліки так і не допомогли у сні? Вам уготовано період самотності і нерозуміння.

Застуда та грип у нічних мареннях попереджають про різні неприємності. Бачити, що грипом заразилися оточуючі – означає, що доведеться мати справу з важливими, але дуже недовірливими людьми.

Захворіти у сні – конкретні тлумачення

Для розшифрування образу дуже важливо встановити, яку саме заразу ви підчепили уві сні. Це дасть пророцтво, яке стосується тієї чи іншої життєвої області.

Приснилося, що уві сні ви зійшли з розуму? Вся виконана раніше робота виявиться марною і задумане справа розвалиться. Довелося бачити, що на світ обрушилася справжня епідемія? Намічені плани будуть повністю порушені дивним пригодою.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться дружина, сонник – дружина уві сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Що думає сонник Надія і Дмитра Зими Думка сонника для всієї родини Відповідь сонник від А до Я Уві сні дружина своя, чужа, начальника До…

До чого сниться наречений, сонник – наречений у сні

Зміст: Інтерпретація по Фрейду Думка сонника для всієї родини Що думає сонник Білого мага До чого сниться наречений свій, чужий, якого немає Що означає уві сні наречений втік, відмовився одружитися…

До чого сниться жовта змія, сонник – жовта змія уві сні

Зміст: Відповідь Міллера Що говорить сонник Езопа Думка сучасного суміщеного сонника До чого сниться – жовта змія нападає Жовта змія уві сні – конкретні приклади Жовта змія уві сні попереджає…