Тільки для справжніх пані!

До чого сниться їжачок? Сонник — їжачки уві сні

До чого сниться їжачок? Сонник - їжачки уві сні

Зміст:

Їжачок — чарівний лісовий звір, довірливий і милий, вкрай цікавий і чудово уживающийся не тільки серед мешканців дикої природи, але і в людському житлі. Ці симпатичні істоти вельми доброзичливі до людей і домашніх тварин, охайні, активні, товариські, добре піддаються дресируванню. До чого сниться їжачок? Що ж означає сновидіння з участю їжачка?

Сни про їжачка по соннику Міллера

Згідно з цим сонником, їжачок в сновидінні є досить сприятливим символом — він обіцяє великий успіх, досягнутий завдяки небезпечним контактів у суспільстві, а, можливо, і всупереч їм. Якщо в сновидінні ви підхопите їжачка на руки — чекайте розмови з ким-небудь дуже вам неприємним або бурхливого з’ясування стосунків у родині.

Тримайте їжачка в руках, проте не відчуваєте його колючок — ви невірно судіть про нового приятеля. Відчуваєте уколи ежиних голок? Такий сон можна розшифрувати як підступи та інтриги нещирого, підступного людини з вашого кола спілкування. Якщо в сновидінні їжачок згорнувся в клубок — наяву ви намагаєтеся піти від проблем, проте вони у будь-якому випадку потребують вирішення.

Сонник Фрейда — приснився їжачок

Сон за участю їжачка вказує на справжні особливості вашої натури. Він означає, що наяву будь-який прояв уваги до себе ви сприймаєте насторожено і вороже, тут же приймаєте оборонну позицію і «випускаєте колючки».

Джерело подібного недовіри криється у вашому минулому — колись ви проявили зайву відвертість по відношенню до людини, яка підлим чином скористався вашою добротою і довірливістю.

В інтимних стосунках ви боязкі і соромливі, не можете повністю розкритися, не сприймаєте будь-яких експериментів.

Сонник Майя, Дворянський сонник до чого сняться їжачки

У соннику Майя їжачок, що з’явився вам в сновидінні, має два полярних значення: якщо звір кудись поспішає, значить, найближчим часом вам гарантована абсолютна безпека. Ваш спокій не порушать ні вороги, ні злодії, ні хвороби. Однак, згорнувся в клубок їжачок віщує швидку небезпека, ризик піддатися нападу.

Згідно Дворянського сонником, їжачок символізує майбутню сварку, або навіть серйозні втрати. Є певна ймовірність фізичних травм, також можливі сумніви в собі і в правильності вибраного вами життєвого шляху. Такий сон може передвіщати отримання нових, раніше невідомих вам знань і навичок, або ж тривоги і хвилювання з незначних приводів.

Відчули уві сні укол ежиних голок? Значить, наяву ви вступите з серйозний конфлікт. Також це може символізувати вашу впевненість у своїх силах, задоволеність життям. Якщо уві сні ви тримаєте звірятко на руках — проти вас хтось замислив недобре.

Що значить сниться їжачок в сонник Езопа

Цей лісовий звірок символізує хазяйновитість, схильність піклуватися про завтрашній день, а також гострий розум, незалежність і енергійність, а разом з тим і обачність, підозрілість, обережність і здатність протистояти будь-якому супротивникові. Їжаку, як і людині, побачив його уві сні, не чужі такі якості, як сміливість, витривалість, хитрість при захисті власних інтересів.

Сон про їжачка може передвіщати допомогу і підтримку з боку впливового і сильної людини, якщо уві сні ви знайшли це тварина в лісовій гущавині. Розводьте цих звірків у сновидінні? Отже, наяву ви не зазнаєте підпорядкування кому б то не було, і в будь-якому випадку віддасте перевагу абсолютну незалежність.

Якщо їжачок боляче вколов вас голками у сні — значить, той, до кого ви відчуваєте симпатію, не бажає підтримувати з вами особисті стосунки. Якщо приснилося, що їжачок вступив у бій зі змією — наяву ви отримаєте участь близьких людей, їх допомогу, надану вчасно. Сниться, що звір з апетитом поїдає миша? Значить, наяву ви намагаєтеся викорінити власні недоліки і слабкості.

Оригінальне сновидіння, в якому ваше тіло покривається ежиними колючками, символізує силу вашого характеру — ви зможете захистити себе в будь-якій ситуації. Сон, у якому ви відчули гостру біль, наступивши на їжачка, віщує зміни в способі життя, зміну пріоритетів — вам це просто необхідно.

До чого ще сняться їжачки

Езотеричний сонник трактує сон про їжачка як гострі образи від близьких людей. По соннику міс Хассе, звірятко символізує заздрість по відношенню до вас, і чим більше їжачків в сновидінні, тим більше число людей будуть її відчувати. Згідно соннику Цвєткова, поява цього лісового звіра у вашому сні передвіщає неприємності, причому абсолютно непередбачувані.

Існують також і інші цікаві тлумачення сновидінь про їжачках:

Як бачимо, сновидіння з участю їжачка може мати різне значення залежно від того, як ці тварини поводилися у вашому сні і в якому становищі перебували. Якщо це миле створення ощетинилось — вас чекає сварка, взяли тваринку на руки — значить, наяву ви спробуєте залагодити конфлікт.

Якщо їжачок веде себе привітно і дружелюбно — сварка скоро вщухне, боляче коле вас своїми голками — конфлікт може сильно затягнутися. Звір, що поїдає видобуток — змію або миша — символізує вашу перемогу над недругом, що становлять значну небезпеку.

Їжачиха з потомством пророкує, що вашим дітям потрібна ваша допомога. Годуйте звірка уві сні? Вас чекає гідна перемога, тріумф над життєвими випробуваннями. Мирно налаштований їжачок, той по своїх справах, віщує повну безпеку і захист, заступництво оточуючих. Як ми бачимо, цей звір є скоріше позитивним символом у ваших снах, ніж негативним, і часто обіцяє удачу і підтримку наяву.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться білка? Сонник — білка у сні

Зміст: До чого сниться білка по соннику Міллера Що значить приснилася білка по соннику Фрейда До чого сниться білка по соннику Ванги Білка уві сні по соннику Цвєткова До чого…

До чого сниться кусати? Сонник — кусає уві сні

Зміст: До чого сниться змія кусає До чого сниться кусає або вкусила кішка Сонник кусає пес Що означає уві сні приснилося кусає щур Якщо вкусила уві сні миша До чого…

До чого сниться стілець? Сонник — стільці уві сні

Зміст: До чого сниться стілець по соннику Міллера До чого сниться стілець за Вангу Стільці уві сні — сонник Фрейда До чого сниться стілець по соннику О. Смурова Приснився стілець…