Тільки для справжніх пані!

До чого сниться їжа? Сонник — їжа, найбільш повне тлумачення

До чого сниться їжа? Сонник - їжа, найбільш повне тлумачення

Зміст:

Дуже часто нам знятися різноманітні сни. Вони можуть бути яскравими, насиченими, реалістичними. Люди здавна вважали, що кожен сон несе з собою пояснення якого-небудь події, зміни в долі або попередження про втрату бідах.

Як тлумачити сни про їжу

Тлумаченням снів у давні часи займалися різноманітні астрологи і маги. Точне передбачення обіцяло астролога шану і загальну повагу. Люди запам’ятовували передбачене і на підставі цих тлумачень були складені різні сонники.

Складанням сонників займалися не тільки прості люди, але й такі відомі як Ванга, Фрейд, Нострадамус. Напевно, кожна людина хоч раз у житті звертався до соннику для роз’яснення свого сновидіння. Тлумачення снів впливає не тільки те, що сниться, але і в який день, а також стать людини (чоловік або жінка).

Вважається за народними прикметами, що побачене в ніч з четверга на п’ятницю обов’язково повинно збутися. А якщо побачене було неприємним, то слід вранці вимовити фразу, дивлячись у вікно: «Куди ніч, туди і сон».

Часто після бурхливих застіль, відвідувань кафе і ресторанів, замовлення піци або китайської їжі, або лягаючи спати на голодний шлунок, людина уві сні може побачити різноманітну їжу. Підсвідомо, яка розсудлива людина розуміє, що сон був навіяний попереднім ввечері, але незважаючи на це, йому цікаво, що означає побачене.

До чого сниться їжа вдома, в ресторані

Якщо сплячій людині снитися гарна, свіжа їжа, яку так і хочеться з’їсти, то це може означати для здоров’я людини, причому не тільки фізична, але і душевний. І навпаки, побачивши зіпсовану, гнилу їжу уві сні, потрібно бути обережним, можливі проблеми зі здоров’ям.

Бачити уві сні веселе застілля з великою кількістю їжі означає якусь велику радість, приємний сюрприз або більшу зміну в житті. Причому бажано, щоб Ви сиділи за столом з друзями, їли і веселилися. Якщо ж Ви сидите за столом на самоті, то це означає близькість дрібних неприємностей або незначних втрат.

Бачити себе в ресторані і при цьому, офіціант забирає недоїдене Вами блюдо, може обіцяти великі моральні труднощі: плітки, інтриги, скандали, центром яких Ви незабаром станете. А якщо Ви їсте будинку, і тарілку забирає Ваша дочка, то чекайте неприємностей від людей, які від Вас не залежать.

Обідати вдома, в колі сім’ї обіцяє проблему зі здоров’ям, а ось обід в гостях – неждана вдале придбання без зайвих витрат і клопоту.

Їжа у сні — до чого сниться хліб

Побачивши уві сні хліб, коровай або будь-яке інше хлібобулочний виріб, знайте, що Вас чекає велике багатство. Дуже добре для вас, якщо сняться булки. Якщо Ви їх купуєте в магазині, то це до великого прибутку, придбання величезного капіталу.

Якщо самі печете, то до нежданим, приємним гостям. Різати уві сні булку – до отримання якогось заощадження. Це може бути залишене Вам неждана спадщину. Для жінки піч повний деко булок означає величезне добробут, любов і щастя.

Приснилася їжа — крупа, фрукти

Не до добра просипати уві сні сіль або якусь крупу. Це символізує сварку з близькими людьми, труднощі в кар’єрі і всілякі невдачі.

А ось яскраві соковиті стиглі фрукти або овочі передбачать нові знайомства або навіть шлюб. До великої хвороби сниться сире м’ясо, приготоване – до впливу на Вас з боку. Жива риба обіцяє жінці вагітність, чоловікам – творчі досягнення. Варена риба сниться до збагачення знань, кістлява – до хвороб.

До чого уві сні готувати їжу

Уві сні їжу можна готувати. І це буде означати зміну життя сплячого в кращу сторону. А якщо у Вас крадуть їжу, то остерігайтеся, це може передвіщати майбутні втрати.

Варто звернути Вашу увагу на те, що який би сон Вам приснився, не забувайте, що це всього лише сон. Він може передбачати і попереджати про майбутні події, але тільки Ви самі господар своєї долі і тільки у Вашій владі вирішувати, що чекає Вас в майбутньому!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться банкет? Що означає банкет у сні

Зміст: До чого сниться банкет? Приснився весільний банкет Уві сні банкет — негативна розшифровка Як правильно тлумачити Приблизно одна третя частина людського існування проходить в ліжку, тому сон відіграє дуже…

До чого сняться сережки? Що значить бачити сережки у сні

Зміст: Історія та коштовності: чому так часто нам сниться біжутерія? До чого сняться золоті сережки? Що означає знайти уві сні сережки? Сонник — срібні сережки: як трактувати такий сон? До…

До чого сниться картина? Що означає картина уві сні

Зміст: До чого сниться картина по соннику Міллера Сонник Фрейда — що означає картина уві сні Загальний сонник: приснилася картина Тлумачення за іншим сонникам Якщо вам приснилася картина, потрібно скоріше…