Тільки для справжніх пані!

До чого сниться їсти рибу? Сонник — їсти, їсти рибу уві сні

До чого сниться їсти рибу? Сонник - їсти, їсти рибу уві сні

Зміст:

Риба уві сні може розповісти багато про що. Різні сонники дають свої тлумачення. В чомусь схожі, а в чомусь абсолютно протилежні. Розгадуючи сни про всіляких діях з рибою, в тому числі і розтлумачивши до чого сниться їсти рибу, прислухайтеся до своєї інтуїції.

Їсти рибу у сні — Жіночий сонник

Їсти уві сні рибу, виловлену в чистому водоймі в прозорій воді, може означати тільки одне – велику удачу в житті. А якщо такий сон приснився дівчині, то можна чекати любов.

Погані події може передвіщати приснився мертва риба, що, втім, не дивно. Піти у сні на рибалку і з’їсти там спійманий улов – до життєвих випробувань на міцність.

Рибальські снасті означають нові здобутки, а суцільна мережа – до дрібних неприємностей. Якщо уві сні ви залишаєте рибалку не солоно облизня, то в реальності ви занадто багато думаєте про нездійснених мріях.

Сонник Міллера до чого сниться їсти рибу

У популярному соннику Міллера риба символізує все позитивне. Як і в інших тлумачень, рибу прийнято розглядати як передвісник вагітності. Особливо якщо уві сні жінка їсть риб.

Якщо ж ви дивитеся на плавають в акваріумі рибок, то знайте, що на вас чекають дрібні неприємності, пов’язані з плітками або помилковими звинуваченнями. Однак, ви впораєтеся з неприємностями, знайшовши колишній душевний спокій. Готувати страву з свіжоспійманої риби – до удачі.

Екзотичні тлумачення снів сонник Чжоу-Гуна

Екзотичний сонник Чжоу-Гуна намагається розтлумачити самі незвичайні сни, в яких присутня риба. Наприклад, літаюча риба сниться до благополучного вирішення всіх справ.

Риба, що плаває в колодязі, може означати тільки одне – зміна роботи. Возитися з рибальськими снастями, готуючись до риболовлі, віщує велику удачу.

А ось з’їсти рибу у сні – до нещасть і проблем зі здоров’ям. Бачити, як риба метає ікру – чекайте вигоду. Побачити як хтось їсть рибу, означає швидкі збитки.

З’їсти рибу — Символічний сонник

У Символічному соннику розглянуто безліч тлумачень снів про рибу. З появою риби у сні цей сонник пов’язує приховані емоції, прояв яскравою інтуїції, душевну силу. Сонник приділяє велику увагу дрібним деталям сну.

Щоб розтлумачити сновидіння, потрібно точно пригадати багато деталей. Плаваюча риба або мертва, сушена чи смажена, велика чи дрібна, міфічна або реальна, акваріумна або в дикій природі – все це важливо, як і порода риби, і дії, чинені над рибою.

Сонник Нострадамуса – сон є, вживати в їжу рибу

В сонник Нострадамуса можна зустріти незвичайні тлумачення снів про рибу, в тому числі і до чого їсти рибу. Тут це символ труднощів, перешкод і непостійності.

Недобрими знаками вважається рибний дощ, риболовля, а самим кошмарним вважається сновидіння, в якому ви їсте живу рибу. Але якщо ви з’їли відразу трьох риб поспіль – радійте, доля усміхнеться вам.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться білий кінь? Сонник — білий кінь у сні

Зміст: Сонник Міллера — білий кінь у сні Що розповість Жіночий сонник про коня білого кольору До чого сниться білий кінь – сонник Тифлиси Французький сонник — уві сні приснилася…

До чого сниться колишній коханий? Сонник — колишній коханий уві сні

Зміст: Колишній коханий по соннику Міллера Сонник Ванги Сонник Фрейда: колишній коханий Колишній коханий по соннику Цвєткова Тлумачення по соннику Лонго Сонник Нострадамуса — колишній коханий уві сні Езотеричний сонник…

До чого сняться великі гроші? Сонник — великі гроші у сні

Зміст: Великі гроші — сонник Деніз Лінн До чого сняться великі гроші уві сні по соннику Майя Великі гроші уві сні по соннику Езопа Гроші завжди були показником економічної стабільності….