Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ящірка? Сонник — ящірка

До чого сниться ящірка? Сонник - ящірка

Зміст:

Ящірка уві сні дуже цікавий і неоднозначний персонаж. Щоб зрозуміти, що вона означає, слід згадати подробиці сюжету і звернутися за тлумаченням до сонникам.

До чого сниться ящірка по соннику Міллера

Якщо уві сні ви побачили ящірку, то вам слід очікувати нападок від ваших недоброзичливців і ворогів. Якщо вам вдалося вбити її, то вам все-таки вдасться повернути свою репутацію та стабільність у справах, але ця перемога дасться вам ціною зусиль і тривог.

Якщо ящірка приснилася жінці, варто очікувати деякої обмеженості в коштах, і для того, щоб вистояти у такому випробуванні, їй доведеться зібрати всю волю в кулак. Якщо ж ящірка скинула шкіру або вкусила жінку уві сні, це є передвісником невдач і нещастя.

Ящірка — сонник Ванги

А до чого сниться ящірка по соннику великої провісниці? Бачити уві сні ящірку – до втраченого шансу, наданим вашою долею.

Тим не менш, такий сон обіцяє остаточний програш, ви сповна зможете отримати бажане в наступний раз. Якщо уві сні вам вдалося зловити ящірку, в реальному житті вас чекає вдалий результат, для справ, які тривалий час не ладналися.

Якщо ж ви бачите, як ящірка відкидає хвіст, вам слід пам’ятати, що для досягнення мети вам доведеться чимось пожертвувати.

Сонник Юнони — ящірка уві сні

Ящірка є символом ворога. Якщо уві сні ви зустріли на своєму шляху ящірку, вам варто чекати недоброзичливців. Якщо ящірку вам вдалося вбити, значить, ви отримаєте перемогу над своїми ворогами і недоброзичливцями.

До чого сниться ящірка по соннику Фрейда

Якщо вам приснилася тікає ящірка – є ймовірність, що ваша друга половинка зраджує вас. Ящірка, який відкинув хвіст може стати передвісником сексуальних проблем, які, правда, будуть носити тимчасовий характер, і на яких не варто сильно зациклюватися.

Якщо уві сні ви ловите ящірку, наяву вас чекає розчарування в побаченні, на яке ви покладали великі надії. Таке ж значення має і сон, в якому у вас в руках залишився тільки без цього вже ледь живий хвіст ящірки.

Ящірка по соннику Медеї

Ящірка є символом вашої невразливості, або ж спритності і спритності ваших ворогів. Також ящірка може стати відображень неприязних відносин. Якщо уві сні ви побачили ящірку, вам слід чекати зустрічі з капризною жінкою.

Якщо уві сні ви отубили ящірці хвіст, наяву вам варто бути обережніше, оскільки такий сон є застереженням від нерозумних і необдуманих вчинків.

До чого уві сні сниться ящірка по соннику Цвєткова

Ящірка є символом неприємного, хитрого і підлої людини. Сон, у якому ви бачите ящірку обіцяє вам нових недоброзичливців або нечесних партнерів.

До чого сниться маленька чи велика ящірка

Побачити уві сні велику ящірку – до нових ворогів і недоброзичливців, які свою неприязнь будуть виражати відкрито і рішуче. Такий сон – перший сигнал і заклик до обережності у виборі друзів, і може означати те, що серед ваших знайомих вже є недоброзичливці, і вам варто придивитися до свого оточення.

Якщо ж у сні вам зустрілася маленька ящірка, вам слід уважніше ставитися до вибору партнерів і друзів. Такий сон є застереженням від легковажного і необережного поводження.

Сонник — ящірка варан

Сни, в яких люди бачать варанів, здебільшого хороший знак, на відміну від тих снів, в яких на головний план виходять звичайні ящірки.

Так сон, у якому ви бачите варана, може обіцяти великі зміни в особистому житті. Зазвичай такі сни говорять про те, що скоро у вашому житті може з’явитися кохана людина, яка матиме величезний вплив на вас і на вашу долю. Для жінки варан – провісник знаків уваги, якими обдарує її обранець, а для чоловіків такий сон обіцяє появу в їх житті господині, яка зможе створити в будинку затишок.

Якщо вам сниться, що ви спостерігаєте за вараном в натовпі людей, такий сон може стати провісником вашої участі у якихось масових зустрічах і святах, в тому числі, і запрошення на весілля.

Якщо ж варан не один, а поруч з ним знаходяться інші тварини, чекайте зустрічі зі старими друзями.

Зелена ящірка уві сні — тлумачення сну

Дуже важливий момент в снах з ящірками – їх забарвлення. Зелені ящірки можуть стати попередженням про те, що в реальному житті вас чекає «слизька» і двояка ситуація, вихід з якої вам доведеться шукати самостійно. Тому, побачивши такий сон, слід почати уважніше ставитися до того, що відбувається, і заздалегідь прораховувати кожен свій крок.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться миша маленька? Сонник — маленька миша уві сні

Зміст: Маленька миша сонник Міллера До чого сниться маленька миша по соннику Ванги Маленька миша уві сні – сонник Нострадамуса Сонник Езопа Маленька миша сонник Цвєткова До чого сниться миша…

До чого сниться бабуся? Сонник — бабуся уві сні

Зміст: Розшифровка сну бабуся по соннику Міллера Бабуся уві сні — трактування Зиґмунда Фрейда Бабуся — сонник Юнга Бабуся уві сні — що віщує сонник Симона Кананіта Про що повідає…

До чого сниться черепаха? Сонник — черепаха уві сні

Зміст: Черепаха по соннику Міллера До чого сниться черепаха — сонник Ванги Сонник Юнони — черепаха уві сні Черепаха — тлумачення по соннику Білого мага Черепаха уві сні — сонник…