Тільки для справжніх пані!

До чого сниться яма, сонник – яма уві сні

До чого сниться яма, сонник – яма уві сні

Зміст:

Яма уві сні досить несприятливий символ, особливо якщо ви по необережності у неї звалилися. Популярні сонники і зразкові розшифровки допоможуть знайти правильне тлумачення цього малоприємного образу.

Інтерпретація сонника Фрейда

Уві сні довелося бачити яму? Сонник Фрейда впевнений, що ваша таємниця скоро стане відомою всім і в значній мірі зашкодить репутації. Падати в яму ще гірше. Це означає, що зробите якийсь вчинок, який засуджується прийнятої в суспільстві мораллю.

Приснилося, що ви вдало перестрибнули глибоку яму? У вас є якась проблема інтимного характеру, і ви соромтеся обговорити її з партнером. Сонник закликає відкинути помилкову скромність – простий розмова допоможе налагодити стосунки.

Приснилося, що ви сиділи в ямі? Сонник підозрює, що в глибині душі у вас є садистські схильності, ви бажаєте домінувати над партнером і навіть придушувати його. Якщо уві сні яма була брудна, то є ризик підхопити венеричну хворобу.

До чого сниться жінці, що вона впала в яму? Сонник радить негайно звернутися до лікарні і перевірити здоров’я. Для чоловіка це ознака негативного ставлення коханої.

Довелося витягувати уві сні кого–то з ями? Це відображення бажання зайнятися сексом саме з цією людиною. Якщо ж приснилася замаскована яма, то нерозбірливість в сексі доведе до біди.

Тлумачення сонника Езопа

До чого сниться, що сталося самостійно копати яму? Сонник вважає, що зараз не самий вдалий момент для справи, яку ви задумали. Приснилося, що ви кинули у яму щось досить цінне? Негідний вчинок принесе багато проблем.

Бачити, що в ямі сидять дикі звірі означає, що доведеться спілкуватися з досить агресивними і жорсткими людьми. Спускатися в яму по мотузці – буквально означає, що ви безпардонно втручаєтеся в чужі проблеми, і це не принесе вам нічого доброго.

Приснилося, що уві сні ви так і не змогли вибратися з глибокої ями? Хтось з найближчого оточення наполегливо псує вам життя. Сонник закликає проявити активність і боротися.

Думка сонника від А до Я

До чого сниться, що довелося копати яму? Чекайте великих неприємностей на роботі. Якщо ви потрапили на дно глибокого котловану, то в налагодженому справі намітився прикрий зрив.

Уві сні знайти в ямі щось цінне, наприклад, коштовності – до удачі і процвітання. Приснилося, що хтось невідомий зіштовхнув вас, і ви впали в темну яму? З близькою людиною або ж особисто з вами станеться трагічний випадок.

Приснилася яма – поєднаний сучасний сонник

До чого сниться, що ви викопали яму і не можете з нього вибратися? Всі попередні дії були помилкові і скоро ви в цьому переконаєтеся. Сталося брести по лісі і звалитися в яму з дикими звірами? Потрапите з найтяжчу ситуацію з–за власної дурості.

Приснилося, що ви щось упустили в яму? Сонник впевнений, що в реалі розбагатієте. Якщо жінка дивиться у яму і не бачить дна, то їй уготовано самотність. Для чоловіка це провісник важливого знайомства і відмінних перспектив.

Бачити уві сні сміттєву яму – до отримання важливого известия. Закидати її землею – до скоєння вчинку, який повністю змінить ставлення оточуючих до вас.

Що означає яма на дорозі, біля будинку

До чого сниться, що ви йшли по дорозі і виявили попереду яму або гірше того звалилися на неї? В реалі стережіться підступу і чужих підстав. Це також символ того, що доля приготувала вам підступний сюрприз.

Якщо приснилося, що ви вчасно помітили яму на дорозі і обійшли її, то найближчим часом можете не побоюватися серйозних перешкод, але і пильності втрачати не варто.

Якщо уві сні ви виявили глибокий провал у власному будинку або біля нього, то добре подумайте про своє життя. Бути може, прийшов момент, коли пора обрати інші життєві пріоритети.

Якщо уві сні в яму провалився цілий будинок, то буде смерть в родині. Бачити яму перед воротами – означає, що нове починання не принесе очікуваного успіху. До чого сниться, що ви впали в яму, яка з’явилася в будинку? Готуйтесь до великого нещастя.

Яма на кладовище – до чого сниться

Уві сні заглядати в порожню яму на кладовищі – до втрати близької людини. Бачити, що в могилі сидить наполовину засипаний персонаж – до великої небезпеки для нього наяву.

Копати уві сні яму–могилу – погано. Ваші недруги готують підступну пастку. Але якщо в мріях ви встигнете повністю викопати яму, то переможете своїх ворогів, незважаючи на всі їхні зусилля.

Приснилося, що ви опинилися на ніч дивлячись на цвинтар і заночували в розритої ями–могили? В реалі охолоне коханий, а друзі кинуть у відповідальний момент.

До чого копати яму уві сні

Якщо довелося копати яму, то почекати з задуманими планами. Зараз будь-які дії принесуть одні невдачі. Копати яму під ніж, приміром, під будівлею – буквально означає, що ви займаєтеся глибинним самоаналізом або намагаєтеся добратися до суті чого–то.

До чого сниться чоловікові копати яму? До бажанням вступити в інтимний зв’язок з незайманою. Для жінки бачення означає, що вона занадто занурена в свої сексуальні фантазії.

Уві сні впасти в яму, вибратися або не вибратися з неї

До чого сниться, що ви впали в яму? Вам загрожує велике нещастя або втрата, причому радше духовна, ніж фізична. Фермерам і землеробам бачення обіцяє поганий врожай і падіж худоби. Торговцям і комерсантам краще відмовитися від ризикованих операцій. Моряк – точно потрапить в шторм.

Крім того падіння в яму символізує зраду коханої людини або хорошого друга. Якщо вас зіштовхнули в глубоченную яму, то станеться велике лихо. Якщо ви добровільно спускалися вниз, то готуйтеся до невдач з власної вини. Іноді це натяк на те, що затіяне справа обернеться мінімум зайвими витратами, максимум величезним збитком.

Тлумачення сну позитивне, якщо уві сні ви будь-якими шляхами змогли вибратися з ями. Це означає, що після важких подій ви знайдете надію і встанете на ноги. Якщо ж у мріях ви так і не зуміли піднятися наверх, то готуйтеся до найгіршого.

Яма у сні – приблизні розшифровки

В принципі, тлумачити бачення не так вже й складно. Адже будь-яке падіння асоціюється з невдачами, невезінням і небезпекою. У даному ж випадку, куди більше значення має вид ями і власні дії з нею.

Щоб розшифрувати образ, варто пригадати й такі деталі як глибина і ширина ями, атмосфера і освітлення сюжету, а також власні відчуття, отримані у сні.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться яструб, сонник – яструб у сні

Зміст: Інтерпретація сонника Д. Лоффа Думка жіночого сонника Тлумачення за загальним соннику Трактування образу по соннику Деніз Лінн Яструб по езотеричного соннику Розшифровка від Фрейда До чого сниться яструб на…

До чого сниться яхта, сонник – яхта уві сні

Зміст: Думка сонника Міллера Розшифрування образу за Фрейдом Сонник надії і Дмитра Зими Тлумачення по соннику Езопа До чого сниться яхта біла, з вітрилами Що значить – плисти на яхті…

До чого сниться радість, сонник – радість у сні

Зміст: Думка сонника подружжя Зими Трактування сонника від А до Я Трактування за іншим сонникам До чого сниться радість зустрічі з іншою людиною (знайомим, незнайомим) Що означає уві сні –…