Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вулиця, сонник – вулиця уві сні

До чого сниться вулиця, сонник – вулиця уві сні

Зміст:

Уві сні звичайнісінька вулиця відображає поточний період життя, майбутні події і занепокоєння сновидця, іноді попереджає про легкій застуді. Сонники підкажуть, до чого сниться цей багатозначний образ.

За сонником подружжя Зими

Сонник упевнений: у сні вулиця передає обстановку, яка в реальному світі панує навколо сновидця. Бачити криву і брудну вулицю можна до плутанини у справах, скоєння різних промахів і помилок. Якщо приснилася широка, чиста або освітлена вулиця, то можна розраховувати на удачу і успішне просування.

До чого сниться пустельна вулиця? Сонник підозрює, що вирішувати проблеми доведеться поодинці. Якщо уві сні на вулиці було багато народу, то не варто поспішати і метушитися. Це також попередження, що деякі події надзвичайно взволнуют і можуть штовхнути на необдумані кроки, що обернеться малоприємними наслідками.

По сучасному суміщеного соннику

Приснилося, як безтурботно гуляли на вулиці? Наяву чекайте хвилювань і невдач. Намагаючись реалізувати задумане, ви впадете в розпач.

Що значить, якщо у сні опинилися на знайомій вулиці, що знаходиться в іншому місті? Сонник вважає, що наяву вирушите в подорож. Якщо подія відбувалося пізно ввечері в сутінках, то поїздка не принесе задоволення. Якщо світило сонце, то тлумачення сну зворотне.

До чого сниться вечірня вулиця, яскраво освітлена ліхтарями? Ви прагнете до короткострокового задоволення, про яке незабаром забудете. Якщо уві сні йдучи по вулиці, довелося випробувати сильний страх, то в реалі сонник рекомендує відмовитися від будь-якого ділового ризику.

За загальним соннику

Наснилася знайома вулиця? Незалежно від часу доби це означає, що настає смуга неприємностей. Виявилися вдень на невідомій вулиці? Ви задумали те, що навряд чи зумієте реалізувати. Той же сюжет, але в сутінках обіцяє неприємну і невигідну поїздку.

До чого сниться прогулянка по незнайомій вулиці вночі при світлі яскравих ліхтарів? Подія, якого ви чекаєте, промайне і швидко вивітриться з пам’яті. Якщо уві сні довелося бігти по вулиці, то відчайдушний вчинок допоможе досягти грандіозного успіху.

Привиділася знайома вулиця

Якщо довелося гуляти по знайомій вулиці, то наяву гряде дуже цікаве знайомство. Приснилося, що опинилися на вулиці дитинства в годину пік серед натовпу народу? Готуйтеся до тяжкого душевного потрясіння.

Бачити себе на порожній проїжджої частини знайомої вулиці в нічний час означає, що наступний період буде спокійним і рівним. Найчастіше бачення про вулиці дитинства не мають особливого сенсу, так як вона виступає лише фоном для основного дії.

До чого сниться незнайома вулиця

Приснилося, що потрапили на незнайому вулицю, а навколишні не бажали допомагати вам? Наяву потрапите у великі неприємності і залишитеся на самоті.

До чого сниться, якщо ви самостійно зуміли знайти потрібне місце на вулиці чи дорогу? Без сторонньої допомоги впораєтеся з усіма проблемами і пізнайте радість перемоги. Але бачити, що ви остаточно заблукали на вулицях чужого міста у сні, означає, що зайдете в життєвий тупик.

Приснилася вулиця порожня, людна

Бачити абсолютно порожню вулицю уві сні можна до невдач і розгубленості. Приснилася порожня вулиця при світлі дня? Опинитеся в повній ізоляції від світу, і будете довго розмірковувати про причини дивного ставлення оточуючих. Абсолютно порожня вулиця символізує в ночі упущені можливості і досить дивний, часом навіть незрозуміле пригода.

До чого сниться людна вулиця? Вона натякає на клопоти, суєту, поспіх. Якщо ви з превеликим задоволенням гуляєте по людній вулиці, а незнайомі перехожі посміхаються вам, то крім волі опинитеся в центрі уваги і переконайтеся, що життя прекрасне.

Вулиця уві сні – інші тлумачення

Для отримання найбільш точного передбачення, необхідно пригадати якомога більше деталей.

Якщо уві сні пограбували на вулиці, то причиною занепокоєння стане власне здоров’я. Іноді цей же сюжет вказує на наполегливі залицяння несимпатичних вам людини.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться – лежати, сонник – лежати уві сні

Зміст: За сонником від А до Я За сонником подружжя Зими До чого сниться лежати в труні Уві сні лежати з небіжчиком Довелося лежати з чоловіком, жінкою Що значить лежати…

До чого сниться президент, сонник – президент уві сні

Зміст: За загальним соннику За сонником XXI століття За психоаналитическому соннику По соннику Міллера За сонником подружжя Зима За сонником від А до Я До чого є президент своєї країни,…

До чого сниться поїздка. Сонник: поїздка на машині, поїзді, автобусі

Зміст: За сонником Мандрівника По соннику Міллера За сонником Д. Лоффа За сонником Білого мага До чого сниться поїздка в інше місто, на море Приснилася далека, швидка поїздка Що означає…