Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вогонь? Дізнайтеся найбільш повне тлумачення вогню уві сні

До чого сниться вогонь? Дізнайтеся найбільш повне тлумачення вогню уві сні

Зміст:

До чого сниться вогонь? Цим питанням задаються дуже багато, так як він дуже часто нам в сновидіннях. Давайте розшифруємо сновидіння про вогні. Вогонь сниться до хорошої погоди або сварці; якщо вам приснився невеликий вогонь, вас чекає невдоволення.

Загальне тлумачення

Бачити уві сні полум’я — означає, що ваша мрія виявиться нездійсненною; якщо вам приснилося величезне полум’я — це знак, що ви зможете завершити розпочату справу.

Бачити в небі вогонь — означає зміну начальства; якщо вогонь падає з неба, вас чекає печаль; блукаючий вогонь — це знак, що вам належить розмовляти в суспільстві.

Побачений палаючий будинок може символізувати небезпеку для життя. Якщо ви бачите вогонь на вершині вежі, ви отримаєте хорошу звістку, добру надію. Якщо вам сниться палаючий вогонь у печі, чекайте візиту нежданого гостя.

До чого сниться вогонь

Яскравий вогонь віщує благо; занадто великий — сниться швидше до біди, ніж до щастя. Якщо ви спокійно йдете крізь полум’я — це символізує відродження, звільнення.

Потушенний вогонь — означає бідність і брак коштів для тих, у кого труднощі з матеріальним становищем. Якщо людина хвора, наприклад, такий сон пророкує йому одужання.

Бачити тьмяно горить вогонь — означає втіха у смутку. Якщо ви розводьте вогонь, вас чекає сімейне щастя, успіх у справах, поповнення в сімействі. Якщо такий сон приснився жінці — це може означати вагітність. Роздмухувати вогонь — означає прибуток для бідних; багатим такий сон обіцяє неприємності.

Приснився вогонь

Якщо ви бачите вогонь, що палає на поверхні річки, вас чекає довголіття, щастя. Бачити вогонь в горах — означає успіх у кар’єрі і славу. Вогонь у власному будинку — знак розквіту сил і енергії.

Якщо вогонь виростає з землі, приділіть більше уваги своєму здоров’ю. Якщо ви подорожуєте з вогнем у руках, вам запропонують хорошу посаду. Бачити себе у вогні — знак того, що вам надасть підтримку впливова особа. Якщо в будинку видно світло від вогню, чекайте щастя і процвітання.

Вогонь з іскрами і димом — знак нетривалої сварки і неприємних новин. Іскри уві сні означають, що вам потрібно відгородитися від заздрісних і жадібних людей. Обгоріти у сні — знак, що потрібно вжити заходів по охороні майна; вам належить зіткнутися з житлово-побутовими проблемами.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться щур? Що означає, бачити щура у сні

Зміст: Загальна розшифровка До чого сниться білий пацюк? До чого сниться чорний щур? До чого сниться щур кусає? Досить часто багатьом людям сняться сюжети, які дуже складно пояснити, не вдаючись…

До чого сниться хлопець? Що значить бачити коханого або колишнього хлопця уві сні?

Зміст: До чого сниться колишній хлопець? До чого сниться хлопець, який подобається? До чого сниться коханий? Як відомо, сни відображають часткову реальність того, що відбувається з людиною в її повсякденному…

До чого сниться, що випадають зуби? Що означає, якщо випадають зуби уві сні?

Зміст: Випадають зуби уві сні — психологічна теорія Народне тлумачення сну, в якому випадають зуби До чого сниться випадають зуби — жіночий сонник Італійський сонник Сонник Цвєткова До чого випадають…