Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вода? Сонник — вода у сні

До чого сниться вода? Сонник - вода у сні

Зміст:

Людина протягом багатьох століть намагається розгадати сенс сновидінь, відкрити завісу таємниці і отримати рекомендації на майбутнє. Події і образи, що залишилися у ваших спогадах, здатні напророкувати і попередити якісь події, спонукати до певних дій.

Смислове навантаження, укладена в сновидіннях, вивчається в науці під назвою сомнологія. Фізіологи намагаються з позицій наявного багажу знань дати пояснення процесів, що відбуваються у снах.

Вода у сні — явище часте. Комусь сниться що він п’є воду, кому в сновидіннях є блакитні морські береги, кому-то бурхливий водоспад, а деяким водним спорт. До чого все це може снитися? до чого сниться вода? Що означає вода у сні?

Можливо, вам просто не вистачає в житті драйву або відпочинку, а може ви вчора весело провели вечір і вас мучить спрага? Не завжди варто шукати трактування сновидіння про воді, іноді необхідно зрозуміти імпульси тіла і відправитися в подорож, а може просто встати і напитися води :).

Але якщо ж ваш сон ніяк не пов’язаний з вашим самопочуттям, душевними проявами, тоді пропонуємо вам дізнатися, до чого сниться вода. Вода, що грає величезну роль в людському житті, у сновидінні може тлумачитися і як добрий знак, і як погане.

До чого сниться вода по соннику Міллера

Побачивши уві сні прозору, чисту воду, можете розраховувати, що в майбутньому на вас чекає чудова перспектива збільшення добробуту або отримання маси приємних, радісних задоволень. Чиста вода – до змін у житті, до сприятливого повороту подій.

Якщо уві сні ви з задоволенням п’єте чисту воду, то можна чекати виконання найпотаємніших бажань. Мрія, яку ви так довго виношували в своєму серці, скоро збудеться.

Бризки чистої води, що потрапляють на вас у сні, можуть провіщати початок чуттєвого любовного роману зі щасливим кінцем.

Каламутна і брудна вода, з неприємними домішками попереджає про прийдешні неприємності, що загрожують вам в майбутньому.

Якщо уві сні ви впали в каламутну воду, то це може тлумачитись, як перспектива вчинення вами безлічі дрібних помилок, які будуть болісно вами переживатися. Каламутна вода, що заповнює корабель, на якому ви уві сні пливете, означає перспективу вами рішення важких завдань, які ви зумієте вирішити завдяки власній запобігливості.

Напитися каламутної води може бути ознакою прихованого захворювання або передвіщати погіршення самопочуття.

Вода, що заливає ваше житло і прибуває, віщує боротьбу й опір якимось злим силам, неприємних обставин. Щербатий вода сниться до того, що ви здастеся і припиніть боротися з небезпечними подіями.

Спортивні вправи, якими ви займаєтеся у воді, або падають на голову бризки води, говорять про прийдешній пробудженні почуттів, про перспективу любовних і пристрасних пригод.

Вода у сні — сонник Ванги

До чого сниться вода по тлумаченню Ванги? Вода символізує зміни в житті, еволюцію. Вона трактується як сила, що сприяє оновленню і позбавлення від гріхів.

Якщо уві сні ви потрапили під дощ, чи зверху на вас ллються струмені води, то це буде бути доречними сильне космічний вплив, чинити опір якій не слід. Набуття гармонії з космічним простором в реальному житті може привести до формування великого людини в обличчі, можливості прославитися на весь світ.

Споглядання каламутної води у сні означає біди і напасті, а також складні життєві ситуації і погіршення взаємин з людьми. Сприятливим виходом у цьому випадку було б проявити терпіння і доброту. Це допоможе не забруднити душу неналежними враженнями.

Вода, затапливающая ваш будинок, сниться до величезної кількості новин. При цьому, одна звістка послужить поштовхом для докорінної зміни вашого світовідчуття, зміни ваших взаємин з людьми.

Задихатися і тонути в водному потоці є ознакою майбутнього опору усталеному ходу вашого життя. Наслідком цього може стати надорванное здоров’я і зменшення життєвого терміну.

Брижі та кола, що розходяться по водній поверхні, предзнаменуют досить неприємні прийдешні зміни. Якщо уві сні ви втримаєтесь і вистоїте в цьому водному потоці, то в реальному житті ви зможете здобути владу над життєвими обставинами, над собою і іншими людьми.

Сонник Юнони – вода

За сонником Юнони, давньоримської богині і дружини Юпітера, охороняє сімейне вогнище і сімейні цінності, передбачення сновидінь засноване на знаннях, накопичених протягом багатьох століть.

В сонник Юнони входить 40 збірників по тлумаченню снів від найбільш відомих авторів. Пояснення образів і подій, що відбуваються у снах, і деякі рекомендації на майбутнє дають Нострадамус, Фрейд, Соломон, Клеопатра.

Вода у всіх тлумаченнях асоціюється з емоційним і чуттєвим сприйняттям того, що відбувається, таємничої стихією жіночої енергії. Бурхливий, але не небезпечний водний потік символізує чуттєві та емоційні пориви. Перешкоду на шляху такого потоку можуть говорити про те, що ви схильні приховувати свої почуття, не дозволяючи їм виходити назовні.

Прозорість джерельної води вказує на чистоту ваших почуттів, взаємозв’язок вашої жіночої енергетики з інтуїцією. В застояної, несвіжої воді бачиться символ порочних емоцій, які слід якимось чином прибрати зі свого життя.

Куля, наповнена чистою водою, на думку Нострадамуса, здатний передбачити хорошу погоду. Комаха, що знаходиться в склянці, може символізувати тривалий судовий процес або наклеп щодо вас. Вируюча вода сниться до найважливішого відкриття у науковій сфері.

До чого сниться вода на думку Фрейда

Фрейд витлумачував воду, як відображення інтимних взаємин між статями, свідоцтво зародження нового життя. Купання у воді говорить про пристрасної натурі людини, бажання та вміння насолоджуватися близькістю коханої людини, а бризки – до надзвичайної схильності до сексуальним фантазіям.

Плавати у воді для жінок може стати ознакою швидкого материнства, а сильне бажання завагітніти пов’язано, на думку Фрейда, з поглинанням брудної води. Наповнення посудини водою говорить про сильне бажання закохати в себе коханої людини.

Якщо ви милуєтеся своїм відображенням у воді, то це означає, що ви занадто багато уваги приділяєте власним інтересам, не рахуючись з думками і бажаннями партнера, якому, швидше за все, не дістає вашої ласки.

До чого сниться вода — жіночий сонник

Згідно з жіночим сонником, побачити уві сні чисту воду означає процвітання й отримання чуттєвих задоволень. Брудна й каламутна вода сниться до загрозливої вам небезпеки і похмурого відчаю.

Затоплення вашого будинку водою предзнаменует битву з напастями, які чекають вас. Якщо вода йде з затопленого житла, то значить і біди, що підстерігають вас, незабаром відступлять.

Зачерпивание води звідки-небудь і промоклі ноги сняться до неприємностей і хвороб, а також віщують вам біди і турботи.

Пити чисту, прозору воду – до позитивних змін у долі се стало ся надіям. Брудна вода, яку ви п’єте – до хвороби.

Бризки води, що потрапляють на вашу думку, означають взаємну любовну пристрасть.

До чого сниться багато води

Величезна кількість прозорої спокійної води означає спокій і достаток після тривалих і важких життєвих потрясінь.

Вночі в одному потоці з бурхливими водами розбушувалася річки може бути ознакою важкого захворювання або перешкод у важливому для вас справі. Якщо уві сні ви побачили людей, яких відносить бурхливий перебіг, то це може передвіщати небезпечну, безнадійну ситуацію і важкі втрати.

Побачити вулиці міста або населеного пункту, затоплені величезною кількістю вируючої води – до можливої катастрофи, яка може спричинити багато нещасть і негативних подій.

Повінь знаменує собою настання різних несприятливих подій, а також зміну сексуального партнера або інтимного способу життя. Якщо вам приснилося, що ви оточені чистою водою, то попереду вас чекають розкіш і багатство.

Вода, підкрадається до ваших ніг, обіцяє неприємності в питаннях операцій з нерухомістю, можливість її втрати або обману, що тягне її втрату.

Сонник — каламутна або прозора вода у сні

До чого сниться вода каламутна або прозора? Чиста, прозора вода віщує очікувані сприятливі зміни, духовне очищення і поліпшення самопочуття.

Випити уві сні чисту воду означає виконання самих затаєних бажань і мрій. Изотерические і французькі сонники трактують, побачений у сні воду, як свідчення, що передвіщає успіх і позитивні емоції, а також тверду надію на швидке одужання.

Про початок нових романтичних стосунків зі щасливим кінцем буде говорити сновидіння, в якому ви опиняєтеся окропленими чистою водою.

Чиста вода, зверху на вас що проливається, повинна обіцяти, що чекають вас незабаром, почесті і славу. Вино, розбавляють водою, повинно принести розчарування і обман.

Брудні і каламутні води все сонники пов’язують з попередженнями про які загрожують вам небезпеки та активізації діяльності недругів. Такі води також віщують погіршення вашого самопочуття і неприємні події.

Сон впасти у воду, тонуть у воді, ходити по воді — що це значить?

Падіння у воду означає нездійсненність ваших надій і бажань, несприятливий результат поточних справ, якими зайняті ваші помисли. Падіння в брудну воду знаменує собою вчинення безлічі помилок і непродуманих вчинків, які ще довгий час будуть впливати на ваше життя.

Падіння у воду якогось великого водоймища уві сні, означає серйозну і довгу хворобу, якщо незабаром після сновидіння ви захворієте в дійсності. Отримання несподіваних приємних звісток чекає на вас, якщо уві сні ви падали в колодязь з водою.

Тонути у воді означає можливість отримання травми, нещасного випадку або втрату власності. У разі благополучного порятунку, вас чекає просування по кар’єрних сходах, шану і повагу оточуючих.

Ходити по воді сниться до здійснення ваших бажань. Чим більше води знаходиться під вашими ногами під час ходіння по воді, тим більше перешкод ви зустрінете на шляху до мети. Так, якщо уві сні ви проходите по невеликого струмочка, то бажання збудуться незабаром. А якщо ви йдете вбрід по річці, то, тільки подолавши чимало перешкод, ви зможете здійснити свою мрію.

Перехід через неспокійну, вируючу річку сниться до непростих проблем і перепон, які треба вирішити і здолати на шляху до заповітної мети.

Якщо уві сні ви прийшли на допомогу потопаючому людині, то вас чекає або заслужене щастя, або можливість допомогти одному в просуванні по службі.

Дівчину, яка побачила уві сні потопаючого коханого, чекають розчарування і неприємності. Якщо сниться, що тоне ваш недруг, то для вас це гарний сон, що передвіщає радість або торжество.

Якщо вам дуже часто сниться, що ви тонете, то треба задуматися про навислу над вами небезпекою, результатом якої може стати крах надій і ділових відносин у бізнесі.

До чого сниться вода — відро, річка, озеро або море

Якщо уві сні ви черпали відром чисту воду, то чекайте значного фінансового надходження і зміцнення матеріального становища. Вода, яку ви набрали у відро власноруч, каже, що вас супроводжує удача в повсякденних справах, яку ви залучаєте своїми руками, своєю могутністю.

Чим повніше наповненість відра, тим більше щастя воно обіцяє. При цьому, ступінь тяжкості цього відра, випробовуване уві сні, буде заходом для ваших зусиль. Тобто чим важче відро, тим більше зусиль треба докласти для здійснення задуманого.

Непоказне, іржаве або протікає відро сигналізує про те, що неприємності і нестійкість вашого матеріального становища відбувається з вашої вини. Тому необхідно змінити чи спосіб життя або власну поведінку, щоб прийти до позитивного результату.

Якщо уві сні вам хтось подав повне відро, то чекайте несподівану допомогу у кримінальних справах завдяки якійсь людині.

Побачити уві сні спокійну, невелику річку – до сприятливого повороту подій, предвещающему успіх у всіх починаннях. Каламутна, пересихаюча або брудна річка принесе насправді тимчасові печалі і клопоти, можливе розчарування.

Повноводна, не несе небезпеки річка може означати просування по службі, успіхи в кар’єрі. Струмок, що впадає в річку чи море, символізує порятунок від пасток недоброзичливців.

Спокійне і чисте море, за якими ви спостерігаєте з берега, може означати розмірене життя, без особливих турбот і потрясінь. Плисти по спокійному морю – до охолодження у взаєминах з друзями і близькими.

Спостереження за бурхливим морем обіцяє неприємності. Плавання в такому морі уві сні, зазвичай відображає стан вашому житті, насиченому подіями, у яких нелегко розібратися.

Бачити або плисти в човні по чистим, спокійним водам озера означає приємну, безтурботне життя в багатстві і щастя. Дивитися на озеро з брудною водою –до бідності і приниженням, а плисти за таким озера, береги якого покриті голими камінням і сухими деревами – до неможливості здійснення запланованих справ.

До чого сниться блакитна, чорна вода?

Чиста вода блакитного кольору говорить про благополуччя в справах і, можливо, певною емоційною ненасиченості життя, що виникає в умовах матеріального достатку і відсутності бажань, що стимулюють життєві сили. Можливо, вам варто задуматися над тим, щоб внести в свою повсякденність трохи авантюризму і романтики.

Чорна вода є свідченням внутрішньої депресії, похмурих думок і прихованого негативу, які заважають плідній діяльності. Тому, проаналізувавши власні думки і почуття, необхідно прийти до переосмислення того, що відбувається і налаштування на позитивний лад.

Сонник — вода на підлозі, на стелі.

Якщо вода залила підлогу і повністю її рівень все підвищується, то витлумачити такий сон можна, як майбутню боротьбу з неприємностями і бідами. Якщо потік її занадто сильний, то попереду у вас серйозні проблеми.

Вода, повільно прибуває з-під підлоги, сигналізує про появу у вашому житті недругів, чиї підступи доставлять вам певні незручності, уникнути яких ви не зможете.

Вода в чужій квартирі на підлозі – до отримання спадщини і хорошого здоров’я. Чиста вода, weeping зі стелі на підлогу, по якій ви ходите – до швидкого здійснення задуманого.

Вода, що тече зі стелі, означає, що в недалекому майбутньому на вас чекають численні турботи і клопоти. Причому, чим більше потік поточної води, тим більше з’явиться невідкладних справ. Крім того, цей же сон деякі тлумачать як свідчення вашої безкомпромісності.

Тому, щоб уникнути конфліктних ситуацій, вам слід намагатися будувати взаємини з оточуючими більш гнучко, прислухаючись до їх думки.

До чого сниться вода?

Правильне тлумачення сновидінь залежить від найдрібніших деталей, тому, думаючи над тим, до чого сниться вода, дуже важливо пригадати все, що вам приснилося. Ретельно проаналізувавши несвідомі образи, ви можете спробувати зробити власні висновки з побаченого.

Сни можуть стати невичерпним джерелом інформації і повноцінним керівництвом до дії, якщо навчитися їх розшифровувати.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться вагітність подруги? Сонник — вагітність подруги

Зміст: Вагітна подруга у сні — до чого це? Сонник Мененгетти — до чого сниться вагітна подруга? Вагітність подруги уві сні — езотеричний сонник Сонник Цвєткова До чого сниться вагітність…

До чого сниться брудна вода? Сонник — брудна, каламутна вода

Зміст: Брудна вода у сні – тлумачення по соннику Міллера До чого сниться брудна вода — по соннику Ванги Приснилася брудна вода – тлумачення по соннику Цвєткова Сонник Хассе –…

До чого сниться вагітність дівчини? Сонник — вагітність дівчини

Зміст: Вагітність дівчини — сонник Міллера Сонник Фрейда До чого сниться вагітність дівчини по соннику Лоффа Сонник Цвєткова Жіночий сонник, що означає побачити уві сні вагітну дівчину? Італійський сонник Вагітність…