Тільки для справжніх пані!

До чого сниться власне весілля? Сонник — своє весілля у сні

До чого сниться власне весілля? Сонник - своє весілля у сні

Зміст:

До чого сниться власне весілля? Сон, у якому ви бачите своє весілля, як правило, сниться до серйозних змін, неприємностей або хвороб. У більшості сонників власна весілля оцінюється як не дуже хороший знак.

Хоча, з іншого боку, великий вплив на можливий хід подальших подій можуть зіграти нюанси, наприклад, який ви бачили загальну обстановку, яким був ваш майбутній чоловік, у що були одягнені саме ви. Давайте розглянемо деякі варіанти інтерпретації побачених у сні подій.

До чого сниться власна весілля по соннику Фрейда

В цьому соннику передбачається, що якийсь близька людина готує вам великий і неоднозначний сюрприз. Вам бажано спробувати розгадати його суть, тоді подія не зможе вразити вас, як грім серед ясного неба.

Попереджений – значить озброєний. Якщо вдасться розгадати суть майбутньої події, можна буде звести нанівець або хоча б до мінімуму наслідки від майбутньої події. Це в тому випадку, якщо сюрприз готується негативний.

Якщо ж ви точно визначте, що майбутні зміни не несуть з собою загрози, то і хвилюватися не про що. У будь-якому випадку, до розгадки слід поставитися спокійно, без зайвих переживань.

Нумерологічний сонник Піфагора

Цей сонник не дає однозначної відповіді на те, добре чи не дуже бачити уві сні власне весілля, а ставить результат приснившегося в залежність від додаткових обставин.

Наприклад, якщо уві сні не були присутні якісь складнощі або засмучення, значить, у житті складний період триватиме не більше тижня. Якщо ж у сні виникла складна ситуація, в житті варто очікувати змін далеко не в кращу сторону, і їх початок станеться не раніше, ніж через 19 днів.

Коли вам сниться весілля, і вас мучить те обставина, що ніяк не настає шлюбна ніч, варто очікувати наклепу з невідомої сторони.

Щоб гідно відобразити обвинувачення, необхідно перебрати в голові всі можливі неприємні ситуації навколо вас, які виникали раніше, а також не пропускати без уваги нові неординарні факти, як наприклад: вбивства, злодійство, зради та інше. В кожному випадку бажано вчасно знайти виправдовують вас нюанси, тоді помилкове звинувачення стане просто неможливим.

Сонник Лонго — власна весілля у сні

Цей сонник уточнює, в якому становищі перебувають люди, які побачили своє весілля. Якщо сон приснився неодруженому хлопцю або дівчині, значить він просто є проявом нормального бажання подружжя. У разі, якщо власна весілля сниться чоловікові або дружині, швидше за все, це означає зміну відносин між ними найближчим часом, нового витка сімейного життя.

До чого сниться своя ж весілля — сонник Ванги

Ця болгарська провидиця вважала: власна весілля сниться до того, що незабаром доведеться приймати важке життєве рішення, від якого, без перебільшення, залежатиме вся подальша життя.

До чого сниться власна весілля — тлумачення Езопа

Аналогічно міркував і Езоп. Однак він висловлював свою точку зору з цього приводу про подальші зміни в житті людини, які можуть бути не обов’язково негативними. Такий сон може означати початок позитивних змін.

Сонник власна весілля: нюанси роблять погоду

Одна і та ж ситуація – власна весілля, може бути обрамлені абсолютно різними умовами, які, в кінцевому підсумку, можуть цілком змінити сенс всіх предвещаемих подій.

Так, раніше сон, в якому дівчина бачила себе у вінчальній сукні, обіцяв їй різні біди. Сьогодні цілком закономірно це вважається сприятливим знаком.

Інша справа – бачити себе виходить заміж за старого, хворого людини. У такому випадку варто очікувати або розладу з коханою людиною або укладення дуже нетривкого союзу, який може принести одні розчарування.

Бачити на власному весіллі гостя в чорному одязі або халамидника – до серйозної хвороби. Якщо людина хворіє, значить, хвороба можливо ускладниться. Але не все так сумно. Якщо уві сні на весіллі ви бачите тільки радісні обличчя, а самі відчуваєте підйом сил, значить і в житті все складеться якнайкраще.

У будь-якому разі, тільки від вас і вашого настрою залежить, пускати в своє життя негативні події або ні. Якщо ви твердо вирішили бути щасливою людиною, майже завжди це вам вдасться. Але і прислухатися до прогнозів ніколи не завадить.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться народження дівчинки? Сонник народження дівчинки у сні

Зміст: До чого сниться народження дівчинки по соннику Лофа Сон народження дівчинки — тлумачення по соннику Мандрівника Що означає народження дівчинки по соннику Міллера Французький сонник — народження дівчинки у…

До чого сниться пожежа у будинку? Сонник — пожежа у будинку уві сні

Зміст: До чого сниться пожежа у будинку по соннику Ванги Трактування пожежі в будинку по соннику Міллера Пожежа в будинку по соннику Фрейда Тлумачення пожежі сонником Нострадамуса Пожежа уві сні…

До чого сниться біла миша? Сонник — білі миші уві сні

Зміст: Білі миші по соннику Ванги Сонник Міллера до чого сниться біла миша До чого сняться білі миші – по Фрейду Білі миші уві сні по соннику Нострадамуса Білі миші…