Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вино, сонник – вино уві сні

До чого сниться вино, сонник – вино уві сні

Зміст:

Будь-яке вино уві сні є символом легковажності і необдуманности. Найчастіше бачення вказують на необачні вчинки і поведінку, яка не доведе до добра. Однак кінцеве тлумачення образу залежить від ряду додаткових факторів.

Вино уві сні по Міллеру

Якщо уві сні вам трапилося пити вино, то наяву буде радість і міцні відносини з друзями. Для незаміжньої жінки це вірна ознака, що вона вийде заміж за гідного і щедрого чоловіка.

Бачити уві сні багато бочок, повних вина – до багатства і розкоші. Якщо ж довелося розливати напій по пляшках, то буде подорож в незнайоме місце, задоволення і всякі розваги.

Приснилося, що ви розбили пляшку з вином? Пристрасть і любовні почуття захлиснуть з головою. А ось розлити вино уві сні – добре. Це ознака того, що ви отримаєте щедру винагороду за добре виконану роботу.

Думка пана Фрейда

Фрейд вважає, що пити уві сні вино – до вчинку, який ви зробите напідпитку. Якщо сон приснився чоловікові, то він прагне до гармонії у відносинах, для жінок це знак експериментів в любові.

Винна пляшка символізує секс і вагітність. Якщо приснилося, що вам наливають вино в келих, то хтось проявляє інтерес до вашої персони. Якщо ви особисто разливаете напій по келихах, то не проти завести коханця.

Що значить вино по соннику Езопа

Потрапити уві сні у винний льох, заставлений повними діжечками або пляшками – до напруженої роботи. Якщо довелося купувати дороге колекційне винце, то трапиться момент для приємного відпочинку. Для чоловіка це знак того, що він познайомиться із заможною пані.

Напитися вина і бути п’яним у мріях означає, що настає неминуче з’ясування відносин, сварка, суперечка, можливо, бійка. Якщо в ночі вам вдалося побувати на пишне застілля з річками вина, то в реалі укладіть угоду або вигідний контракт.

Приснилося, що ви пили винце за чужий рахунок? Постарайтеся оплатити рахунки і кредити, особливо старі, інакше будуть неприємності. Самому робити виноградний напій означає, що ви готові до будь-яких труднощів, щоб домогтися свого.

Розшифровка по соннику Нострадамуса

Вино, за Нострадамусом, є символом процвітання і пороку, благополуччя і неприємностей з власної вини, мирного життя і протистояння. Все залежить від особливостей бачення.

Так вино на столі поруч із зброєю попереджає, що захистить від бід гостинність. Якщо на ваших очах когось отруїли вином, то саме ця людина принесе вам удачу. Бачити старовинні амфори з хмільним напоєм – означає, що потрібно вирішити якусь проблему, яка на час займе всі ваші думки. Причому пов’язана вона буде з минулим.

Приснилася широка річка з вином? Влітку настане найбільш сприятливий період для комерції і підприємництва. А ось пити уві сні з золотого кубка – недобре. Це вказівка на те, що ви живете в світі ілюзій. Проливати напій на одяг – до необдуманному рішення, яке призведе до погіршення відносин з тим, від кого залежить ваше благополуччя.

Сталося тонути у вині? Ви будете змушені жити в повній самоті. Якщо ж у сні вас пригощають хмільним напоєм, то наяву не базікайте і не будьте відвертий навіть з самими близькими.

Сонник XXI століття – що означає вино уві сні

Приснилося, що ви бачили дубові бочки з вином? В майбутньому будете багаті і забезпечені. Дівчатам подібне бачення гарантує успішне заміжжя. Однак це ж сон попереджає, що ви можете стати жертвою пліток.

Біле вино символ успіху і нових ідей, червоне сниться до веселощів, а молоде попереджає, що потрібно стримувати свої пристрасні пориви. Довелося дегустувати виноградну настоянку? Будуть гості і гучне застілля. А ось пити кагор, тим більше в самоті – до докорів совісті, роздумів і печалі.

Трактування Англійської сонника

Якщо уві сні сталося пити вино, то в дійсності буде здоров’я, довге життя і благополуччя. Якщо ви насолоджувалися напоєм в компанії, то настає якесь урочисте подія, можливо, весілля.

Солодке вино обіцяє неодруженому чоловікові шлюб з коханою, одруженому – порозуміння з власними дітьми, а торговець може розраховувати на прибуткові операції і успішну торгівлю.

Якщо ж в дійсності у вас важка смуга, наповнене смутком і переживаннями, то сонник обіцяє, що скоро все закінчиться і настануть щасливі часи.

Пити вино уві сні – до чого сниться

Якщо ви п’єте уві сні вино (будь-яке) в компанії, то в реальності можете бути впевнені, що у вас є надійні друзі. Напиватися у самоті означає, що ви випробуєте відчуття провини. Якщо вас пригощають, то неодмінно в чому–то звинуватять, якщо ж ви відмовилися пити, то зумієте виплутатися з неприємної ситуації.

Приснилося, що ви пили багато вина й не п’яніли? Ви занадто високо себе мніть, а оточуючі не сприймають вас. Іноді пригубити вино уві сні – знак того, що належить побувати на похоронах знайомого людини. Але в такому разі в баченні (або низці) повинні бути присутніми додаткові деталі, що вказують на це.

До чого сниться вино домашнє

Якщо уві сні ви виявилися в підвалі, заставленому ємностями з домашнім вином, то насправді відчуєте задоволення і насолоду. Кисла домашня наливка знаменує важкий життєвий етап.

Дуже міцне означає, що ви заробляєте не чесним шляхом. Якщо ж у сні довелося розбавляти міцний напій водою, то багатство принесе жінка або ви зміните джерело доходу на більш чесний.

Самому давити виноград для домашнього вина означає, що ви здолаєте недоброзичливців завзятістю і непідкупністю. Робити уві сні домашню наливку – до втілення мети завдяки працьовитості і організованості.

До чого сниться вино червоне

Червоне вино уві сні персоніфікує все, що пов’язано з любов’ю, успіхом і дружбою. Напій яскраво-червоного кольору віщує прогулянку за місто, а молоде винце попереджає, що надмірний прояв пристрасті призведе до деградації.

Приснилося, що ви насолоджувалися червоним вином? В реалі ваше життя буде безтурботним і повною. Якщо ж ви випадково розбили пляшку з ним, то настають переживання через злісного обмови.

До чого сниться вино біле

Біле вино найчастіше знаменує духовну силу і натхнення. Бачити його – до блискучим ідеям, грандіозного успіху і удачі в справах.

Якщо уві сні ви відкривали шампанське, то чекайте сюрпризу або як мінімум приємної звістки. Сталося облитися їм? Бажане здійсниться несподівано. Чути звук відкриваються пробок – до обману людей, яким ви довіряли.

Біле яблучне вино уві сні попереджає, що ви досягнете успіху, якщо не будете витрачати сили на дрібниці. Приснилося, що яблучний сидр виявився кислим? Потрапите під поганий вплив. Якщо ж солодким і приємним, то пізнаєте неземне задоволення.

До чого сниться вино в пляшці

Багато пляшок з вином – до розкішного життя, яку забезпечать інші. Іноді це вказівка на підвищення посади, укладання ділових зв’язків, прибуток.

Дуже важливо запам’ятати наскільки повною була пляшка. Від цього залежить період подальшого благополуччя і успіху. Повна пляшка обіцяє розваги і везіння, напівпорожня – тривоги і переживання.

Якщо ж у пляшці напою залишилося на денці, то готуйтеся до змін. Однак пластикова пляшка навіть повна знаменує життя порожню і нудну.

До чого сниться вино в келиху

Самому розливати вино у келихи – до підвищення заробітку, укладання контрактів і корисних знайомств. Темно–червоний напій – до пристрасті, білий – пізнання, блідо–рожеве вино в бокалі – символ обману, підступної пастки, інтриг.

Якщо вино в келиху прозоре, то найближчим часом все буде добре, якщо вона мутна, то підніміть застуду. Пити з келиха потроху – до розсудливості, розумного підходу, прямо з пляшки – до необдуманих вчинків.

До чого сниться вино жінці, дівчині, чоловікові

Якщо дівчина п’є уві сні вино в міру, то вийде заміж за багатого і благородної людини. Якщо напивається до пьяну, то зробить порочить честь вчинок.

Смачне вино обіцяє жінці гідного коханця, кисле – проблеми в сімейному житті. Неодруженому чоловікові хороше дороге вино уві сні обіцяє, що він знайде свою половинку. Тим, хто вже перебуває у шлюбі – гарантовані гармонійні стосунки з дружиною.

Всім без винятку смачний напій обіцяє здоров’я і процвітання, поганий, прогірклий або кислий – проблеми, загальне погіршення справ.

До чого сниться купувати вино

Приснилося, що ви купили колекційне вино? Між справами з’явиться просвіт, який ви зможете присвятити довгоочікуваного відпочинку. Крім того, це вказівка на знайомство з багатою дамою.

Якщо уві сні ви купили гарну пляшку вина в дорогому магазині, то скоро зустрінете ідеального для себе партнера. Для тих, хто вже перебуває у зв’язку це знак повної ідилії і гармонії.

Купівля дешевого напою сумнівної якості попереджає. Що ви самі заганяєте себе в кут ницими бажаннями і недалекоглядними вчинками. Продавати вино уві сні означає, що несприятлива смуга незабаром завершиться.

Вино уві сні – конкретні розшифровки

Інтерпретувати вино уві сні найкраще з точки зору поточних обставин. Бізнесменам воно обіцяє удачу в угодах, пустим обивателям – розваги, закоханим – гармонійний союз і т. д. Але саме конкретні деталі допоможуть скласти більш повну картину.

Якщо уві сні ви випадково розбили пляшку з вином, то найближчим часом необхідно тримати під контролем свою поведінку і емоції. Якщо ж ви зробили це навмисно, то ризикуєте допустити помилку в розрахунках і залишитися ні з чим.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ліс. Сонник – ліс уві сні

Зміст: Ліс – на думку Міллера сонника Сонник подружжя Зими – що означає ліс Як тлумачити ліс по соннику Д. Лоффа Інтерпретація Деніз Лінн До чого сниться заблукати в лісі…

До чого сниться бійка. Сонник – бійка у сні

Зміст: Бійка у сні по снотолкователю Міллера Трактування сонника чаклунки Медеї Інтерпретація Фрейда Приснилася бійка – по соннику Езопа Трактування сонника подружжя Зими Бійка у сні – думка сонника Білого…

До чого сниться полювання. Сонник – полювання уві сні

Зміст: Інтерпретація Міллера Розшифровка по Фрейду Приснилася полювання за Вангу Полювання за сонником подружжя Зими Сонник білого мага – до чого сниться полювання До чого сниться полювання на птахів, качок,…