Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вікно?

До чого сниться вікно?

Зміст:

Наші сни – це джерело невичерпної інформації. Існує безліч різних сонників, значення снів у яких суперечать один одному, то збігаються. Не можна розглядати окремо взятий елемент зі сну й тлумачити тільки його. Потрібно проаналізувати весь сон і події, що передували йому і тільки після цього починати його розгадувати.

До чого сниться вікно відкрите, закрите

Якщо вам приснилося вікно – це віщує можливість зазирнути в майбутнє, пригадати минуле. Але значення змінюється в залежності від того що ви робили з вікном або від того як воно виглядало.

Закрите вікно у сні означає повну безпеку. Вас не потурбують ніякі біди і нещастя. Але і вперед ви не просунетеся. Відкрите ж говорить про те, що хтось або щось намагається проникнути і порушити ваш життєвий уклад. У той же час, якщо вам сниться, що ви самі різко распахиваете вікно, це до несподіваного приходу або приїзду в ваш будинок хороших і приємних родичів або друзів.

Намагаєтеся відкрити у сні вікно, щоб подихати свіжим повітрям і позбавитися від задухи – вам дуже терміново потрібно позбавитися від негативного впливу з боку. Можливо, вам намагаються нав’язати неправильні ідеї і правила.

Уві сні розбити вікно розбите

Якщо уві сні ви Розбили вікно – до неприємностей, до величезної кількості проблем, в основному в сфері інтимних справ, які вирішуватися не скоро. Просто розбиті вікна (не вами) — на вас будуть падати підозри в зраді і зраді, ви будете схильні душевної туги, зневіри, хвороби.

Але так само розбите вікно може символізувати майбутню вам важку і кропітку роботу, отбирающую багато сил і часу, але розпочатий проект успішно завершиться за допомогою плідної співпраці.

Приснилося чисте, брудне вікно

Брудні вікна знятися до розчарування, до порушення планів, неосуществлению бажань. Якщо ви дивитеся в брудне вікно – втрата контролю над ситуацією, не можливість знайти правильне рішення проблем. Також це може означати, що ви бачите в поганому світлі, негативно ставитеся до оточуючих.

Чисте ж вікно – до легкого вирішення сімейних негараздів і проблем в особистому житті. Якщо уві сні ви отмиваете вікно від бруду, це означає успіх і благополуччя, вирішення проблем на роботі і в особистому житті.

Пейзаж за вікном уві сні

Якщо за вікном ви бачите ворожу ситуацію і знаходитеся по той бік вікна, це не означає нічого доброго, ви будете втягнуті в якусь погану ситуацію, виявите, що вас обдурили.

Якщо ж за вікном гарний віД – що то гарне, прекрасне, добре знаходиться поруч з вами, але ви не можете це побачити, так як є якась перешкода.

Якщо ви заглядаєте в чужі гкнА, проходячи повз – символ неповаги до вас, незабаром вам має невдача у справах.

Інші тлумачення

Бачите себе таким, що сидить на вікні – ви багато заздрите і незабаром станете жертвою своєї заздрості.

Якщо ви уві сні спостерігаєте, як встановлюють пластикові вікна, то це до вирішення ваших проблем. Якщо ж ви приймаєте участь в установці вікон комусь із близьких та друзів потрібна ваша допомога.

Прийміть запобіжні заходи, якщо вам сниться, що ви вставляєте скло у вікно. Тим більше, якщо ви порізалися про нього. У цьому випадку обережним треба бути з родичами.

Світло у вікні означає, що незабаром ви зустрінетеся з людиною, яку давно не бачили, і ця зустріч принесе вам радість.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться весільну сукню?

Зміст: Тлумачення по соннику Фрейда Розшифровка від сонника Міллера Значення за іншим сонникам Весільна сукня приміряти, шити Весільна сукня брудне, чорне, червоне Весільна сукня у сні будь-яку з жінок може…

До чого сниться вогонь? Дізнайтеся найбільш повне тлумачення вогню уві сні

Зміст: Загальне тлумачення До чого сниться вогонь Приснився вогонь До чого сниться вогонь? Цим питанням задаються дуже багато, так як він дуже часто нам в сновидіннях. Давайте розшифруємо сновидіння про…

До чого сниться щур? Що означає, бачити щура у сні

Зміст: Загальна розшифровка До чого сниться білий пацюк? До чого сниться чорний щур? До чого сниться щур кусає? Досить часто багатьом людям сняться сюжети, які дуже складно пояснити, не вдаючись…