Тільки для справжніх пані!

До чого сниться війна? Сонник — війна у сні

До чого сниться війна? Сонник - війна у сні

Зміст:

Що таять наші сни? Які знаки подають? Які алегорії і символи народжує наша підсвідомість, намагаючись запобігти й уберегти? Від чого? Тлумачення сновидінь – річ багато в чому суб’єктивна, залежить від багатьох обставин.

Варто подивитися розшифровку свого сну у кількох книгах, зіставити і тільки потім зробити висновки і прогнози. Особливо необхідно звертати увагу на часто повторювані або сни про негативні, трагічні події.

Одне з таких сновидінь – війна. Присутність цього символу в снах відображає внутрішнє нервове напруження або невирішене гострий конфлікт. Напередодні якихось подій вона сниться? Розглянемо, як пояснюють це різні сонники.

До чого сниться війна – сонник Міллера

На думку Міллера, сон про війну означає складне становище справ у людини або його сім’ї, чвари між рідними і безлад у домі. Можливо, зріють приховані конфлікти або загостряться вже існуючі сімейні сварки.

Військова поразка своєї країни – майбутні в недалекому майбутньому державні політичні або економічні негаразди, які безпосередньо торкнуться бачила сон.

Війна – сонник Ванги

Мудра провидиця також вважала, що побачити уві сні війну – дуже погана ознака. Обіцяє воно голод, тяжкі часи не тільки для родини, але й для рідних місць людини. Смерть молодих людей, негаразди для дорослих і дітей – ось що означає сон. Найгірше побачити себе бере участь у боях – біди точно торкнуться самих близьких.

Перемога у війні означає подолання труднощів з невеликими втратами, а втеча чи поразка – велике власне горе. Чим сприятливіші результат боїв, тим вище ймовірність, що скоро вирішаться проблеми і не завдають відчутної шкоди.

До чого сниться війна за сонником Хассе

Міс Хассе, відома жінка-медіум у дореволюційній Росії залишила книгу про наукове тлумачення снів, яка була дуже популярною в смутні часи початку XX століття. Війна і тут віщує швидкі проблеми у справах, суперництво на службі (в сучасному варіанті – на роботі), майбутню велику неприємність.

Окремо автор виділила сни про битвах і боях. Їх успішне завершення символізує одужання від довгої хвороби, перемогу на любовному і діловому терені, нове прибуткове підприємство і розгромна поразка злостивців. А розібратися, що ж снилося – війна або битва, доведеться самому.

Війна – сонник Лонго

Перемога у війні в реальному житті віщує пожвавлення притихшего сімейного справи, взаєморозуміння і мир в домі. Поразка – до прийдешніх стихійним лихам і гонінням. Літнім і хворим війна віщує відновлення хвороб. Бачив, як війська відправляються на фронт, чекають хаос і розгубленість в особистих справах і на роботі.

До чого сниться війна в англійській і французькій сонники

Війну обидва сонника трактують абсолютно протилежним чином. В англійській це пророкування про несприятливих життєвих колізіях, порушення сімейного спокою. У справах можливі серйозні підступи суперників або заздрісників, які зможуть завдати відчутної шкоди і похитнути фінансову стабільність. Ймовірно зниження фізичного самопочуття. Французи, навпаки, впевнені, що війна у сні – це мир, достаток і благополуччя в реальному житті.

До чого сниться війна за езотеричного соннику

Війна в цьому толкователе – проблеми і конфлікти в робочому колективі сновидця. Події будуть розвиватися за тією ж схемою, що й уві сні. Вбили, забрали в полон – у реальній ситуації означає поразку. Сховалися або втекли уві сні – настане тимчасове затухання конфлікту. Перемога над ворогом у сні – тріумф і в реальності.

Війна – сонник Менегетті

Війна в джерелі показує на прояв агресії навколишнього світу по відношенню до людини. Це дзеркальне відображення його невірних вчинків, що проявилися вже на кармічному рівні. При цьому людина зазвичай сприймає ситуацію як позитивну, але сон недвозначно сигналізує про прихованої небезпеки.

Війна в сонник Нострадамуса

Якщо сновидець зазнав поразки – варто чекати гучного скандалу, якщо втік з поля битви, то його чекає величезне щастя. Війна проти царя обіцяє достаток благ, розкіш і спокійне життя країни. Початок війни – зміни в самому найближчому майбутньому.

До чого сниться війна дівчині, жінці, парубку або чоловікові

Дівчині бачити уві сні війну – зустріти в найближчому майбутньому військового, який відіграє важливу роль в її житті. Проводжати в бій коханого – стати жертвою неприємних рис його характеру. Почути постріл – в самому незабаром закохатися.

Жінці побачити війну у сні – до ймовірності народження гарного хлопчика, навіть якщо вона і не підозрює про свою вагітність, то скоро отримає підтвердження.

Загинути чоловікові на війні – до сумних подій і небезпеки на дорозі. Побачити війну по телевізору або почути про неї – в реальності особисто постраждати від сварки.

Хлопцеві сниться війна – до невдач на любовному фронті і частих сварок з дівчиною.

До чого сниться воювати на війні

Воювати чоловікові у сні – незабаром трапиться вигідну справу або робота, у всіх сферах покращиться життя. Командувати армією або полком – зуміти заявити всім навколо про власні приховані можливості.

Солдатам воювати у сні – до швидкого тривалого походу.

Жінкам воювати у сні – відчути серйозні перешкоди практично у всіх справах. Влаштувати обстріл – знаменує пробудження чи посилення фізичної пристрасті. Отримати поранення – стати жертвою нечесної любовної інтрижки.

До чого сниться війна стрілянина

Самому стріляти на війні – чіткий знак майбутнього швидкого успіху. Чути гучні постріли – дізнатися приголомшливу новину про когось близького. Часта сильна стрілянина, попадання під обстріл – в реальності складеться неймовірно важка обстановка, з якої неможливо вийти без втрат.

Влаштувати обстріл з гармат або великого зброї – ситуація, що склалася потребує максимальної мобілізації всіх сил. Отримати поранення на війні через стрільби – стати жертвою непорядної гри або підступних суперників.

Всього п’ята частина снів спирається на реальні події. В більшості своїй сновидіння символічні, але правдиві. Все, що зуміли розшифрувати значення цих іносказань, зустрічають набагато менше проблем на своєму життєвому шляху.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться армія? Сонник — армія уві сні

Зміст: До чого сниться армія по соннику Міллера Армія — сонник Ванги До чого сниться армія по соннику Нострадамуса До чого сниться армія по соннику Смурова До чого сниться про…

До чого сниться шампунь? Сонник — шампунь уві сні

Зміст: До чого сниться шампунь — сонник Міллера Шампунь уві сні — сонник Ванги Що значить приснилася шампунь уві сні — Фрейд До чого сниться шампунь — Східний сонник Сучасний…

До чого сниться митися? Сонник — митися у сні

Зміст: До чого сниться митися – значення по соннику Міллера Значення сну митися в сонник Ванги До чого сниться митися – сонник Цвєткова Митися уві сні – тлумачення по соннику…