Тільки для справжніх пані!

До чого сниться весільну сукню?

До чого сниться весільну сукню?

Зміст:

Весільна сукня у сні будь-яку з жінок може сильно спантеличити. Адже сукня нареченої – річ тендітна, надягати яку кожна дівчина мріє тільки один раз у своєму житті… Що ж може означати сон, в якому присутній білий весільний наряд? Давайте почитаємо сонники.

Тлумачення по соннику Фрейда

Звернімося для початку до соннику батька психоаналізу – популярного психолога минулого Зиґмунда Фрейда, який бачив у різних снах символи душевних переживань людини.

За Фрейдом весільні сукні є символ жіночого оголеного тіла. А значить, якщо уві сні жінка показує іншим свою весільну сукню, то наяву вона пишається своїм красивим нагим тілом.

Якщо розглядає сукню у відображенні дзеркала – це символ її прагнення до самозадоволення. А ось смятое весільну сукню, а також сукню, укладене в шифоньєр (валіза) або зняте – символ розчарування в сімейному житті, а також сексуальної незадоволеності.

Розшифровка від сонника Міллера

Ще один сонник, перевірений більш ніж століттям, — сонник американського психолога Густава Хиндмана Міллера. Розумний і допитливий, він дуже серйозно цікавився психікою людини і вважав, що люди отримують через сни зашифровану інформацію про події минулих, теперішніх і тих, що наближаються.

Тобто сплячі бачать свого роду підказки через ті чи інші асоціації. Так от, якщо такий підказкою стало весільну сукню, то це може означати ваше швидке участь в якихось громадських (і приємних!) роботах і — знайомство на цих роботах з новими друзями. Однак, якщо весільну сукню приснилося забрудненим, в безладді, то по Міллеру це – до втрати близьких відносин з людиною, якого ви обожнюєте.

Значення за іншим сонникам

За сонником закоханих, весільну сукню у сні – не просто до нових знайомих, а до зустрічі з новим шанувальником.

Згідно тлумаченням в інших сонники, різні сни з весільним платтям можуть мати наступні значення.

Приснилися себе у весільній сукні? В житті чекають кардинальні зміни. Або – щось змусить вас виконувати чужу роботу, але вона виявиться вам до вподоби і (знову ж таки) принесе нові знайомства.

Приміряєте весільний наряд – до роботи, яка не тільки принесе задоволення, але також і принесе додатковий дохід.

Весільна сукня приміряти, шити

Приміряти вбрання нареченої, якщо і справді вступаєте в шлюб, — значить, ви занадто стурбовані чекають вас подіями. Вони напевно відбудуться. В іншому випадку – бути вам громадським діячем.

Шити, прикрашати або вишивати весільну сукню – ваші плани, бути може, не здійсняться, не варто обдумувати передчасно подробиці. Або: шити весільну сукню у сні – означає, чекаєте хороші новини.

Весільна сукня брудне, чорне, червоне

Рване або пошарпане весільну сукню сниться до розриву відносин з близькою людиною. Якщо уві сні весільне плаття на очах чорніє або стає брудним – можливі неприємності, хворобу.

Побачили себе уві сні у червоного кольору весільній сукні – мрієте про більш яскравих сексуальних враження зі своїм обранцем. Не варто соромитися та приховувати цих бажань від нього. А якщо у весільній сукні вам приснилася ваша дочка в родині чекають радісні події.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться вогонь? Дізнайтеся найбільш повне тлумачення вогню уві сні

Зміст: Загальне тлумачення До чого сниться вогонь Приснився вогонь До чого сниться вогонь? Цим питанням задаються дуже багато, так як він дуже часто нам в сновидіннях. Давайте розшифруємо сновидіння про…

До чого сниться щур? Що означає, бачити щура у сні

Зміст: Загальна розшифровка До чого сниться білий пацюк? До чого сниться чорний щур? До чого сниться щур кусає? Досить часто багатьом людям сняться сюжети, які дуже складно пояснити, не вдаючись…

До чого сниться хлопець? Що значить бачити коханого або колишнього хлопця уві сні?

Зміст: До чого сниться колишній хлопець? До чого сниться хлопець, який подобається? До чого сниться коханий? Як відомо, сни відображають часткову реальність того, що відбувається з людиною в її повсякденному…