Тільки для справжніх пані!

До чого сниться велика змія? Сонник — змія велика уві сні

До чого сниться велика змія? Сонник - змія велика уві сні

Зміст:

Погодьтеся, побачити уві сні змію – досить гидко. А якщо вона ще й величезна… До чого сниться велика змія? Безліч тлумачів снів по-своєму пояснюють значення появи цього земноводного в сновидіннях. Сон за участю змії вважається найбільш складним до тлумачення.

Велика змія по соннику Нострадамуса

Згідно з поясненнями Нострадамуса присутність змії у снах – зло, хитрість, символ гріхопадіння. Якщо велика змія обняла чоловіка за шию і здавлює її, то для нього настане небезпечний час. Гігантська змія чорної масті – віщує велике зло.

До чого сниться велика змія по соннику Ванги

За словами Ванги, яка приснилася змія дуже великих розмірів – це попередження про великої трагедії. Провісник, що прийде час влада Сатани, настане голод, злидні, смерть багатьох людей.

Якщо сниться, що велика змія здавлює шию, то це поганий знак. Саме ви можете дізнатися про смертельну недугу рідної людини. Вам потрібна велика сила волі для допомоги сім’ї і хворому з гідністю провести останні дні.

Індійський сонник про великий змії

Кучерява змія символізує ворогів, ненависть і хвороби. Вбити змію – перемогти своїх заздрісників і ворогів. Ще приснилася змія — символ жіночої зради.

Мусульманський сонник

До чого сниться змія велика за Мусульманським соннику? Змія – наявність ворога, розмір змії – сила ворога. Якщо змія слухняна – людина буде мати придбання, а якщо напала – прикрість. Коли змій багато, але не нападають – людина буде керувати військом.

Величезна змія в соннику Н. Гришина

За сонником Гришиній, велика змія символ передбачуваного обману або одужання і зміцнення здоров’я. А гігантська змія на дереві без листя – велика мудрість, розуміння таємниць людського життя.

Гігантська змія, повзаюча в горах, символізує нове життя. Якщо уві сні розміри гігантської змії не можливо побачити повністю – означає бути на межі життя і смерті, знати таємниці, які роблять життя нестерпним.

Тлумачення приснився змії в інших сонники

До чого сниться велика змія уві сні по іншим сонникам:

Розшифровки невідомих сонниківДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться червоні помідори? Сонник — червоний помідор уві сні

Зміст: Сонник Цвєткова — червоні помідори уві сні До чого сниться червоний помідор по соннику Хассе Сонник мандрівника Сонник цілительки Євдокії — червоні помідори уві сні Сонник слов’ян До чого…

До чого сниться незнайомий чоловік? Сонник — незнайомий чоловік у сні

Зміст: До чого сниться незнайомий чоловік – сонник Міллера Сон про незнайомому чоловікові – сонник Ванги Незнайомий чоловік у сні – сонник Нострадамуса До чого сниться незнайомий чоловік по соннику…

До чого сняться маленькі кошенята? Сонник — маленьке кошеня уві сні

Зміст: Загальне тлумачення До чого сняться маленькі кошенята певної забарвлення До чого сняться маленькі кошенята — сонник Міллера До чого сняться маленькі кошенята або один маленький кошеня? Побачити уві сні…