Тільки для справжніх пані!

До чого сниться велика собака? Сонник — велика собака уві сні

До чого сниться велика собака? Сонник - велика собака уві сні

Зміст:

Собака – надійний друг і забавний компаньйон, з яким ніколи не буде нудно і самотньо. А велика собака – ще й найкращий у світі охоронець і захисник. До чого сниться велика собака, які події віщує такий «собачий» сон?

Велика собака — сонник Ванги

За сонником Ванги, величезна собака – знак того, що ви познайомитеся з людиною, який стане справжнім другом для вас, або ж колишній друг, вже наявний, надасть вам значну підтримку в потрібний час. Якщо ж ця собака захищає вас – це означає прихильність і заступництво ангелів-хранителів.

Сонник Нострадамуса — до чого сниться велика собака?

Згідно соннику Нострадамуса, собака – це символ відданості людей, які вас оточують. Але якщо вона велика і біла, це означає зниження життєвого рівня, але тільки в холодну пору року і в північних районах.

Велика собака уві сні — трактування по соннику Міллера

Сонник Міллера трактує зустріч з великою собакою, викликала тривогу або страх, як ваше майбутнє протистояння своєму середовищі, намагання виділитися із загальної маси. Для жінок же це означає швидке вдале заміжжя за хорошою людиною.

До чого сниться собака по іншим сонникам

Сонник Цвєткова

В сонник Цвєткова цей сильний символ означає дружні відносини з людиною великих габаритів або займає високе положення в суспільстві.

Сонник Копалинского

Сонник Копалинского вважає собаку предвещанием радісної новини, а також обіцянкою в майбутньому дружби чи навіть кохання.

Сонник Езопа

За сонником Езопа, велика собака символізує відданого і сміливого друга, готового захистити, того ж думки дотримується і російський народний сонник, сонник цілительки Килини, а також Великий сонник Фебе.

Зоряний сонник

Зоряний сонник трактує велику собаку як надійного охоронця і партнера, а великий і неприрученний пес, згідно Домашньому сонником, принесе вирішення конфліктів і свободу.

Сонник Підсвідомості

У соннику Підсвідомості собака символізує кого-то дуже добре знайомого вам, і якщо вона велика – це підтвердження дружби і прихильності, символ захисту.

Російська та сонник Страника

Сонник Мандрівника, як і Російська сонник, визначають велику собаку як сильного покровителя. Сонник Таро бачить у ній символ міцної дружби, довгого приятельства.

До чого сниться велика собака — наші висновки. В цілому, велика собака, яка прийшла у ваше сновидіння, вважається добрим провісником. Це і хороші знайомства, і своєчасна підтримка, і свідоцтво чиєїсь вдячності до вас. Для слабкої половини людства величезний пес і зовсім означає успішне і швидке влаштування особистого життя.

Які б сни вам не снилися – будьте щасливі!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться собака? Сонник — собака уві сні

Зміст: Собака — сонник Міллера До чого сниться собака по соннику Ванги Собака уві сні — сонник Юнони Сонник Фрейда — собака Тлумачення образу собаки по соннику Нострадамуса Що означає…

До чого сниться тест на вагітність?

Зміст: До чого сниться тест на вагітність по соннику Міллера Тест на вагітність – сонник Ванги Тест на вагітність – сонник Фрейда Сонник Лоффа — до чого сниться тест на…

Сонник — чорна собака. До чого сниться чорна собака уві сні

Зміст: До чого сниться чорна собака з різних сонникам Особливості тлумачення Собака в сновидіннях майже завжди символізує одного. Тлумачення сновидінь залежить від того, доброзичлива собака була уві сні або агресивна,…