Тільки для справжніх пані!

До чого сниться велика риба? Що значить бачити велику рибу уві сні

До чого сниться велика риба? Що значить бачити велику рибу уві сні

Зміст:

в основному має позитивне тлумачення в більшості сонників, але іноді значень такого бачення в зборах буває декілька, а часто вони навіть можуть суперечити один одному. Тому щоб якомога точніше витлумачити сон, який ви бачили напередодні, слід дізнатися основні значення. До чого сниться велика риба?

Велика риба уві сні — хороші новини, світлі події, приємні події

Найчастіше сни, у яких ви бачите велику рибу, обіцяють світлі, радісні події і хороші новини.

Багато великої риби, яку ви бачите перед собою у сні, означає, що незабаром у вашому житті відбудеться радісна подія, яка змінить вашу долю, позитивно вплине на все, що оточує вас.

Велика риба в руках у дівчини уві сні – символ швидкої весілля, вдалого заміжжя. Велика риба, яку ви бачите в акваріумі, говорить про те, що приємні події відбудуться з вашими близькими друзями, рідними, але також будуть мати свій вплив навіть на вас.

Велика риба сниться до матеріального благополуччя, достатку, успіху в справах

Блискуча велика риба тлумачиться як швидке повідомлення про те, що вас чекає прибуток і значне покращення вашого фінансового стану. Косяк пливуть великих риб у сні говорить про те, що ви, можливо, станете спадкоємцем цілого стану або виграєте в лотерею, тобто вас чекає досить солідна сума.

Але якщо ж у сні ви чистите луску у цієї риби, то, на жаль, значення цього бачення полягає у втраті великої грошової суми, провалі підприємства, обіцяв більший прибуток, і за вашою ж вини.

Але бачити далі лушпиння цієї риби у себе на руках означає, що деякі засоби ви все ж отримаєте, але не зумієте ними раціонально розпорядитися і вони просто зникнуть крізь ваші пальці.

Велика риба уві сні — вагітність, легкі благополучні пологи, народження здорового малюка

Це одне з класичних і найстаріших тлумачень такого сну. Якщо сон бачить молода дівчина, він означає швидку вагітність, якщо ж нічне бачення було у жінки, що вже знаходиться в положенні, то це обіцяє їй благополучні, швидкі пологи, які вирішаться народженням міцного, здорового малюка.

Слава, популярність, успіх у справах, загальне визнання

Бачити уві сні, як перед вами велика риба б’ється або стрибає, тлумачиться багатьма сониками, як провісник швидкої слави, принесеної внаслідок виграшу в підприємстві, вдало закінчених справах тощо, а також такі сни обіцяють прихід визнання і загальної поваги слідом за славою.

Сон про великій рибі — тривоги, переживання, відсутність стабільності в житті

Хоч значення цього сну в основному своєму числі позитивні, все ж знаходяться ті, зміст яких досить похмурий. Наприклад, в деяких сонники, бачення з морською рибою великих розмірів означає швидке присутність у вашому житті хвилі тривог, переживань, занепокоєння з якогось приводу, дуже важливого для вас.

Сон говорить про те, що ваше життя втратить визначеність, спокій, розміреність, і ви будете знаходиться в підвішеному стані. Причому чим більше води, в якій хлюпочеться риба, ви бачите уві сні перед собою, тим тривалішою буде такий період тривог.

Такі сни говорять спящему про те, що слід набратися терпіння і не починати важливих справ, не приймати відповідальних рішень до кращих часів.

До чого сниться велика риба? До втрат, розчарувань, невдач у справах

Таке значення має сон, у якому ви випускаєте з рук велику рибу. Якщо у вашому сні велика риба б’ється у вас в руках, то в якомусь важливому підприємстві будьте готові до серйозної боротьби і сильної конкуренції.

А сон, у якому ви побачили, як велика риба проковтнула маленьку, говорить про те, що вам потрібно бути обережними у спілкуванні із важливими, впливовими персонами, так як вони можуть залучити у ваше життя неприємності.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться риба жінці? Риба уві сні

Зміст: Риба у сні — добробут і влада Приємні, радісні моменти і щастя в особистому житті Риба сниться жінці до фінансового благополуччя Вагітність і легкі роди Сниться риба? Чекайте на…

До чого сниться смажена риба? Що означає, якщо приснилася смажена риба?

Зміст: Смажити рибу у сні — отримати свіжі новини, стати свідком цікавої події Бачити уві сні смажену рибу — суперечка з колегами, друзями, кимось з родні Приснилася смажена риба —…

До чого сниться наречена? Що означає бачити наречену у сні

Зміст: Наречена у сні До чого сниться сукня нареченої Наречений і наречена у сні Сон і поцілунок нареченої До чого сниться букет нареченої Наші сни завжди велика таємниця для нас….