Тільки для справжніх пані!

До чого сниться велика картопля, сонник – велика картопля уві сні

До чого сниться велика картопля, сонник – велика картопля уві сні

Зміст:

До чого сниться велика картопля? Уві сні образ може нести позитивну або негативну інформацію. Головне, згадати всі деталі сюжету сновидіння, щоб точно дізнатися про те, що підготувала доля.

Трактування по соннику Міллера

Згідно снотолкователю Міллера, великі плоди уві сні віщають про великі зміни в навколишньому оточенні. Якщо людині приснився процес посадки або викопування коренеплоду, а також готування їжі з нього, то в найближчому майбутньому чекають хороші зміни. Вони можуть бути пов’язані з підвищенням у посаді, прибутку, новою перспективною роботою, одруженням. По соннику Міллера тільки зіпсована велика картопля обіцяє щось погане, що стосується хвороби і невдачі в справах.

Що значить велика картопля — трактування за Вангу

Відома провидиця трактує велику картоплю уві сні, як наближення довгоочікуваної події. До чого сниться, що ви її капаєте, садите або їсте? Тлумачення сну практично ідентичне — велика перспектива, налагодження фінансового положення, виконання бажань. Якщо ж коренеплід виявляється гнилим, то людину чекає несприятливий період.

Якщо приснилася велика картопля — Сучасний сонник

У Сучасному соннику велика картопля у сні — до великої радості, отримання задоволення від роботи, дружніх і довірливих відносин з друзями і рідними.

Несподівана новина про надбавку до зарплати гарантована, якщо приснилося, що ви готуєте страву з великої картоплі. Від’ємне значення овоча простежується лише у разі побаченого уві сні сгнившего картоплі. При цьому смуга везіння зміниться на невдачі в справах.

До чого сниться велика картопля по соннику Цвєткова

Згідно соннику Цвєткова, велика картопля і всі маніпуляції з нею уві сні — до важливих подій на даному життєвому етапі.

Людина отримає хорошу новину, зустріне гостей, дізнається про несподівану перспективі у справах, якщо йому приснилося багато картоплі або яке-небудь блюдо, приготоване з такого овочу.

До чого сниться готувати страви з великого картоплі? Це єдиний варіант, що має негативне забарвлення.

Трактування образу по соннику Хассе

Приснилася велика картопля? За сонником Хассе це нехороший знак. Він може попереджати про майбутні труднощі на роботі, затримки зарплати, несподіваний візит недругів, проблеми зі здоров’ям. Якщо уві сні людині трапилося бачити багато картоплі, то це до великих клопотів, обурення, незадоволення життям.

Інтерпретація Сезонного соннику

Сезонний сонник трактує події, пов’язані з великою картоплею уві сні, згідно з кожного сезону.

Якщо продукт приснився навесні, то бути хвороб, поховання або великих неприємностей. У літню пору образ буде хорошим знаком, що віщує про швидкої прибутку, успіху, як на роботі, так і в особистому житті.

До чого сниться картопля восени? Вона попередить про труднощі, які людина не скоро подолає. Зимовий сон сповіщає про спокійною і помірної життя.

Велика картопля уві сні — варіанти сновидінь

Якщо бачення насторожує і викликає негативні емоції, то достатньо розповісти його проточній воді. Тоді він точно не виповниться. Саме так робили предки, які свято вірили в сновидіння.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кукурудза, сонник – кукурудза уві сні

Зміст: Що значить кукурудза по соннику Міллера Кукурудза за Вангу Тлумачення сновидіння по сучасному соннику Кукурудза з Англійської соннику Інтерпретація по Новітньому соннику До чого сниться кукурудза по Сонариуму Що…

До чого сняться камені, сонник – каміння уві сні

Зміст: До чого сняться камені по соннику Міллера Камені уві сні — трактування за Вангу Що значить – приснився камінь на Сучасному соннику Інтерпретація по соннику Фрейда Трактування образу за…

До чого сниться церква, сонник – церква уві сні

Зміст: Церква по соннику Міллера Церква у сні — трактування сновидіння по Вангу Приснилася церква — тлумачення у Сучасному соннику Тлумачення по жіночому соннику Значення за біблійним соннику Азара Що…