Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ваза? Сонник — ваза, що значить?

До чого сниться ваза? Сонник - ваза, що значить?

Зміст:

Кожну ніч ми занурюємося в таємничий світ сновидінь, в якому переживаємо масу неповторних емоцій і подій. Уві сні ми робимо вчинки і дії, на які не зважилися б у реальному житті. І часто відбуваються там подій, після пробудження, йде обертом голова і ми весь день обмірковує — що міг означати наш сон?

Ваза уві сні — основна розшифровка

Сьогодні Вам приснилася ваза. Щоб розтлумачити цей сон, потрібно згадати й інші деталі сновидіння. Адже важлива кожна дрібниця: колір, форма, зміст і т. д. Взагалі ваза символізує ваше життя, стан душі.

Якщо в сновидінні ваза з’явилася раптово, то цей сон символізує швидку можливість побувати в колі близьких і рідних людей. Якщо уві сні вона була піднесена Вам в подарунок, це знак того, що в найближчому майбутньому Ваше найголовніше бажання збудеться, а якщо Ви запам’ятали дарує людини, значить він хоче зблизитися з Вами.

Приснилася ваза із квітами, без кольорів

Якщо ваза була наповнена квітами, це знак настання благополуччя, повагу людей і щастя на любовному фронті. А якщо вона, наповнена квітами, що стояла на вашому столі, чекайте цінного подарунка від коханого. Зів’ялі у вазі квіти означають ваші сильні переживання про щось або про когось.

Ваза, наповнена водою, але без квітів – провісник пліток і неприємних розмов. Пити з вази, значить шукати зустрічі з коханою людиною або бажати бути залученим в таємні стосунки. Коли приснилася ваза була зовсім порожня, це означає тільки одне – депресія.

До чого уві сні купити вазу, розбити

Здійснювати покупку вази для квітів, значить вчинити дію, яка наблизить Вас до здійснення бажаного. Сон, у якому Ви надаєте комусь вазу, символізує Вашу повагу до цієї людини.

Розбита ваза символізує швидке розставання з коханим Вами людиною, а якщо вона була розбита вами, то сон повідомляє, що Ви кого-то сильно боїтеся, або переживаєте з-за якоїсь події. Якщо вона випадково вислизнула з рук, побережіть своє здоров’я, адже існує великий ризик захворіти.

Приснилася нова ваза

Абсолютно нова, блискуча і красива ваза є символом палких любовних пригод. Чистий ваза дає зрозуміти, що ніщо не зможе затьмарити Ваше щастя і спокій, ви знайдете гармонію, яку довго шукали.

Сни демонструють нам наші таємні бажання і мрії, на які ми намагаємося не звертати уваги або спеціально засунути куди-небудь подалі, в силу не можливості їх здійснення або боязні їх виконання. У нас часто виникає маса питань і неоднозначних ситуацій в житті, відповіді і підказки на які ми можемо прочитати в наших снах.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться букет квітів? Сонник — букет квітів

Зміст: Сімейний сонник Український сонник Французька Букет квітів по соннику Ванги Сонник Євдокії Психологічний сонник До чого сниться букет квітів у бабусиній соннику Наші сни мають величезне значення. По-перше, вони…

До чого сниться їжа? Сонник — їжа, найбільш повне тлумачення

Зміст: Як тлумачити сни про їжу До чого сниться їжа вдома, в ресторані Їжа у сні — до чого сниться хліб Приснилася їжа — крупа, фрукти До чого уві сні…

До чого сниться банкет? Що означає банкет у сні

Зміст: До чого сниться банкет? Приснився весільний банкет Уві сні банкет — негативна розшифровка Як правильно тлумачити Приблизно одна третя частина людського існування проходить в ліжку, тому сон відіграє дуже…