Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вагітність? Сонник — вагітність у сні

До чого сниться вагітність? Сонник - вагітність у сні

Зміст:

Коли людина занурюється у сон, він бачить різні картинки, які видає його підсвідомість. Іноді вони складені в цілий сюжет, а буває, що вони виглядають безглуздо, але в будь-якому випадку кожна подія у сні – це послання від вашої свідомості або долі.

Воно може застерігати вас від біди або вказувати на щось дуже важливе, на що варто звернути особливу увагу. Є безліч підходів до тлумачення сновидінь, часто вони істотно відрізняються або навіть суперечать один одному, але чому вірити з усього цього – вибирати саме вам.

До чого сниться вагітність? Найбільш повне тлумачення цього сну ми пропонуємо в даній статті.

До чого сниться вагітність по соннику Міллера

Вагітність по Міллеру має багато значень. Для тієї, яка дійсно чекає швидкого появи малюка, означає, що з приводу пологів їй хвилюватися нема чого: все пройде без ускладнень і вона швидко видужає.

Коли такий сон сниться не вагітній жінці, він тільки означає неблагополучний шлюб, складні стосунки з чоловіком, проблеми в сімейному житті. Незайманій уві сні бути вагітною – потерпіти ганьба і обговорення.

Вагітність – сонник Ванги

До чого сниться вагітність по соннику Ванги — великої провісниці? Якщо вагітність приснилася заміжньої жінки, то вона повинна бути готова до народження близнюків.

Для незаміжньої дівчини цей сон нічого хорошого не означає. Це знак, що її молодий чоловік брехливий і непорядна.

Вагітність у сні – тлумачення по Фрейду

Часто такі сни стають символом бажання мати дітей або підсвідому готовність до цього. Можливо, жінка вже вагітна, просто ще не знає про це.

Буває, що вагітність у сні означає, що у вас є неосуществившиеся надії і плани сексуального плану. Якщо у вас нещодавно сталася заміна партнера, такий сон є знаком, що ці відносини набагато тепліше і краще для вас, ніж попередні.

Вагітність у сні – тлумачення по Девіду Лоффом

Насправді, вагітність сниться кожному, не залежно від статі і віку. Найчастіше вона сигналізує про перехід від стадії дитинства до молодості, статевої зрілості, прибутку.

Молодим дівчатам, які мріють стати матір’ю, але не мають можливості здійснити це саме зараз, вагітність у сні є сигналом про пробудження інстинкту продовження роду.

Дівчатам, які живуть активним сексуальним життям, але не бажають народжувати дітей саме зараз, сниться вагітність у зв’язку з місячним циклом. Коли підходить момент менструації, або починається затримка, в голову закрадається мимовільна думка про небажаної вагітності.

Тій дівчині, що реально вагітна, такий сон може нічого не віщувати. З-за постійних думок про це прекрасному стані можуть виникати згадки і уві сні, причому як страшні і жахливі, так і смішні абсурдні.

Є ще типи снів, що говорять про смерть близької людини, проблеми особистого характеру, подружньої невірності, переривання вагітності із-за нещасного випадку або будь-якої іншої неприємної причини.

До чого сниться вагітність по соннику Хамидовой

Вагітна жінка може не турбуватися: цей сон говорить про легкої вагітності і вдалих пологів. Якщо жінка не вагітна, у неї можливі проблеми в сімейному житті.

Для дівчини такий сон пророкує невдалий шлюб, поганого чоловіка і подібні проблеми.

До чого сниться вагітність по соннику Цвєткова

Дівчина, яка бачить свою вагітність, буде ошуканою. Жінка вагітна уві сні – в житті буде радіти і відчувати почуття гордості.

Для чоловіка вагітність передрікає сміливі плани на майбутнє. Але якщо вагітна жінка вам приснилася, то такий сон нічого хорошого не виходить. Це до проблем.

Вагітність уві сні по соннику Хассе

Якщо ви уві сні вагітні, значить у вас великі плани на майбутнє. Який результат очікується, потрібно шукати в інших деталях сну, їх значення.

Коли приснилася інша вагітна жінка, то вас очікують неприємності і біди. Хоч це буде складно, але вам потрібно з гідністю перенести всі напасті.

Сонник Семенової — що значить приснилася вагітність

Жінці такий сон сниться, коли вона вже вагітна, але ще не знає, або в недалекому майбутньому це з нею трапиться.

Коли жінка вже в положенні і бачить подібні сни, їй можна не хвилюватися – пологи пройдуть легко, дитина народиться здоровим і міцним.

Чоловік бачить сни про вагітності, коли сам хоче стати батьком. Він так сильно бажає цього, що навіть уві сні підсвідомість не відпочиває від цієї думки.

До чого сниться вагітність з англійської соннику

Заміжня жінка народить близнюків, якщо їй насниться, що вона вагітна.

Незаміжньою дівчині варто придивитися до свого молодій людині. Сон про вагітності вказує на його нечесність і егоїзм. Може, краще від нього відмовитися.

Тлумачення сну по Менегетті

Такий сон – привід поміркувати про себе і своїх почуттях. Подумайте, кого ви виношували, що від цього випробовували, які почуття переживали. Це і є те, що ви виношуєте у себе в реальності.

Місячний сонник

Молода жінка може розраховувати на хороші новини і приємні несподіванки.

Молода дівчина повинна остерігатися бути обманутою.

До чого сниться позитивний тест на вагітність

Позитивний тест уві сні, в будь-якому випадку, означає якісь важливі події, зміни в житті, але все-таки в кожному тлумачення є свої нюанси.

Якщо у сні бачити позитивний тест на вагітність, значить спить вже доводилося думати або говорити на цю тему. Особливо цей сон повторюється у тих, хто давно мріє про дітей, але ніяк не може завести в силу різних причин.

Заміжній жінці позитивний тест на вагітність обіцяє проблеми в сімейному житті. Літній жінці позитивний тест уві сні пророкує швидку хвороба і серйозні проблеми зі здоров’ям.

З четверга на п’ятницю сон про позитивний тест на вагітність може збутися, тому якщо ви не плануєте заводити дітей, приділіть контрацепції особливу увагу.

Молода дівчина, яка побачила уві сні позитивний тест на вагітність, переходить від дитинства до дорослого життя. Для чоловіка позитивний тест на вагітність означає прибуток і процвітання бізнесу, удача в справах.

До чого сниться вагітність дівчинкою чи хлопчиком, двійні

Коли сниться, що ви вагітні і дитина ворушиться, значить у вас є якась нагальна робота, але ви її з якихось причин запустили, і тепер доведеться повертатися до неї.

Вагітність дівчинкою

Якщо вагітній жінці сниться, що вона чекає дівчинку, а вона дійсно цього хоче, можливо, такий сон і став причиною її мрій і сподівань.

Люди старшого віку стверджують, що вагітність дівчинкою віщує якийсь дар, гарну новину, щедрий подарунок, неймовірна подія.

Вагітність хлопчиком

Хлопчик в усіх снах передрікає якісь клопоти, розгляду, проблеми. Можливо, вам доведеться змінити житло або ж по роботі вас відправлять у тривале відрядження. У будь-якому сонник тлумачення схоже, хлопчик обіцяє перешкоди.

Вагітність двійнею

Жінка, яка дуже хоче завагітніти, може бачити сни про двійнятам. Такий сон про вагітність – це плід її психічного стану. Або жінка вже вагітна і її підсвідомість намагається їй про це сказати.

Якщо про вагітність вона не мріяла, значить, скоро будуть якісь зміни, причому в подвійний мірою. Для чоловіка вагітність двійнею (або його подружжя – не важливо) завжди означає прибуток у великих обсягах.

Також вагітність двійнею означає, що у вашому колі з’явився лицемірна людина, і якщо його не захистити від себе, ви можете постраждати. Двійня – це знак того, що ви спілкуєтеся як би одночасно з двома людьми в одній людині.

Сонник – вагітність чоловіка, дочки, сестри. Власна вагітність у сні

А до чого сниться вагітність рідних і близьких? Спостерігати уві сні чиюсь вагітність означає з особливою увагою ставитися до когось, дивитися на його кар’єрне зростання, зміни якостей характеру.

Сонник — вагітність чоловіки

Жінці приснитися вагітний чоловік може, коли вона хоче захисту і заступництва. Якщо у неї все це є, можливо, у неї скоро будуть великі зміни, які нароблять багато шуму, і всі про це будуть говорити.

Якщо вам приснився вагітний знайомий, можливо, ви в ньому дуже сумніваєтеся, не довіряєте йому. Він не вартий того, щоб спілкуватися з ним тісно і покладатися на його допомогу.

Якщо чоловік сам себе бачить вагітним, то це добре. Значить, його починання закінчаться дуже благополучно, у його житті починається плідний період і не варто боятися труднощів – він їх сам подолає. Всі судові розгляди будуть вирішені в його користь, а можливе підвищення по службі, що сприятливо позначиться на зарплаті.

Вагітність жінки уві сні — сонник

Якщо приснилася вагітна жінка, значить, вас скоро огорнуть якісь плітки, плутанина і обман. Але якщо ви з нею разом лежите – зовсім скоро будуть позитивні зміни.

П’яна вагітна жінка говорить про швидкі плітках і неразберихах. Якщо вагітна – це ваша подруга, — готуйтеся до клопотів. Для неї цей сон хороший, можливо, вона скоро стане мамою.

Вагітність мами — тлумачення сну

Можливо, ваша мама мріє знову завагітніти і народити дитину, так як вас вже вона виховала і готова знову взятися за цю роль.

Бачити вагітність дочки

Вагітність доньки часто сниться не як передбачення, а як розкриття її мрій. Вона хоче мати дитину від конкретної людини. Можливо, вона вже вагітна або ви просто боїтеся, щоб вона не завагітніла саме зараз.

Сонник — вагітність сестри

Вагітна сестра сниться до багатства і достатку. Будьте готові до того, що вам запропонують угоди на вигідних умовах.

Жінці, у якої немає реальної сестри, але приснилося, що є, слід очікувати службового підвищення за наполегливий, чесний і копітка праця.

Літня жінка, яка побачила вагітну сестру уві сні, може очікувати невеликого спадщини від померлого родича.

Тому, хто бачить відразу кілька вагітних сестер, може радіти, так як це ознака скорого багатства і доходів з декількох джерел.

Вагітна сестра сниться людині, у якого тільки брати, як знак того, що його близький друг, можливо, зрадить, а дружба між ними була тільки з меркантильних міркувань.

До чого сниться власна вагітність

Власна сниться вагітність у тому випадку, якщо у вас передбачаються невдачі, труднощі, проблеми на особистому фронті. Приготуйтеся, можлива швидка сварка з чоловіком.

Якщо батьком вашої дитини є не людина або ж не чоловік, то в реальному житті вам доведеться сваритися з поганим людиною, який принесе вам багато страждання.

Також сниться вагітність, якщо дуже хочеться народити дитину, але не виходить нічого. Крім того, вагітність у сні може стати передвісником серйозних і вигідних пропозицій.

Незайманій вагітність сниться до весілля. Будьте готові і до того, що вас огорнуть плітки і проблеми з-за обговорень з боку.

До чого сниться вагітність залежно від дня тижня

Сон про вагітність в різні ночі:Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Сонник — народжувати дитину уві сні

Зміст: Народжувати дитину уві сні – сонник Міллера До чого сниться народити дитину по соннику Ванги До чого сниться народжувати дитину по соннику Фрейда До чого сниться народжувати дитину по…

До чого сниться втратити дитину? Сонник — втратити дитину уві сні

Зміст: Втратити дитину уві сні — сонник Міллера До чого сниться втратити дитину — сонник Ванги Сновидіння завжди було загадкою для людини. Вони вражали своїми казковими образами і неймовірними подіями….

До чого сниться годувати дитину уві сні

Зміст: До чого сниться годувати дитину – сонник Міллера Сонник Ванги – годувати дитину уві сні До чого сниться годувати дитину по соннику Лоффа До чого сниться годувати дитину по…