Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вагітність подруги? Сонник — вагітність подруги

До чого сниться вагітність подруги? Сонник - вагітність подруги

Зміст:

Сни – невід’ємна частина нашого життя. І не важливо, чи вірите ви в них чи ні, пам’ятайте чи ні, — сни це мова, за допомогою якого підсвідомість розмовляє з нами. Однак, ця мова не завжди зрозумілий і може містити зовсім вже неймовірні образи. Мистецтво тлумачення снів доступно не кожному.

Існуючі нині сонники можуть кардинально розрізнятися у розшифровці одного і того ж події, побаченого уві сні. Це відбувається тому, що кожне послання індивідуально і сторонній тлумач повинен враховувати дуже багато факторів. Наприклад: знак зодіаку, фази місяця, психотип людини, життєву ситуацію і багато інших.

До чого сниться вагітність подруги? Що віщає цей сон? Давайте в цьому розберемося.

Вагітна подруга у сні — до чого це?

Перш за все, вагітність подруги уві сні – це завжди початок чогось нового. І не завжди це подія очікувана і приємне. Наскільки близькою для вас є подруга, настільки сильно це подія зачепить ваше життя.

Щоб зрозуміти, чому саме для вас обернеться такий сон, потрібно брати до уваги загальну енергетику сновидіння: приємний, напружений, веселий або моторошний. Найвідоміші тлумачі снів по-різному пояснюють можливе значення приснився вагітності подруги.

Сонник Мененгетти — до чого сниться вагітна подруга?

Сонник Менегетті дає досить туманне пояснення такого сну, яке можна інтерпретувати наступним чином. Вагітна подруга служить символом стороннього впливу на ваші думки або організм.

Також це може означати, що ви занадто захоплені чужими проблемами і забуваєте про власне життя. Відповідно, підсвідомість говорить про те, що слід більше уваги приділяти власному житті і не піддаватися чужому впливу.

Вагітність подруги уві сні — езотеричний сонник

Багато людей сприймають сни про вагітність як символ змін у фінансових справах. Приклад тому – езотеричний сонник. У ньому сказано, що власне вагітність сниться до грошових труднощів. Якщо ж ви бачите вагітної свою подругу, то самі будете давати в борг, тобто фінансові проблеми будуть у когось із близьких чи друзів.

Сонник Цвєткова

Сонник Цвєткова особисту вагітність розглядає як позитивна подія, навіть якщо це сниться чоловікові. Але ось чужу – як символ майбутніх неприємностей. Точно так само інтерпретує вагітність подруги та сонник Хассе.

До чого сниться вагітність подруги — тлумачення Міллера

Міллер у своєму соннику описує тільки зустріч у сні з дуже худий вагітною жінкою. Якщо вам приснилося саме це, то варто приготуватися до загального успіху. Причому, щоб його досягти вам не потрібно докладати великих зусиль. Потрібно лише бути в потрібному місці в потрібний час, а не сидіти вдома.

Сонник Лоффа

Сонник Лоффа розглядає сни як природне відображення процесів, що відбуваються в людському організмі або мозку. Тобто бачити вагітних людей уві сні може жінка, гостро реагує на зміни менструального циклу.

Ще так може проявлятися підсвідомий страх небажаної вагітності при активного сексуального життя. Або ж навпаки, бачити уві сні вагітними подруг може жінка, яка сама дуже хоче завагітніти, однак поки-що не має такої можливості.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться брудна вода? Сонник — брудна, каламутна вода

Зміст: Брудна вода у сні – тлумачення по соннику Міллера До чого сниться брудна вода — по соннику Ванги Приснилася брудна вода – тлумачення по соннику Цвєткова Сонник Хассе –…

До чого сниться вагітність дівчини? Сонник — вагітність дівчини

Зміст: Вагітність дівчини — сонник Міллера Сонник Фрейда До чого сниться вагітність дівчини по соннику Лоффа Сонник Цвєткова Жіночий сонник, що означає побачити уві сні вагітну дівчину? Італійський сонник Вагітність…

До чого сниться чиста вода? Сонник — чиста вода у сні

Зміст: Чиста вода у сні — сонник Нострадамуса Сонник Ванги — чиста вода До чого сниться чиста вода — сонник Міллера Сонник Меридіана Чиста вода у сні — сонник Піфагора…