Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вагітність дівчини? Сонник — вагітність дівчини

До чого сниться вагітність дівчини? Сонник - вагітність дівчини

Зміст:

До чого сниться дівчині вагітність? Багато вважають, що настільки цікаве положення дівчині сниться до реального явища, найчастіше такий сон означає вагітність. Однак, подібний сон різними сониками трактують по-різному, це залежить від віку, статі, становища в суспільстві.

Якщо дівчина заміжня і бачить такий сон, то це віщує скандал з чоловіком. Дівчина, побачивши сон, у якому вона вагітна повинна бути готова до того, що її обдурять, або трапиться неприємність.

Вагітність дівчини — сонник Міллера

Сонник Міллера трактує сон, в якому дівчина бачить себе вагітною інакше. Якщо дівчина девственно, і уві сні бачить подібне, то її чекає приниження і неприємність. А от для жінки зрілого віку цей сон передвіщає, що її шлюб буде невдалим, а дитина народиться неслухняним і некрасива.

Однак, для дівчини в положенні побачити такий сон є хорошим знаком, що обіцяє легкі і успішні пологи, а здоров’я після них швидко прийде в норму і малюк з’явиться на світ здоровим.

Сонник Фрейда

Дівчина, яка побачила уві сні свою вагітність, повинна незабаром часу чекати це в реальності.

До чого сниться вагітність дівчини по соннику Лоффа

За сонником Лоффа такий сон — ознака дорослішання, творчого потенціалу і достатку. Для дівчини це означає свідомий перехід у більшу, доросле життя і статеве дозрівання. Якщо у жінки йде менструальний цикл і при цьому сниться такий сон — це обіцяє проблеми.

Сонник Цвєткова

В даному соннику йдеться про те, що якщо дівчині сниться вагітність, значить їй варто остерігатися обману і брехні, жінці — гордість і радість, якщо ви бачите вагітну з боку — це вважається поганим знаком, чекайте неприємностей.

Жіночий сонник, що означає побачити уві сні вагітну дівчину?

Якщо жінка бачить уві сні себе вагітною, то незабаром це станеться насправді. У разі, якщо дівчина вагітна насправді, це прогнозує її благополучні пологи, інтенсивне відновлення здоров’я після дозволу, а дитина буде здорова.

Італійський сонник

Сон про вагітність — як правило, це поганий знак. Означає, що людина піддається чужому впливу, або такий сон указує на органічні хвороби.

Вагітність дівчини — сонник Мандрівника

Для дівчини такий сон означає обман, для дорослої жінки це до радості і втілення таємних бажань.

Місячний сонник

Для жінки — це до успіху, а для дівчат — до брехні.

Тлумачення сну по соннику 21 століття

Якщо дівчина бачить сон, в якому вона вагітна, це вказує на реалізацію великих планів, багатство, отримання прибутку. Якщо ж жінка бачить у сні вагітну з боку, то її чекає успіх у побуті, господарстві, сімейного достатку, якщо ж вона сама себе бачить в положенні, то до радості.

Український сонник

Жінка, яка бачить такий сон — це до побудови сміливих планів. Дівчина, якій сниться її вагітність — до брехні, для старої жінки — до смерті.

Сонник Симона Кананіта

Якщо дівчина з боку бачить вагітну — це обіцяє неприємність, для молодої жінки означає щасливу любов, для літньої — смерть.

Сонник Азара

Вагітність у сні означає турботу.

Вагітність дівчини уві сні — сучасний Сонник

Даний сонник вважає, що вагітність у сні — до прибитку. Найближчий період часу — найкращий час для втілення в життя всіх своїх задумів і планів, над якими ви довго думали і не вирішувалися діяти. Ідіть вперед, і ви отримаєте результат.

Сонник іменинників літніх місяців

Очікуйте достатку, якщо побачили себе в положенні. Однак, якщо дівчина бачить іншу вагітну — це означає, що її шлюб буде нещасливим.

Сонник іменинників зимових-весняних місяців

Дівчина, побачивши сон, в якому вона з животиком, повинна очікувати погіршення здоров’я. Якщо жінка бачить свою дочку вагітною, то до сварки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чиста вода? Сонник — чиста вода у сні

Зміст: Чиста вода у сні — сонник Нострадамуса Сонник Ванги — чиста вода До чого сниться чиста вода — сонник Міллера Сонник Меридіана Чиста вода у сні — сонник Піфагора…

До чого сниться вагітність? Сонник — вагітність у сні

Зміст: До чого сниться вагітність по соннику Міллера Вагітність – сонник Ванги Вагітність у сні – тлумачення по Фрейду Вагітність у сні – тлумачення по Девіду Лоффом До чого сниться…

Сонник — народжувати дитину уві сні

Зміст: Народжувати дитину уві сні – сонник Міллера До чого сниться народити дитину по соннику Ванги До чого сниться народжувати дитину по соннику Фрейда До чого сниться народжувати дитину по…