Тільки для справжніх пані!

До чого сниться вагітна жінка? Сонник — вагітна жінка уві сні

До чого сниться вагітна жінка? Сонник - вагітна жінка уві сні

Зміст:

Тлумачення снів відомо ще з давніх часів. Нам можуть снитися різні образи, навіваючи різні думки: сумні або навпаки радісні. І кожен бажає дізнатися про те, які події в майбутньому передвіщає його сон.

Багатьох жінок, а особливо дівчат дуже насторожує сновидіння, в якому присутня вагітна жінка або вони самі знаходяться в такому цікавому положенні уві сні. А до чого сниться вагітна жінка? Це дуже складний і неоднозначний питання.

На сьогоднішній день, можна дізнатися тлумачення свого сну сонника, та причому, не одного. Ви можете погортати кілька таких тлумачів сну і возз’єднати всі значення разом. Існує величезна кількість сонників, починаючи від тлумачень давніх філософів, і закінчуючи сучасними сониками. Пробіжимося по декількох з них.

Вагітна жінка по соннику Лоффа

В цьому соннику вагітна жінка представлена в двох аспектах. Може приснитися, що ви самі вагітні, тоді вас чекає багатство і творчий підйом. Дуже часто, сни про свою вагітність бачать зовсім молоді дівчата, це вказує на їх статеву зрілість.

Другий аспект сну про вагітність — вагітні жінки бачать саме себе уві сні в такому положенні. Це може бути викликано занепокоєнням перед майбутніми пологами або ж проблемами зі здоров’ям (в цьому випадку сон як би застерігає про те, що можна втратити дитину).

Сонник Міллера і — до чого сниться вагітна жінка

Бачити себе вагітною уві сні – чекайте постійних сварок і чвар зі своїм чоловіком. Але якщо ви насправді вагітна – то це до благополучним і легких пологів. Сниться здорова незнайома вагітна жінка – вас чекає удача, а якщо вагітна хвора, то навпаки – побоюйтеся різного роду неприємностей.

Вагітна жінка уві сні по соннику Цвєткову

Жінку, яка побачила уві сні себе вагітною, чекає щастя і радість. А якщо це сниться молодої незаміжньої дівчини – зрада і обман з боку друзів і близьких. Бачити іншу вагітну жінку, означає великі неприємності і вдома, і на роботі, аж до звільнення.

До чого сниться вагітна жінка — Сонник Менегетті

Приснився уві сні вагітна подруга, нічого доброго не віщує. Це дуже негативний сон. Сходіть обов’язково до лікаря, у вас дуже серйозні проблеми зі здоров’ям. Бачити себе вагітною – все буде добре і якщо є якісь проблеми, то вони незабаром благополучно вирішаться.

До чого сниться вагітна жінка — сонник Лонго

Якщо ви не заміжня і вам сниться своя вагітність, то такий сон передвіщає плітки і чутки, які будуть про вас постійно ходити. А якщо ви заміжня – швидке поповнення в сімействі або фінансове благополуччя.

Бачити уві сні чужу вагітну жінку означає досить схвальні відгуки про вас. Якщо приснилася вагітна дівчина, то чекайте великих проблем, рішення яких займе дуже багато сил і часу.

Приснився сон про вагітну жінку — тлумачення з англійської соннику

Для молодої незаміжньої дівчини вагітна жінка у сні означає зраду коханої людини або невдалий шлюб, що в принципі одне й теж. Для заміжньої жінки – народження двійні. Якщо своя вагітність сниться постійно, то вам не вистачає чоловічої уваги, про який так часто мрієте.

До чого сниться вагітна жінка по Фрейду

Побачити себе вагітну означає знайомство з молодою людиною і нову любов. Але якщо у вас є чоловік, то такий сон буде означати швидку вашу вагітність наяву. Якщо вагітна жінка приснилася вашої дочки, то постарайтеся оточити її ласкою і теплом. Їй цього дуже не вистачає.

Сонник 21 століття

А до чого сниться вагітна жінка по соннику 21 століття? Жінку, що побачила вагітну уві сні чекає успіх і достаток у домашніх справах. Якщо вагітна сниться чоловікові, то його теж чекають успіх, а також багатство і реалізація творчих планів. Якщо приснився такий сон юній дівчині, то її чекають досить важкі життєві випробування.

Вагітна жінка у сучасному соннику

Для молодої дівчини, сон про вагітної незнайомці сниться до любовних пригод, які можуть закінчитися заміжжям. Для жінки у віці – до швидкої і важкої хвороби. Бачити себе вагітною означає турботи і сімейні клопоти.

Побачити уві сні, як помирає вагітна жінка – не будуйте далеких планів на майбутнє, їм не судилося збутися. Сварка з вагітною сниться до поширення про вас неправдивої інформації, особливо з боку колег. Так що стережіться.

Звичайно, наші сни настільки різноманітні й не передбачувані, що не так-то просто їх правильно витлумачити. Буває, що той чи інший сон сниться із-за якихось ваших переживань і саме ці переживання відображаються у сні.

Але і звичайно трапляється, що сон вас обов’язково про щось попереджає. Людська підсвідомість досі не вивчено до кінця, тому слід покладатися тільки на своє передчуття.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чорне кошеня? Сонник — чорне кошеня уві сні

Зміст: Сонник Міллера — чорне кошеня уві сні До чого сниться кошеня чорного кольору — французький сонник Сонник Хассе Сонник Девіда Лоффа — чорне кошеня Що значить якщо приснилося чорне…

До чого сниться зрада дівчини? Сонник — зрада дівчини уві сні

Зміст: До чого сниться зрада дівчини уві сні — сонник Міллера Зрада дівчини — сонник Юрія Лонго До чого сниться зрада дівчини — сонник Фрейда Сонник Нострадамуса — зрада дівчини…

До чого сняться червоні яблука? Сонник — червоне яблуко уві сні

Зміст: Червоні яблука по соннику Міллера Червоні яблука — сонник Ванги Сонник Цвєткова — до чого сняться червоні яблука? Сонник Хассе — що значить наснилися червоні яблука Сонник Езопа До…