Тільки для справжніх пані!

До чого сниться тюльпан? Сонник — тюльпан уві сні

До чого сниться тюльпан? Сонник - тюльпан уві сні

Зміст:

Дуже часто жінкам сняться тюльпани – клумби, поля, букети. Деяким дарують ці квіти, інші їх зривають. Тюльпани можуть бути найрізноманітнішої забарвлення і розміру, що теж має значення при розгадуванні сну.

До чого сниться тюльпан – сонник Міллера

Яскраві квітучі тюльпани віщують задоволення, подружню вірність та любов у шлюбі. Білі – символізують печаль, а сухі або завявшие квіти обіцяють дрібні неприємності або любовне каяття.

Якщо уві сні тюльпани ростуть в саду – це до швидкого придбання майна, а дикі тюльпани, які розцвіли на недоглянутою, зарослої бур’янами землі є вісниками скорботи, особливо, білого кольору.

Якщо уві сні подарувати комусь букет тюльпанів, наяву це проявиться, як захоплення симпатичним, але несерйозною людиною. Те ж саме можна сказати, якщо букет цих квітів отримати в подарунок – приємний, але порожній чоловік відчуває до вас почуття.

Тюльпани у сні – сонник Ванги

Тюльпани – типово жіночий знак. І якщо вони наснилися, жінці варто задуматися про свою поведінку. Дуже часто ці квіти символізують швидкоплинне задоволення, а білі тюльпани вказують на легковажну поведінку чи розпусне життя з частою зміною кавалерів.

Дівчині червоні тюльпани говорять про її моральну чистоту, а жінкам постарше вони віщують настання менструації. Крім самого символу, значення у трактуванні сну мають і дії, які його супроводжують.

Так, зірвати або зрізати тюльпан уві сні може говорити про те, що людина підсвідомо прагне до самозадоволення. Подарований букет символізує приховане бажання інтимної близькості.

Якщо уві сні викинути тюльпани, це може свідчити про швидкий розрив відносин між закоханими. Топтати квіти уві сні не дуже хороша прикмета. Вона говорить про те, що людина цікавиться тільки собою і не звертає уваги на почуття оточуючих.

Що значить, приснився тюльпан по соннику Фрейда

Зривати тюльпани у сні означає, що людині необхідно задуматися про своє життя і змінити пріоритети. Виявити викопані тюльпани обіцяє підступи недоброзичливців, які щосили будуть перешкоджати у справах.

Тюльпани в будинку говорять про скритності людини, який не звик виставляти свої почуття напоказ. Сад повний прекрасних квітів віщує любовне побачення або дивовижне романтичну пригоду. Людина, яка уві сні садить тюльпани, вразить оточуючих, здійснивши благородний вчинок або прийнявши мудре і справедливе рішення.

Якщо тюльпани уві сні засохли, це може свідчити про швидкий розрив відносин з коханою людиною або хвороби. Отримати в подарунок букет цих квітів від шанувальників або фанатів, говорить про тривалому самоті і нездійснених планах.

До чого сняться тюльпани — сучасний сонник

Молоді тюльпани з бутонами символізують виконання матеріальних бажань, несподівані зустрічі або приємні звістки. Але сухі і завявшие квіти обіцяють прикрості і втрати. Білі тюльпани – знак сумного самотності. Любовне хвилювання чекає того, хто уві сні потопає в море тюльпанів.

Що означає, якщо приснилися тюльпани — новітній сонник

Тюльпан, як і лотос, що вважається магічним квіткою знахарів. Той, кому він сниться, може мати здібності до цілительству і магії. Сіяти тюльпани у сні означає отримати багато дрібних неприємностей у реальному житті.

До чого сниться тюльпан — Сонник XXI століття

Тюльпан – символ легковажності в людині. Зірвати його в саду, означає виконання заповітного бажання. Полив квітки віщує спокійні часи. Отримати в подарунок тюльпан обіцяє легке любовну пригоду.

До чого сняться тюльпани у сні — Сонник здоров’я

Якщо чоловікові присниться жінка з тюльпанами, йому загрожує невдача у шлюбі. А коли жінці присниться чоловік з тюльпанами, це означає, що швидкоплинна зв’язок швидко закінчиться розривом відносин. Взагалі, сам тюльпан уві сні попереджає про обережність у справах і словах щоб уникнути неприємностей. Подарувати квітку – говорить про сексуальної незадоволеності в житті.

До чого сниться тюльпан — Дворянський сонник Гришиній

Побачити уві сні тюльпан віщує збитки із-за власної зарозумілості. Тримати в руках – знайомство з чванливим і зарозумілою людиною.

Тюльпан у сні — Циганський сонник

Тюльпан у сні символізує багатство. Сад з тюльпанами – славу і визнання.

До чого сниться тюльпан — Сонник мандрівника

Тюльпан – провісник подій. Хорошими або поганими вони будуть, це залежить від загальної картини сну.

До чого сняться червоні, жовті, білі, чорні, рожеві, фіолетові, сині і різнокольорові тюльпани?

Тюльпани і дія уві сні. До чого ще може приснитися тюльпан.

 • Посадити в саду цибулини тюльпанів – жінку ревнуватиме чоловік, який буде влаштовувати скандали і провокувати сварки. Чоловіку такий сон обіцяє вимогливого і прискіпливого начальника — скандаліста. Самі цибулини уві сні можуть служити попередженням про бійку або великої сварки.
 • Нюхати тюльпани – зміна життєвих пріоритетів, погляду або усталених звичок.
 • Купувати тюльпани – почуття сплячого не взаємні. Це принесе йому біль і розчарування в любові.
 • Рвати тюльпани – любовна пригода буде бурхливим і швидкоплинним, не варто чекати, що воно переросте у серйозні стосунки.
 • Отримати в подарунок тюльпани жінці обіцяє розрив відносин, а чоловікові невдалий шлюб.
 • Зрізати тюльпан у сні — душевна розмова з наслідками. Людина буде дуже шкодувати, що був настільки відвертим зі співрозмовником.
 • Поле квітучих тюльпанів віщує подія, яке торкнеться психо-емоційну сферу людини. Це почуття з часом пройде, але залишить незгладимий слід у душі.
 • Прекрасне в житті квітка не завжди є вісником позитивних подій уві сні. Але не варто впадати у відчай. На трактування символів можуть впливати дні тижня, числа місяця або місячний календар. Тільки врахувавши всі фактори можна повністю розкрити значення сну і постаратися уникнути неприємностей.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться гвоздика? Сонник — гвоздики уві сні

  Зміст: До чого сниться гвоздика – сонник Міллера Гвоздика уві сні – сонник Ванги Що значить приснилася гвоздика по соннику Фрейда До чого знятися гвоздики по соннику Хассе Що означає,…

  До чого сниться ромашка? Сонник — ромашки уві сні

  Зміст: До чого сниться ромашка уві сні – 21 століття сонник До чого сняться ромашки по соннику Цвєткова? Що означає ромашка уві сні по Езотеричного соннику? До чого сняться ромашки…

  До чого сниться бузок? Сонник — бузок уві сні

  Зміст: До чого сниться бузок – сонник Міллера Бузок у сні – сонник Ванги Що означає, якщо приснилася сирень по соннику Фрейда До чого сниться сирень по соннику Піфагора До…