Тільки для справжніх пані!

До чого сниться цвинтар, сонник – кладовище у сні

До чого сниться цвинтар, сонник – кладовище у сні

Зміст:

Що символізує уві сні кладовищі? Це ознака вимушеної зупинки, негативного фіналу, безвиході, програного справи. Одночасно образ асоціюється з душевним спокоєм та відпочинком і благополуччям. Як же зрозуміти, до чого сниться настільки похмуре місце?

Розшифровка по різних сонникам

Спочатку слід дізнатися, що з цього приводу думають самі популярні сонники. А вони пропонують такі розшифровки:

 • Сонник Медеи пов’язує сновиденное кладовище з минулим, людьми і відносинами, які давно пішли з життя. Іноді з наближається депресією і відчуттям повної безнадії.
 • Сонник Закоханих попереджає: якщо уві сні потрапили на цвинтар взимку, то вас чекає самотність. Якщо ж у повітрі відчувалося наближення весни, то незабаром зустрінете свою нову любов.
 • Повний сонник Нової ери асоціює могильник зі страхом смерті, а також завершенням справ і відходом на спокій. Після такого сновидіння слід переглянути свої пріоритети і погляди.
 • Сонник Дмитра та Надії Зима впевнений, що вам давно пора залишити позаду те, що сталося. Якщо відвідування цвинтаря у сні викликало неприємні емоції, спогади заважають вам рухатися вперед.
 • Сонник Соломона стверджує, що місце спочинку обіцяє уві сні успіх, здоров’я, прибуток і довголіття наяву.
 • Загальний сонник наполягає: після такого сновидіння ваш настрій зіпсується на кілька днів. І ніщо не зможе розвіяти смуток, безпричинно охопила вашу душу.
 • До чого сниться цвинтар живій людині

  Незабаром відбудеться важливе побачення, в той же час необхідно визнати свої гріхи. Цей образ вказує на спрагу спокою чи небезпека для близької людини.

  Приснилося, що на кладовищі бігали веселі діти? Наближаються добрі зміни. Живого, який побував в ночі на могильнику, обіцяні довгі літа при міцному здоров’ї у колі вірних друзів.

  Якщо уві сні почули тихий розмову, то незабаром познайомитеся з тим, хто матиме на вашу долю вирішальний вплив. Примарилось кладовищі? Необхідно негайно переосмислити своє існування і обрати зовсім інший життєвий шлях.

  Що означає кладовище для молодих, закоханих, нареченої, дівчата

  Якщо уві сні закохана дівчина або хлопець опинилися на цвинтар, то їм не судилося одружитися зі своєю половинкою. До чого сниться нареченій, що вона виходить заміж на цвинтарі? На жаль, її сімейне життя буде трагічною і нещасливою.

  Якщо дівчині довелося в мріях з жахом проходити через або поруч з цим страшним місцем, то її кине наречений практично біля вівтаря. Молодим бродити по кладовищу і читати написи на пам’ятниках означає, що незабаром у них з’являться нові знайомі або цілі.

  До чого сниться цвинтар жінці, вагітній, чоловікові

  У чоловіка, який бродив по пустельних цвинтарним алеях, буде багато вірних і відданих друзів. Але він може потрапити в ситуацію, коли вони виявляться безсилі допомогти.

  Якщо заміжня жінка чи мати прийшла на цвинтар з живими квітами, то її сімейство буде здоровим і благополучним до самого кінця. Вдові приснилося похмурий містечко? Вона може незабаром повторно вийти заміж.

  Але якщо при відвідуванні поховання її охопила туга і смуток, то випробування тільки починаються. Для вагітної жінки це символ успішних хоч і важких пологів.

  Приснилося кладовищі без хрестів, могил, пам’ятників

  До чого сниться могильник без звичних могил і хрестів? В реальності зробите добру справу, і воно вам зарахується в майбутньому.

  На очах хрести і гробниці розсипалися в прах? Бережіться: ви у великій небезпеці. Бачити, навпаки, надто високі пам’ятники теж погано. Це ознака того, що вас чекають погані зміни і нещасна любов.

  Що означає, якщо кладовище зрівняли із землею? Надії не виправдаються. Якщо навпаки, бачили дуже високі могильні пагорби, то будете багаті. І чим вони вище, тим більше грошей.

  Що означає, якщо кладовище красиве і доглянуте

  Добре бачити себе на доглянутому і чистенькому цвинтарі. Це вірна ознака того, що одужає чи знайдеться людина, якого ви вже встигли оплакати. Крім того, вам повернуть те, що належить по праву.

  Якщо знаходження в місці поховання покійних викликало легкість і задоволення, то в реалі зумієте успішно впоратися з давніми проблемами. Іноді тлумачення дещо негативно. Є ймовірність, що ви потрапите в залежність з-за того, що занадто сильно идеализируете людей або життя.

  Приснилося занедбаний цвинтар і брудне

  До чого сниться сильно занедбана і брудне кладовищі? Ви проживете довгі роки, але під кінець життя залишитеся на самоті під опікою чужих людей.

  Запустіння на цвинтарної землі символізує розгубленість, втрату надії, відчай, внутрішнє спустошення. Однак дуже скоро відбудеться зустріч, яка все змінить.

  Цей же сюжет передрікає сімейним людям, що їх чоловік або дружина після довгих років спільного життя піде до іншого людині.

  До чого сниться цвинтар нове, старе

  Привиділося дуже старе кладовище? Ваше засмучення передчасно, скоро все зміниться в кращу сторону. Якщо відвідали по-справжньому стародавнє поховання, то ви не зможете реалізувати плани з-за несподіваної хвороби.

  Нове місце символізує ризик постраждати від помилок інших людей. Уві сні побували на сучасному цвинтарі? Виховуйте дітей дуже обережно, є ймовірність, що вони кинуть вас на старості років. Бачити сільське кладовище можна перед подією, яка змусить буквально затріпотіти серце.

  Похорон на кладовищі у сні – до чого сняться

  Тлумачення бачення безпосередньо залежить від погоди. Якщо захід відбувся в похмурий день, то задумані плани зірвуться. Не виключено, що станеться це через своєї прикрої помилки. Приснилося, що похорони були при світлі яскравого сонця? В реальності зможете позбутися від наболілої проблеми.

  Якщо уві сні ховали рідної людини, то наяву виграєте в лотерею або знайдете втрачену раніше цінну річ. Похорон родича обіцяють примирення з ворогами і вірну дружбу. Опинитися на власних похоронах – дуже добре. Жити будете довго і по-справжньому щасливо.

  Цвинтар і небіжчики уві сні – як тлумачити

  До чого сниться, що на кладовищі ви опинилися в колі небіжчиків, які лякали і намагався на вас напасти? В реальності готуйтеся до численних неприємностей і втрати положення. Бачити знайомого людини ожилим мерцем означає, що наяву ви дізнаєтеся свого недруга зовсім в іншому світлі, і ваше ставлення до неї зміниться в кращу сторону.

  Якщо на цвинтарі з могил вилазили мерці, то в реальності старі справи і напівзабуті зв’язку рішуче нагадають про себе. І давня історія знайде вельми нетривіальне продовження. Можливо, ви відновите відносини з тими, кого самі кинули в минулому.

  До чого уві сні гуляти по кладовищу

  У мріях безтурботно прогулювалися між могил і вивчали написи? Сімейне життя принесе неприємний сюрприз, до того ж вам належить пройти ряд випробувань. У той же час гуляти по кладовищу означає, що ви на вірному шляху і незабаром знайдете щастя і успіх.

  Що означає, якщо прогулюючись за місцем поховання, ви вирішили трохи відпочити на лавці або горбочку? Вам довірять виконати важливе завдання, але ви неодмінно його провалите. З неприємними почуттями крокували між огорож? Готуйтеся до глибокої депресії через спогадів, які зійдуть зовсім раптово.

  Бути на кладовищі в самоті, в компанії

  З’явилися в настільки незвичайне місце удвох з коханою людиною? Він щиро і віддано любить вас, а ось деяку байдужість з вашої сторони здатне зруйнувати подальші відносини.

  Приснилося, що вешталися поміж могил в повній самоті? Здійсніть вчинок, про який будете шкодувати все життя. Це також ознака реального самотності, можливо, добровільного.

  Люди, які були у сні поруч з вами, стануть на деякий час супутниками і по життю. Однак прогулянка в компанії з могильника обіцяє повне розчарування в людях, так і в житті взагалі.

  До чого сниться цвинтар за вікном, за будинком, в городі

  Могильник, який з’явився в городі, обіцяє провал задуманих планів. Якщо привиділося кладовищі за вікном, то ваш відхід з життя буде тихим і спокійним, але станеться це ще дуже не скоро, бо вам відпущені многії літа.

  Погано побачити за будинком цвинтар жінці, яка збирається заміж. Це поганий знак, який обіцяє загибель її обранця. Але покладати живі квіти на могили добре, особливо, одруженим людям.

  Бачення обіцяє благополучне існування сновидінню і його близьким. Якщо у власному городі виявили пам’ятник собі коханому, то занадто високі амбіції і марнославство веде вас до страждань і випробувань.

  Цвинтар у сні – ще більше розшифровок

  Дуже часто кладовищі лише відображає песимістичний настрій сновидця і не має ніякого відношення до реальності. Для точної розшифровки доведеться врахувати багато інші нюанси, наприклад, яка була погода у сні, що саме ви робили на цвинтарі та інше.

  Якщо уві сні ви бродили по кладовищу в пошуках потрібної могилки, але так і не знайшли її, то найближчим часом вам доведеться пережити дуже неприємні події.