Тільки для справжніх пані!

До чого сниться цирк? Сонник цирк уві сні

До чого сниться цирк? Сонник цирк уві сні

Зміст:

Відвідування цирку – це радісна подія і для дітей, і для дорослих. Але це в реальності. Сон, у якому фігурує цирк і все, що з ним пов’язано, можна витлумачити по-різному, головне, запам’ятати його сюжет до найдрібніших подробиць.

До чого сниться цирк по соннику Міллера

Циркову виставу, побачене уві сні, передвіщає виникнення якоїсь незвичайної або навіть абсурдної ситуації, причому, в житті сплячого вона буде повторюватись неодноразово. Побачений купол цирку обіцяє дуже вчинення ризикованого, але безглуздого вчинку, який ніхто не оцінить, тому слід проявляти обережність і не ризикувати даремно.

Якщо уві сні людина отримує квиток на циркову виставу з рук незнайомця, то є шанс опинитися в безглуздій ситуації саме з-за цього «благодійника». Насправді, це ретельно замаскований ворог, завдання якого – якомога більше нашкодити сновидінню. Якщо виникло бажання сходити в цирк, то скоро доведеться вечірка або свято, на якому сновидець явно перегне палицю.

Цирк у сні. Сонник Ванги

Виступати уві сні на арені і показувати фокуси, значить, скоро доведеться докласти чималі інтелектуальні зусилля, щоб мати можливість благополучно вибратися з неприємної ситуації. Сидіти в залі і уважно спостерігати за тим, що діється на арені – такий сон передвіщає участь наяву в якихось значущих і цікавих подіях.

Якщо сновидець сміливо входить у клітку з левами і тиграми, і є їх приборкувачем, то це говорить про його готовність відстоювати свої інтереси де завгодно, незалежно від того, які дії будуть робити його вороги.

Що значить: наснився цирк. Трактування по Фрейду

Цирк, а вірніше, його арена, є символом жінки. Подання на арені цирку – не що інше, як символ статевого акту. Циркові артисти – це сексуальні партнери сновидця, зрозуміло, про що говорить їх якісний і кількісний склад.

Якщо уві сні довелося бути присутнім на представленні в ролі глядача, і при цьому, захоплено спостерігати за тим, що діється на арені, то це означає, що сексуальні фантазії можуть реально прикинутися в життя.

Самостійний виступ вказує на те, що інтимне життя сплячого досить насичена і різноманітна. Майстерно виконувати номери – дуже добре, це означає, що сновидець є майстром своєї справи і в ліжку з ним нудно не буде.

А якщо виступ закінчилося повним провалом, то це говорить про втому або про втрату інтересу до протилежної статі. Всякий бачить себе уві сні приборкувачем тигрів має схильність до садомазохізму.

До чого сниться цирк з Езотеричного соннику

Зазвичай, цирк сниться тим, для кого справжньою цінністю є не любов і сім’я, а влада і гроші. Бачити себе уві сні в ролі циркового артиста, значить, наяву доведеться ризикувати, причому, цей ризик буде абсолютно невиправданим.

Слід звернути увагу, що саме робив сплячий на сцені, адже це і є та сама підказка, завдяки якій можна передбачити майбутні події максимально точно.

Наприклад, побачити себе на сцені акробатом, значить, доведеться вступити в сутичку з цим злом, а показувати на арені фокуси – до обману когось із близьких. Бути клоуном у сні, означає, що в реальності світить стати загальним посміховиськом, а якщо довелося виступати в ролі дресирувальника собачок, то скоро відбудуться знайомства, які буквально перевернуть життя сплячого.

До чого сниться цирк з Універсального соннику

Привидевшееся уві сні будівля цирку є поганим знаком. Це означає, що сплячий скоро вчинить необдуманий вчинок або зробить велику дурість, від якої він буде страждати все життя. Крім цього, чекають серйозні фінансові витрати, які можуть зробити людину справжнім банкрутом.

Похід в цирк на подання віщує нестримні веселощі та отримання різнорідних задоволень. Виступати на арені цирку, значить, скоро доведеться стати жертвою обману. Можливо, людина сама обманював себе тривалий час, і наслідки цього скоро виявляться. Якщо подання не сподобалося або було нудним і нецікавим, то скоро сновидець посвариться з усіма своїми друзями.

До чого сниться цирк по соннику Хассе

Наснилося циркове подання явно вказує на те, що людина втомився і йому потрібен відпочинок. Не обов’язково все кидати і їхати на Канари. Достатньо лише послабити завзяття і зменшити оберти, адже всіх грошей все одно не заробиш.

Якщо привиділася арена, по якій бігають по колу циркові коні, то це означає лише одне: пора припиняти витати в хмарах і жити ефемерними мріями. На тлінній землі занадто багато незроблених справ, щоб віддаватися солодким маренням про нездійсненне.

Побачити уві сні циркових звірів, виконують безглузді команди дресирувальника, значить, доведеться ще раз переконатися в тому, що у начальника дуже крутий норов.

До чого сниться цирк — варіанти снівДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться клоун? Сонник — клоун у сні

Зміст: До чого сниться клоун по соннику Міллера Клоун уві сні. Сонник Ванги Що значить: побачити клоуна уві сні. Трактування по Фрейду До чого сниться клоун по соннику Гришиній До…

До чого сниться кінь? Сонник — кінь у сні

Зміст: До чого сниться коня по соннику Міллера Кінь уві сні. Сонник Ванги Що значить: приснилася кінь. Трактування по Фрейду До чого сниться коня по Французькому соннику До чого сниться…

До чого сниться лікар? Сонник — лікар уві сні

Зміст: До чого сниться лікар по соннику Міллера Лікар уві сні. Сонник Ванги Що значить: наснився лікар. Трактування по Фрейду До чого сниться лікар по соннику Лонго До чого сниться…